Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:10

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Philippe GilbertLotto - Soudals.t.44
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.44
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.44
1Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.44
1Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.44
1Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.44
1Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.44
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.28
2Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.28
2Roger KlugeLotto - Soudals.t.28
2Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.28
2Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.28
2Luke DurbridgeMitchelton - Scotts.t.28
2Jack BauerMitchelton - Scotts.t.28
3Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.23
3Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.23
3Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.23
3Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.23
3Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.23
3Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.23
4Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.20
4Mark PadunBahrain - McLarens.t.20
4Borut BozicEkipa amatorska 2020s.t.20
4David PerAdria Mobils.t.20
4Wang MeiyinHengxiang Cycling Teams.t.20
4Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.20
5Greg Van AvermaetCCC Teams.t.18
5Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.18
5Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.18
5Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.18
5Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.18
5Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.18
6Pavel SivakovTeam INEOSs.t.15
6Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.15
6Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.15
6Owain DoullTeam INEOSs.t.15
6Christopher LawlessTeam INEOSs.t.15
6Leonardo BassoTeam INEOSs.t.15
7Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.13
7Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.13
7Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.13
7Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.13
7Michael KolarEkipa amatorska 2020s.t.13
7Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.13
8Tim WellensLotto - Soudals.t.11
8Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.11
8Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.11
8Maxime MonfortLotto - Soudals.t.11
8Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.11
8Rémy MertzLotto - Soudals.t.11
9Sam OomenTeam Sunwebs.t.10
9Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.10
9Edward TheunsTrek - Segafredos.t.10
9Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.10
9Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.10
9Michael StorerTeam Sunwebs.t.10
9Jai HindleyTeam Sunwebs.t.10
10Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.9
10Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.9
10Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.9
10Julian Cardona TabaresAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.9
10William ClarkeTrek - Segafredos.t.9

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark PadunBahrain - McLaren+53.479
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+53.479
1Borut BozicEkipa amatorska 2020+53.479
1Kristjan KorenBahrain - McLaren+53.479
1Wang MeiyinHengxiang Cycling Team+53.479
2Tim WellensLotto - Soudal+0.596
2Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.596
2Maxime MonfortLotto - Soudal+0.596
2Rémy MertzLotto - Soudal+0.596
2Moreno HoflandEF Pro Cycling+0.596
3Enric Mas NicolauMovistar Team+1.134
3Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+1.134
3Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+1.134
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.134
3Davide MartinelliAstana Pro Team+1.134
4Pavel SivakovTeam INEOS+1.493
4Owain DoullTeam INEOS+1.493
4Diego RosaTeam Arkea - Samsic+1.493
4Leonardo BassoTeam INEOS+1.493
4Christopher LawlessTeam INEOS+1.493
5Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+2.031
5Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+2.031
5Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+2.031
5Bram TankinkEkipa amatorska 2020+2.031
5Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+2.031
6Simon GerransEkipa amatorska 2020+2.481
6Greg Van AvermaetCCC Team+2.481
6Nathan Van HooydonckCCC Team+2.481
6Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+2.481
6Miles ScotsonGroupama - FDJ+2.481
7Sam OomenTeam Sunweb+3.160
7Jai HindleyTeam Sunweb+3.160
7Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+3.160
7Louis VervaekeAlpecin - Fenix+3.160
7Michael StorerTeam Sunweb+3.160
8Nicholas SchultzMitchelton - Scott+3.420
8Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+3.420
8Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+3.420
8Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+3.420
8Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+3.420
9Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+3.440
9Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+3.440
9Juraj SaganBora - Hansgrohe+3.440
9Maciej BodnarBora - Hansgrohe+3.440
9Michael KolarEkipa amatorska 2020+3.440
10Luke DurbridgeMitchelton - Scott+3.460
10Jack BauerMitchelton - Scott+3.460
10Michael HepburnMitchelton - Scott+3.460
10Caleb EwanLotto - Soudal+3.460
10Luka MezgecMitchelton - Scott+3.460

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanLotto - Soudal+53.479
1Luka MezgecMitchelton - Scott+53.479
1Jack BauerMitchelton - Scott+53.479
1Roger KlugeLotto - Soudal+53.479
1Mathew HaymanMitchelton - Scott+53.479
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+0.596
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.596
2Davide MartinelliAstana Pro Team+0.596
2Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.596
2Philippe GilbertLotto - Soudal+0.596
3Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+1.134
3Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+1.134
3Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.134
3Bram TankinkEkipa amatorska 2020+1.134
3Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+1.134
4Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+1.493
4Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+1.493
4Michael KolarEkipa amatorska 2020+1.493
4Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.493
4Juraj SaganBora - Hansgrohe+1.493
5Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+2.031
5Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+2.031
5Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+2.031
5August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+2.031
5Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+2.031
6Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+2.481
6David PerAdria Mobil+2.481
6Mark PadunBahrain - McLaren+2.481
6Kristjan KorenBahrain - McLaren+2.481
6Borut BozicEkipa amatorska 2020+2.481
7Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+3.160
7Andrew FennEkipa amatorska 2020+3.160
7Matthew BrammeierEkipa amatorska 2020+3.160
7Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+3.160
7Adam BlytheLotto - Soudal+3.160
8Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+3.420
8Matti BreschelEF Pro Cycling+3.420
8William ClarkeTrek - Segafredo+3.420
8Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+3.420
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+3.420
9Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+3.440
9Edward TheunsTrek - Segafredo+3.440
9Jai HindleyTeam Sunweb+3.440
9Louis VervaekeAlpecin - Fenix+3.440
9Michael StorerTeam Sunweb+3.440
10Greg Van AvermaetCCC Team+3.460
10Jürgen RoelandtsMovistar Team+3.460
10Simon GerransEkipa amatorska 2020+3.460
10Nathan Van HooydonckCCC Team+3.460
10Miles ScotsonGroupama - FDJ+3.460

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jack BauerMitchelton - Scott+39.509
1Luke DurbridgeMitchelton - Scott+39.509
1Mathew HaymanMitchelton - Scott+39.509
1Michael HepburnMitchelton - Scott+39.509
1Roger KlugeLotto - Soudal+39.509
2Greg Van AvermaetCCC Team+0.196
2Jürgen RoelandtsMovistar Team+0.196
2Nathan Van HooydonckCCC Team+0.196
2Simon GerransEkipa amatorska 2020+0.196
2Miles ScotsonGroupama - FDJ+0.196
3Jonathan DibbenLotto - Soudal+0.394
3Owain DoullTeam INEOS+0.394
3Pavel SivakovTeam INEOS+0.394
3Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.394
3Christopher LawlessTeam INEOS+0.394
4Philippe GilbertLotto - Soudal+0.473
4Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.473
4Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+0.473
4Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+0.473
4Enric Mas NicolauMovistar Team+0.473
5Bram TankinkEkipa amatorska 2020+0.471
5Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+0.471
5Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.471
5Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.471
5Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+0.471
6Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+1.061
6Louis VervaekeAlpecin - Fenix+1.061
6Edward TheunsTrek - Segafredo+1.061
6Michael StorerTeam Sunweb+1.061
6Jai HindleyTeam Sunweb+1.061
7Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+1.210
7Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.210
7Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+1.210
7Michael KolarEkipa amatorska 2020+1.210
7Juraj SaganBora - Hansgrohe+1.210
8Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+1.240
8Borut BozicEkipa amatorska 2020+1.240
8Kristjan KorenBahrain - McLaren+1.240
8Mark PadunBahrain - McLaren+1.240
8David PerAdria Mobil+1.240
9Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+1.330
9Roberto FerrariUAE Team Emirates+1.330
9Oliviero TroiaUAE Team Emirates+1.330
9Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020+1.330
9Matteo BonoEkipa amatorska 2020+1.330
10John DegenkolbLotto - Soudal+1.400
10Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+1.400
10Gregory DanielDC Bank - Probaclac+1.400
10Nicola ConciTrek - Segafredo+1.400
10Alex FrameTrek - Segafredo+1.400

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)