Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 08:48

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Geraint ThomasTeam INEOS24.43.12220
2Adam YatesMitchelton - Scott+1.00165
3Romain BardetAg2r La Mondiale+1.47132
4Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+2.35121
5Damiano CarusoBahrain - McLaren+2.44110
6Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.0599
7Pierre LatourAg2r La Mondiale+4.0588
8Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+4.2277
9Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+4.3166
10Ilnur ZakarinCCC Team+4.4555
11Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+5.2147
12Guillaume MartinCofidis+5.5441
13Tao Geoghegan HartTeam INEOS+7.0537
14Tiesj BenootTeam Sunweb+8.3432
15Valerio ContiUAE Team Emirates+9.0028
16Marc Soler GimenezMovistar Team+9.2525
17Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+10.4822
18Léo VincentGroupama - FDJ+11.1319
19Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+15.4016
20Nicolas EdetCofidis+15.5215
21Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+16.0314
22Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+20.3413
23Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+21.0412
24Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+21.1211
25Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+22.2410
26Edward RavasiUAE Team Emirates+22.2610
27Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+23.3610
28Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+27.1010
29Rudy MolardGroupama - FDJ+27.4210
30Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+28.1010
31Tony GallopinAg2r La Mondiale+30.1710
32Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+33.4010
33Serge PauwelsCCC Team+36.5910
34Sepp KussTeam Jumbo - Visma+38.1610
35Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+40.0210
36Pavel KochetkovCCC Team+40.5810
37Brent BookwalterMitchelton - Scott+41.3610
38Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+42.0710
39Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+44.1410
40Joey RosskopfCCC Team+44.4710
41Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+45.1610
42Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+45.5110
43Damien HowsonMitchelton - Scott+48.2010
44Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+49.5010
45David GauduGroupama - FDJ+50.3810
46Dario CataldoMovistar Teams.t.10
47Lucas HamiltonMitchelton - Scott+50.4310
48Gianni MosconTeam INEOSs.t.10
49Michał KwiatkowskiTeam INEOS+50.4910
50Jesus Herrada LopezCofidis+52.2810
51Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
52Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+52.550
53Axel DomontAg2r La Mondiale+56.350
54Dylan TeunsBahrain - McLaren+56.530
55Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+57.290
56Toms SkujinšTrek - Segafredo+58.300
57Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+59.390
58Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+1.00.120
59Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+1.03.570
60Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.04.380
61Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+1.04.510
62Hugo HouleAstana Pro Team+1.05.210
63Patrick BevinCCC Team+1.08.090
64Jens KeukeleireEF Pro Cycling+1.08.430
65Romain HardyTeam Arkea - Samsic+1.09.130
66Jay MccarthyBora - Hansgrohe+1.10.010
67Daryl ImpeyMitchelton - Scott+1.10.420
68Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+1.11.270
69Robert PowerTeam Sunweb+1.11.410
70Fabio FellineAstana Pro Team+1.11.510
71Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+1.11.560
72Simon ClarkeEF Pro Cycling+1.12.100
73Hector Carretero MillanMovistar Team+1.13.020
74Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+1.15.090
75Dylan Van BaarleTeam INEOS+1.15.340
76Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+1.16.080
77Bruno ArmirailGroupama - FDJ+1.16.090
78Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+1.16.500
79James KnoxDeceuninck - Quick Step+1.17.270
80Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+1.17.430
81Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+1.19.210
82Neilson PowlessEF Pro Cycling+1.19.240
83Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+1.20.310
84Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+1.23.290
85Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+1.25.240
86Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+1.25.390
87Dion SmithMitchelton - Scott+1.26.060
88Antoine DuchesneGroupama - FDJ+1.27.230
89Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+1.27.300
90Matteo FabbroBora - Hansgrohe+1.28.250
91Jasha SütterlinTeam Sunweb+1.28.310
92Imanol Erviti OlloMovistar Team+1.30.010
93Alex HowesEF Pro Cycling+1.32.310
94Jorge Arcas PeñaMovistar Team+1.32.460
95Heinrich HausslerBahrain - McLaren+1.33.310
96Lawson CraddockEF Pro Cycling+1.34.120
97Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+1.35.380
98Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+1.37.090
99Luka PibernikBahrain - McLaren+1.39.100
100Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+1.40.300
101Julien SimonTotal Direct Energie+1.40.350
102Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+1.43.580
103Pierre-Luc PerichonCofidis+1.44.000
104Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+1.44.160
105Tom BohliUAE Team Emirates+1.45.270
106Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+1.45.380
107Johann Van ZylTeam Skyline+1.46.530
108Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+1.47.590
109Benjamin ThomasGroupama - FDJ+1.50.090
110Anthony TurgisTotal Direct Energie+1.50.390
111Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+2.07.010
112Phil BauhausBahrain - McLaren+2.11.180

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dario CataldoMovistar Team53 p.35
2Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren37 p.25
3Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation28 p.15
4Geraint ThomasTeam INEOS26 p.10
5Daniel MartinIsrael Start-Up Nation25 p.5
6Warren BarguilTeam Arkea - Samsic25 p.3
7Adam YatesMitchelton - Scott22 p.0
8David GauduGroupama - FDJ21 p.0
9Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma20 p.0
10Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step19 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daryl ImpeyMitchelton - Scott45 p.35
2Daniel MartinIsrael Start-Up Nation42 p.25
3Geraint ThomasTeam INEOS40 p.15
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step37 p.10
5Adam YatesMitchelton - Scott36 p.5
6Michał KwiatkowskiTeam INEOS31 p.3
7Romain BardetAg2r La Mondiale31 p.0
8Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe25 p.0
9Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team22 p.0
10Damiano CarusoBahrain - McLaren20 p.0

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS7.2535
2Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+0.0125
3Gianni MosconTeam INEOS+0.0315
4Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.0510
5Patrick BevinCCC Teams.t.5
6Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.063
7Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.070
8Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.090
9Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
10Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.110
11Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
12Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.120
13Niki TerpstraTotal Direct Energie+0.130
14Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
16Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
17Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.140
18Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
19Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
20Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
21Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.150
22Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
23Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
24Fabio FellineAstana Pro Team+0.160
25Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
26Joey RosskopfCCC Teams.t.0
27Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.170
28Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
29Ilnur ZakarinCCC Team+0.180
30Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
31Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
32Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
33Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
34Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
35Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
36Jorge Arcas PeñaMovistar Team+0.190
37Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
38Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
39Marc Soler GimenezMovistar Team+0.200
40Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
41Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.210
42Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
43Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
44Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+0.220
45Luke RoweTeam INEOSs.t.0
46Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
47Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
48Romain BardetAg2r La Mondiale+0.230
49Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
50Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
51Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
52Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
53Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
54Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
55Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
56Damien HowsonMitchelton - Scott+0.240
57Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
58Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
59Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
60Imanol Erviti OlloMovistar Team+0.250
61Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
62Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+0.260
63Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
64Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
65Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
66Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020+0.270
67Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
68Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
69Dario CataldoMovistar Teams.t.0
70Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.280
71Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
72Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
73Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.290
74Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
75Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
76Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
78Alex HowesEF Pro Cycling+0.300
79Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
80Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
81Oliver NaesenAg2r La Mondiale+0.310
82Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.320
83Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
84Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
85Hector Carretero MillanMovistar Team+0.330
86David GauduGroupama - FDJs.t.0
87Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+0.340
88Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
89Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
90Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
91Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
92Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
93Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
94Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
95Matteo FabbroBora - Hansgrohe+0.350
96Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
97Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
99Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
100Edward RavasiUAE Team Emirates+0.360
101Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
102Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
103Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
104Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
105Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
106Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
107Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
108Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+0.370
109Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
110Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
111Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
112Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
113Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+0.380
114Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
115Nicolas EdetCofidiss.t.0
116Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
117Sven Erik BystromUAE Team Emirates+0.390
118Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
119Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+0.400
120Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
121Manuele MoriUAE Team Emirates+0.410
122James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
123Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
124Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
125Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
126Jose Herrada LopezCofidis+0.420
127Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+0.440
128Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
129Johannes FröhlingerTeam Sunweb+0.450
130Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
131Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
132Serge PauwelsCCC Teams.t.0
133Guillaume MartinCofidis+0.460
134Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
135Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
136Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+0.470
137Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
138Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
139Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+0.490
140Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+0.500
141Roy CurversTeam Sunweb+0.510
142Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
143Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
144Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
145Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
146Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+0.520
147Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
148Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+0.530
149Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+0.550
150Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+0.560
151Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+0.580
152Romain HardyTeam Arkea - Samsic+1.000
153Laurens Ten DamCCC Team+1.300

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daryl ImpeyMitchelton - Scott4.24.2635
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.25
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.15
4Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.10
5Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.5
6Jesus Herrada LopezCofidiss.t.3
7Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
8Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
9Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
10Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
11Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
12Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
13Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
14Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
15Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
16Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
17Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
18Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
19Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
20Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
21Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
22Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
23Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
24Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
25Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
26Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
27Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
28Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
29Guillaume MartinCofidiss.t.0
30Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
31Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
32Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
33Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
34Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
36Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
37Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
38Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
39Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
40Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
41Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
42Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
43Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
44Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
45Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
46Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
47Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
48Joey RosskopfCCC Teams.t.0
49Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
50Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
51Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
52Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
53Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
54Dario CataldoMovistar Teams.t.0
55Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
56Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
57Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
58Serge PauwelsCCC Teams.t.0
59Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
60Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
61Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
62Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
63Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
64Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
65Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
66Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.220
67Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+0.400
68Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
69Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
70Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
71Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
72Roy CurversTeam Sunweb+1.190
73Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
74Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
75Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
76Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
77Luke RoweTeam INEOSs.t.0
78Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
79Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
80Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
81Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
82Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
83Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
84Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
85Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
86Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
87Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
88Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+2.350
89Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
90Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
91Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
92Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
93Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
94Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
95Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
96Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
97Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
98Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
99Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
100Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+2.510
101Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
102Toms SkujinšTrek - Segafredo+2.560
103Alexis GougeardAg2r La Mondiale+3.280
104Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
105Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
106Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
107Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
108Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+3.460
109Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
110Nicolas EdetCofidiss.t.0
111Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
112Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
113Johann Van ZylTeam Skyline+4.340
114Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
115Patrick BevinCCC Teams.t.0
116Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
117Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
118Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
119Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
120Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
121Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
122Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
123Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
124Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
125Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
126Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
127Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
128Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
129Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
130Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
131Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
132Damien HowsonMitchelton - Scott+4.520
133Lawson CraddockEF Pro Cycling+4.540
134Jose Herrada LopezCofidis+6.060
135Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
136Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concept+6.360
137Thomas De GendtLotto - Soudal+6.460
138Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
139Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
140Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
141Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
142Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
143Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
144Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
145James KnoxDeceuninck - Quick Step+6.510
146Bruno ArmirailGroupama - FDJ+8.520
147David GauduGroupama - FDJs.t.0
148Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
149Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+9.450
150Kiel ReijnenTrek - Segafredo+12.090
151Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+21.200

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe4.19.5735
2Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.25
3Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.15
4Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.10
5Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.5
6Julien SimonTotal Direct Energies.t.3
7Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
8Patrick BevinCCC Teams.t.0
9Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
10Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
11Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
12Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
14Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
15Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
16Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
18Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
19Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
20Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
21Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
22Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
23Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
24Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
25Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
26Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
27Guillaume MartinCofidiss.t.0
28Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
29Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
30Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
31Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
32Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
33Joey RosskopfCCC Teams.t.0
34Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
35Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
36Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
37Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
38Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
39Dario CataldoMovistar Teams.t.0
40Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
41Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
42Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
43Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
44Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
45Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
46Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
47Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
48Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
49Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
50Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
51Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
52Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
53Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
54Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
55Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
56Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
57Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
58Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
59Nicolas EdetCofidiss.t.0
60Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
61Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
62Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
63Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
64Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
65Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
66Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
67Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
68Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
69Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
70Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
71Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
72Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
73Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
74Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
75Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
76Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
77Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
78Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
79Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
80Alex HowesEF Pro Cycling+0.400
81Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+0.420
82Matteo FabbroBora - Hansgrohe+0.550
83James KnoxDeceuninck - Quick Step+1.040
84Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+1.050
85Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
86Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
87Damien HowsonMitchelton - Scott+1.210
88Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+2.180
89Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
90Serge PauwelsCCC Team+5.220
91Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
92Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
93Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
94Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
95Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
96Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
97Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
99Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
100Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
101Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
102Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
103Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
104Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
105Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
106Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
107Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
108Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
109Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
110Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
111Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
112Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
113Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
114David GauduGroupama - FDJs.t.0
115Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
116Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
117Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
118Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
119Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
120Luke RoweTeam INEOSs.t.0
121Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
122Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
123Niki TerpstraTotal Direct Energie+9.010
124Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
125Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Thomas De GendtLotto - Soudal+10.560
127Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
128Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
129Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
130Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
131Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
132Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
133Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
134Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
135Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
136Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
137Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
138Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
139Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
140Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
141Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
142Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
143Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
144Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+13.150
145Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
146Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+18.300
147Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
148Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS+36.339
1Gianni MosconTeam INEOS+36.339
1Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+36.339
1Geraint ThomasTeam INEOS+36.339
1Tao Geoghegan HartTeam INEOS+36.339
2Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.386
2Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.386
2Joey RosskopfCCC Team+0.386
2Patrick BevinCCC Team+0.386
3Jens KeukeleireEF Pro Cycling+0.534
3Tiesj BenootTeam Sunweb+0.534
3Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+0.534
3Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.534
3Thomas De GendtLotto - Soudal+0.534
4Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.563
4Adam YatesMitchelton - Scott+0.563
4Lucas HamiltonMitchelton - Scott+0.563
4Damien HowsonMitchelton - Scott+0.563
4Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+0.563
5Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+1.021
5Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+1.021
5Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+1.021
5Niki TerpstraTotal Direct Energie+1.021
6Fabio FellineAstana Pro Team+1.271
6Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+1.271
6Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.271
6Toms SkujinšTrek - Segafredo+1.271
6Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+1.271
7Romain BardetAg2r La Mondiale+1.300
7Pierre LatourAg2r La Mondiale+1.300
7Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.300
7Tony GallopinAg2r La Mondiale+1.300
7Alexis GougeardAg2r La Mondiale+1.300

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step4.26.5835
2Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.25
3Geraint ThomasTeam INEOSs.t.15
4Romain BardetAg2r La Mondiales.t.10
5Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.055
6Adam YatesMitchelton - Scotts.t.3
7Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
8Guillaume MartinCofidis+0.080
9Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
10Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
11Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
12Dario CataldoMovistar Teams.t.0
13Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
14Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
15Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
17Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
19Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.170
20Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+0.220
21Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
22Jesus Herrada LopezCofidis+0.270
23Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
24Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
25Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
26Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.320
27Léo VincentGroupama - FDJ+0.510
28Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+1.020
29Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+1.100
30Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+1.160
31Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.240
32Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+1.280
33Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+1.400
34Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
35Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.100
36Jelle VanendertWallonie Bruxelles+2.200
37Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
38Serge PauwelsCCC Team+2.290
39Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
40Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
41Damien HowsonMitchelton - Scott+3.140
42Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
43Nicolas EdetCofidis+3.230
44Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+3.550
45Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+4.480
46Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Tony GallopinAg2r La Mondiale+4.500
48Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
49James KnoxDeceuninck - Quick Step+5.270
50Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+5.340
51Edward RavasiUAE Team Emirates+6.040
52Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
53Oliver NaesenAg2r La Mondiale+7.090
54Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+7.140
55Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
56Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+7.510
57Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
58Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
59Bruno ArmirailGroupama - FDJ+10.150
60Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
61Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
62Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
63Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
64Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
65Toms SkujinšTrek - Segafredo+10.250
66Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
67Jens KeukeleireEF Pro Cycling+11.170
68Joey RosskopfCCC Team+12.340
69Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+14.110
70David GauduGroupama - FDJ+14.350
71Thomas De GendtLotto - Soudal+14.380
72Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
73Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
74Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
75Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
76Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
77Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
78Patrick BevinCCC Teams.t.0
79Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
80Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
81Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
82Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
83Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
84Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
85Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
86Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
87Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
88Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
89Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
90Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
91Niki TerpstraTotal Direct Energie+18.340
92Jasha SütterlinTeam Sunweb+20.560
93Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
94Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
95Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
96Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
97Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
98Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
99Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
100Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
101Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
102Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
103Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
104Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
105Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
106Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
107Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
108Luke RoweTeam INEOSs.t.0
109Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
110Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
111Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
112Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
113Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
114Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
115Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
116Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
117Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
118Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
119Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
120Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
121Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
122Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
123Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
124Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
125Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
126Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
127Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
128Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
129Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
130Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
131Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
132Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
133Jelle WallaysLotto - Soudal+21.070
134Lars BoomEkipa amatorska 2020+21.090
135Phil BauhausBahrain - McLaren+21.150
136Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
137Benjamin ThomasGroupama - FDJ+21.180
138Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+21.220
139Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+22.350
140Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+31.000

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daniel MartinIsrael Start-Up Nation3.21.1935
2Geraint ThomasTeam INEOS+0.0425
3Adam YatesMitchelton - Scott+0.1515
4Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.1610
5Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.5
6Romain BardetAg2r La Mondiales.t.3
7Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.240
8Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
9Guillaume MartinCofidis+0.260
10Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
14Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.390
15David GauduGroupama - FDJ+0.420
16Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+0.590
17Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+1.020
18Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.050
19Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
20Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.070
21Gianni MosconTeam INEOS+1.130
22Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
23Tiesj BenootTeam Sunweb+1.150
24Valerio ContiUAE Team Emirates+1.350
25Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+2.040
26Nicolas EdetCofidis+2.320
27Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+2.470
28Sepp KussTeam Jumbo - Visma+3.070
29Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+3.110
30Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
31Tony GallopinAg2r La Mondiale+3.280
32Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+3.310
33Dylan TeunsBahrain - McLaren+3.450
34Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+3.500
35Jose Herrada LopezCofidis+3.550
36Damien HowsonMitchelton - Scott+4.350
37Axel DomontAg2r La Mondiale+4.510
38Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.530
39Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
40Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
41Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
42Lucas HamiltonMitchelton - Scott+5.360
43Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+5.560
44Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+6.070
45Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+6.130
46Serge PauwelsCCC Teams.t.0
47Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+8.030
48Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
49Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
50Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+8.090
51James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
52Joey RosskopfCCC Teams.t.0
53Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
54Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
55Jasha SütterlinTeam Sunweb+8.310
56Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+8.340
57Dylan Van BaarleTeam INEOS+8.540
58Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
59Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
60Thomas De GendtLotto - Soudal+9.060
61Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
62Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
63Bruno ArmirailGroupama - FDJ+9.430
64Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
65Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
66Fabio FellineAstana Pro Team+11.250
67Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
68Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
69Daryl ImpeyMitchelton - Scott+11.480
70Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
71Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
72Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
73Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
74Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
75Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
76Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
77Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
78Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
79Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
80Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
81Lawson CraddockEF Pro Cycling+15.270
82Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
83Patrick BevinCCC Teams.t.0
84Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
85Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
86Dario CataldoMovistar Teams.t.0
87Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
88Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
89Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
90Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
91Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
92Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
93Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
94Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
95Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
96Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
97Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
98Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
99Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
100Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
101Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
102Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
103Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
104Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
105Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
106Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
107Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
108Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
109Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+16.230
110Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
111Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
112Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
113Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
114Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
115Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
116Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
117Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
118Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
119Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
120Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
121Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
122Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
123Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
124Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
125Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
126Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
127Luke RoweTeam INEOSs.t.0
128Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
129Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
130Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
131Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
132Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
133Alex HowesEF Pro Cycling+17.270
134Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
135Benjamin ThomasGroupama - FDJ+17.470
136Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+18.290
137Pascal AckermannBora - Hansgrohe+20.340
138Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
139Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020+22.550

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren3.34.1135
2Geraint ThomasTeam INEOS+0.2125
3Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.2315
4Romain BardetAg2r La Mondiales.t.10
5Adam YatesMitchelton - Scott+0.265
6Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+1.023
7Ilnur ZakarinCCC Team+1.200
8Pierre LatourAg2r La Mondiale+1.400
9Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.450
10Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
11Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
13Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
14Guillaume MartinCofidiss.t.0
15Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
17Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
18Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+2.270
19Tiesj BenootTeam Sunweb+2.380
20Nicolas EdetCofidiss.t.0
21Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
22Léo VincentGroupama - FDJ+3.500
23Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+5.280
24Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+5.440
25Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
26Sepp KussTeam Jumbo - Visma+6.490
27Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+7.100
28Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
29Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+7.340
30Pavel KochetkovCCC Team+7.410
31Lucas HamiltonMitchelton - Scott+8.110
32Serge PauwelsCCC Team+9.070
33Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
34Tony GallopinAg2r La Mondiale+11.130
35Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
36Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+11.580
37Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
38Robert PowerTeam Sunweb+12.280
39Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+12.500
40Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
41Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
42Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
43Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+13.320
44Hector Carretero MillanMovistar Team+13.380
45Axel DomontAg2r La Mondiale+13.510
46Brent BookwalterMitchelton - Scott+15.090
47Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
48Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
49Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
50Dario CataldoMovistar Teams.t.0
51Patrick BevinCCC Teams.t.0
52Joey RosskopfCCC Teams.t.0
53David GauduGroupama - FDJs.t.0
54Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+16.580
55Jesus Herrada LopezCofidis+17.060
56Neilson PowlessEF Pro Cycling+17.110
57Damien HowsonMitchelton - Scott+18.170
58Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+18.300
59Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
60Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
61Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
62Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
63Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
65Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
66Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
67Daryl ImpeyMitchelton - Scott+22.230
68Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
69Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
70Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
71Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
72Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
73Toms SkujinšTrek - Segafredo+23.520
74Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
75Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
76Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
77Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
78Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
79Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
80Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
81Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
82Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+26.440
83Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+31.400
84Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
85Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
86Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
87Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
88Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
89Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
90Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
91Luke RoweTeam INEOSs.t.0
92Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
93Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
94Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
95Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
96Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
97Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
98Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
99Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
100Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
101Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
102Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
103Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
104Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
105Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
106Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
107Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
108Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
109Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
110Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
111Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
112Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
113Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
114Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
115Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
116Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
117Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
118Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
119Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
120James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
121Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
122Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
123Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
124Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
125Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
126Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
127Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
128Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
129Lars BoomEkipa amatorska 2020+32.350
130Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
131Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesMitchelton - Scott3.51.3435
2Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+0.0425
3Romain BardetAg2r La Mondiale+0.0915
4Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.1410
5Geraint ThomasTeam INEOS+0.195
6Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.243
7Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
8Guillaume MartinCofidis+0.280
9Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.350
10Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+0.410
11Antwan TolhoekTeam Jumbo - Visma+0.500
12Nicolas EdetCofidis+1.170
13Ilnur ZakarinCCC Team+1.350
14Tao Geoghegan HartTeam INEOS+2.030
15David GauduGroupama - FDJ+2.500
16Valerio ContiUAE Team Emirates+3.070
17Edward RavasiUAE Team Emirates+3.200
18Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+3.310
19Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+3.340
20Toms SkujinšTrek - Segafredo+3.540
21Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
22Tiesj BenootTeam Sunweb+4.060
23Rudy MolardGroupama - FDJ+4.180
24Léo VincentGroupama - FDJ+4.200
25Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+4.530
26Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+5.470
27Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+6.040
28Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
29Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
30Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+6.370
31Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+6.590
32Dylan TeunsBahrain - McLaren+7.190
33Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+7.340
34Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+7.420
35Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+7.530
36Tony GallopinAg2r La Mondiale+8.280
37Joey RosskopfCCC Team+8.510
38Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
39Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020s.t.0
40Bruno ArmirailGroupama - FDJ+9.070
41Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+9.190
42Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+10.180
43Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
44Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+10.480
45Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+12.110
46Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
47Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020s.t.0
48Serge PauwelsCCC Teams.t.0
49Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+14.250
50Daryl ImpeyMitchelton - Scott+15.300
51Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
52Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
53Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+16.140
54Dario CataldoMovistar Team+18.280
55Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
56Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
57Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
58Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
59Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
60Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
61Patrick BevinCCC Teams.t.0
62Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
63Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
64Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
65Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
66Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
67Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
68James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
69Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
70Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
71Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
72Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
73Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
74Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
75Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+19.280
76Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
77Jay MccarthyBora - Hansgrohe+20.550
78Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+21.030
79Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
80Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
81Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
82Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
83Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
84Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
85Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
86Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
87Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
88Heinrich HausslerBahrain - McLarens.t.0
89Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
90Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
91Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
92Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
93Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
94Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
95Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
96Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
97Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
98Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
99Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
100Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
101Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
102Hector Carretero MillanMovistar Team+22.590
103Antoine DuchesneGroupama - FDJ+25.330
104Neilson PowlessEF Pro Cycling+27.130
105Johann Van ZylTeam Skyline+27.280
106Benjamin ThomasGroupama - FDJ+28.300
107Pierre-Luc PerichonCofidis+28.500
108Julien SimonTotal Direct Energie+30.170
109Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
110Phil BauhausBahrain - McLaren+30.190
111Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+32.360
112Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo .prologu10
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 1. etapie10
1Daryl ImpeyMitchelton - Scottpo 2. etapie10
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 3. etapie10
1Gianni MosconTeam INEOSpo 4. etapie10
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 5. etapie10
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 6. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)