Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates4.18.2460
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.36
3Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.0130
4Sean De BieWallonie Bruxelless.t.27
5Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.24
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.21
7Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.18
8Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.15
9Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.12
10Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.9
11Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.020
12Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
13Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
14Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+0.030
15Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
16Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
17Simone VelascoGazprom - RusVelo+0.040
18Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
19Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+0.050
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
21Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
22Luca ColnaghiTeam Montis.t.0
23Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
24Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+0.060
25Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
26Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
27Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
28Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
29Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömuss.t.0
30Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020+0.070
31Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
32Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
33Julien VermoteCofidis+0.080
34Jan PolancUAE Team Emirates+0.130
35Merhawi KudusMitchelton - Scott+0.140
36Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
37Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
38Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+0.160
39Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+0.170
40Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
41Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
42Masakazu ItoAisan Racing Team+0.180
43Pierpaolo FicaraTeam Sapura Cyclings.t.0
44Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
45Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
46Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
47Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
48Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
49Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
50Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+0.190
51Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020s.t.0
52Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
53Roberto FerrariUAE Team Emirates+0.210
54Cyrille ThierySwiss Racing Academy+0.230
55Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
56Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+0.240
57Ben SwiftTeam INEOS+0.260
58Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+0.270
59Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.310
60Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+0.320
61Nathan HaasCofidis+0.350
62Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+0.390
63Filippo GannaTeam INEOS+0.430
64Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+0.440
65Nans PetersAg2r La Mondiale+0.480
66Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
67Mads PedersenTrek - Segafredo+0.550
68Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
69Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
70Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+0.560
71Ben GastauerAg2r La Mondiale+1.080
72Luca RaggioArea Zero - VVF+1.140
73Matteo BusatoVini Zabù - KTM+1.230
74Nicola ConciTrek - Segafredo+1.340
75Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
76Justin ParozAkros - Excelsior - Thömus+5.520
77Yannis VoisardSwiss Racing Academys.t.0
78Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provence+5.530
79Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
80Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
81Joab SchneiterSwiss Racing Academys.t.0
82Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
83Matteo DraperiEkipa amatorska 2020s.t.0
84Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
85Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+5.540
86Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
87Reto MullerSwiss Racing Academys.t.0
88Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
89Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
90Viesturs LuksevicsAmore & Vita - Prodir+15.180
91Manuel BoschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+15.360
92Jan André FreulerAmore & Vita - Prodirs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)