Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 07:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richie PorteTrek - Segafredo29.28.05220
2Jakob FuglsangAstana Pro Team+1.02165
3Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.12132
4Enric Mas NicolauMovistar Team+1.20121
5Wilco KeldermanTeam Sunweb+1.21110
6Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.4799
7Sam OomenTeam Sunweb+1.5288
8Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+1.5977
9Diego UlissiUAE Team Emirates+2.2766
10Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+2.4155
11Tanel KangertEF Pro Cycling+3.0747
12Bauke MollemaTrek - Segafredo+3.1641
13Jack HaigMitchelton - Scott+3.2937
14Pavel SivakovTeam INEOS+3.4732
15Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+3.5728
16Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+4.0025
17Mathias FrankAg2r La Mondiale+4.0622
18Hugh CarthyEF Pro Cycling+4.3219
19François BidardAg2r La Mondiale+5.0816
20Bjorg LambrechtLotto - Soudal+5.3115
21Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+6.4214
22Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+7.5013
23Jan PolancUAE Team Emirates+9.4712
24Jesper HansenCofidiss.t.11
25Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+11.2810
26Julien BernardTrek - Segafredo+11.3210
27Merhawi KudusMitchelton - Scott+12.1810
28Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+12.3310
29Greg Van AvermaetCCC Team+13.2710
30Sebastian HenaoTeam INEOS+13.3510
31Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+15.0810
32Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+15.1310
33Maxime MonfortLotto - Soudal+15.3110
34Stefan KüngGroupama - FDJ+15.3410
35Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+16.1810
36Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+18.2010
37Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+19.1210
38Mark PadunBahrain - McLaren+21.2610
39Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+22.5010
40Simon GeschkeCCC Team+23.3910
41Larry WarbasseAg2r La Mondiale+24.0910
42Enrico BattaglinBahrain - McLaren+24.1210
43Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+24.4510
44Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+25.1510
45Nans PetersAg2r La Mondiale+27.3510
46Ben GastauerAg2r La Mondiale+29.4410
47Steff CrasLotto - Soudal+30.0110
48Silvan DillierAg2r La Mondiale+31.3510
49Michael MatthewsTeam Sunweb+32.3810
50Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+32.3910
51Philippe GilbertLotto - Soudal+33.300
52Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+35.000
53Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+35.220
54Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+37.160
55Romain SicardTotal Direct Energie+37.250
56Willie SmitBurgos - BH+38.480
57Victor De La Parte GonzalezCCC Team+41.320
58Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+43.220
59Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+44.490
60Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+46.040
61Edward DunbarTeam INEOS+46.200
62Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+46.220
63Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+47.070
64Nathan HaasCofidis+48.370
65Michael GoglNTT Pro Cycling Team+49.180
66Jasper StuyvenTrek - Segafredo+49.410
67Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+50.560
68Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+51.010
69Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+51.190
70Nikias ArndtTeam Sunweb+52.110
71Olivier Le GacGroupama - FDJ+53.250
72Rein TaaramäeTotal Direct Energie+54.100
73Ian StannardTeam INEOS+55.590
74Patrick KonradBora - Hansgrohe+56.090
75Cameron MeyerMitchelton - Scott+58.190
76Peter SaganBora - Hansgrohe+1.00.170
77Michał GołaśTeam INEOS+1.02.080
78Mark ChristianEkipa amatorska 2020+1.04.490
79Sep VanmarckeEF Pro Cycling+1.06.090
80Daniel OssBora - Hansgrohe+1.06.360
81Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+1.07.230
82Daniele BennatiMovistar Team+1.07.250
83Michael AlbasiniMitchelton - Scott+1.07.300
84Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.08.000
85Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+1.09.420
86Simon GerransEkipa amatorska 2020+1.10.010
87Paul OurselinTotal Direct Energie+1.10.510
88Kristjan KorenBahrain - McLaren+1.11.130
89Edward TheunsTrek - Segafredo+1.11.150
90Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+1.12.320
91Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+1.12.470
92Grégory RastEkipa amatorska 2020+1.13.360
93Adam HansenLotto - Soudal+1.15.020
94Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+1.15.080
95Koen De KortTrek - Segafredo+1.15.350
96John DegenkolbLotto - Soudal+1.15.530
97Oscar GattoBora - Hansgrohe+1.16.160
98Fabien GrellierTotal Direct Energie+1.17.400
99Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+1.19.220
100Julien VermoteCofidis+1.19.340
101Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+1.19.350
102Nathan BrownRally Cycling+1.20.000
103Owain DoullTeam INEOS+1.20.170
104Arnaud DemareGroupama - FDJ+1.21.080
105Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+1.22.420
106Alessandro De MarchiCCC Team+1.22.430
107Diego RosaTeam Arkea - Samsic+1.22.470
108Michael SchärCCC Team+1.25.010
109Ben SwiftTeam INEOS+1.26.130
110Alexander KristoffUAE Team Emirates+1.26.220
111Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+1.26.290
112Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+1.27.400
113Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+1.29.290
114Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+1.30.350
115Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+1.32.290
116Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.34.040
117Jasper De BuystLotto - Soudal+1.35.070
118Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+1.37.380
119Matti BreschelEF Pro Cycling+1.38.550
120Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+1.39.460
121Oliviero TroiaUAE Team Emirates+1.40.040
122Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+1.40.340
123Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+1.40.590
124Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+1.41.310
125Juraj SaganBora - Hansgrohe+1.41.560
126Peter KoningEvo+1.42.160
127Marcel SiebergBahrain - McLaren+1.43.390
128Kristoffer HalvorsenEF Pro Cycling+1.44.550
129Taylor PhinneyEF Pro Cycling+1.44.590
130Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+1.45.110
131Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+1.46.430
132Roberto FerrariUAE Team Emirates+1.48.010
133Masakazu ItoAisan Racing Team+1.51.070
134Michael HepburnMitchelton - Scott+1.52.180
135Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+1.55.150
136Alan MarangoniEkipa amatorska 2020+1.58.160
137Calvin WatsonEkipa amatorska 2020+2.06.080

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark ChristianEkipa amatorska 202036 p.35
2Nathan HaasCofidis32 p.25
3Romain SicardTotal Direct Energie24 p.15
4Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic20 p.10
5Larry WarbasseAg2r La Mondiale20 p.5
6Rein TaaramäeTotal Direct Energie20 p.3
7Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane17 p.0
8Nans PetersAg2r La Mondiale16 p.0
9Maxime MonfortLotto - Soudal16 p.0
10Daniel OssBora - Hansgrohe15 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganBora - Hansgrohe26 p.35
2Michael MatthewsTeam Sunweb26 p.25
3Søren Kragh AndersenTeam Sunweb21 p.15
4Willie SmitBurgos - BH21 p.10
5Calvin WatsonEkipa amatorska 202019 p.5
6Stefan KüngGroupama - FDJ18 p.3
7Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team18 p.0
8Christopher Juul JensenMitchelton - Scott15 p.0
9Sonny ColbrelliBahrain - McLaren14 p.0
10Nathan HaasCofidis14 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ+20.189
1Richie PorteTrek - Segafredo+20.189
1Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+20.189
1Greg Van AvermaetCCC Team+20.189
2Wilco KeldermanTeam Sunweb+0.206
2Sam OomenTeam Sunweb+0.206
2Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.206
2Michael MatthewsTeam Sunweb+0.206
3Philippe GilbertLotto - Soudal+0.274
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.274
3Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+0.274
3Enric Mas NicolauMovistar Team+0.274
4Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.273
4Peter SaganBora - Hansgrohe+0.273
4Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.273
4Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+0.273
4Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.273
5Cameron MeyerMitchelton - Scott+0.291
5Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+0.291
5Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+0.291
5Jack HaigMitchelton - Scott+0.291
5Michael AlbasiniMitchelton - Scott+0.291
6Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+0.331
6Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.331
6Victor De La Parte GonzalezCCC Team+0.331
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.331
6Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.331
7Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.360
7Kristjan KorenBahrain - McLaren+0.360
7Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+0.360
7Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+0.360
7Mark PadunBahrain - McLaren+0.360

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganBora - Hansgrohe3.50.0935
2Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.25
3Nathan HaasCofidiss.t.15
4Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.10
5Mark PadunBahrain - McLarens.t.5
6Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.3
7Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
8Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
9Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
12Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
13Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
14Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
15Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
16Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
17Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
18Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
19Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
20Owain DoullTeam INEOSs.t.0
21Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
22Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
23Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
24Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
25Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
26Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
27Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
28François BidardAg2r La Mondiales.t.0
29Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
30Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
31Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
32Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
33Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
34Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
35Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
36Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
37Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
38Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
39Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
40Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
41Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
42Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
43Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
44Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
45Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
46Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
48Jesper HansenCofidiss.t.0
49Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
50Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
51Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
52Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
53Tim WellensLotto - Soudals.t.0
54Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
55Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
56Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
57Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
58Steff CrasLotto - Soudals.t.0
59Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
60Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
61Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
62Simon GeschkeCCC Team+0.100
63Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
64Olivier Le GacGroupama - FDJ+0.180
65Jan PolancUAE Team Emirates+2.020
66Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
67Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
68Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
69Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
70Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
71Adam HansenLotto - Soudals.t.0
72Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
73Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
74Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
75Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
76Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
77Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
78Michael SchärCCC Teams.t.0
79Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
80Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
81Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
82Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
83John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
84Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
85Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
86Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
87Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
88Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
89Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
90Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
91Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
92Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
93Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
94Julien VermoteCofidiss.t.0
95Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
96Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
97Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
98Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
99Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
100Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
101Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
102Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
103Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
104Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
105Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
106Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
107Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
108Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
109Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
110Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
111Willie SmitBurgos - BHs.t.0
112Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
113Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
114Ian StannardTeam INEOSs.t.0
115Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
116Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
117Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
118Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
119Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
120Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
121Nathan BrownRally Cyclings.t.0
122Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+7.270
123Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
124Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
125Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
126Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
127Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
128Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
129Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
130Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
131Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
132Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
133Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
134Michael AlbasiniMitchelton - Scott+10.010
135Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
136Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
137Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
138Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
139Peter KoningEvos.t.0
140Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
141Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
142Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
143Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
144Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
145Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0
146Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
147William ClarkeTrek - Segafredo+13.570

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren4.39.5135
2Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.25
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.15
4Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.10
5Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.5
6Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.3
7Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
8Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
9Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
10Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
11Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
12Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
13Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
14Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
15Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
16Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
17Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
18Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
19Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
20Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
21Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
22Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
23Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
24Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
26Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
27Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
28Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
29Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
30Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
31Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
32Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
33Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
34Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
36Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
37Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
38Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
39Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
40Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
41Steff CrasLotto - Soudals.t.0
42Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
43Jesper HansenCofidiss.t.0
44Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
45Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
46Tim WellensLotto - Soudals.t.0
47Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
48Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
49Simon GeschkeCCC Teams.t.0
50Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
51Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
52Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
53François BidardAg2r La Mondiales.t.0
54Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
55Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
56Daniel OssBora - Hansgrohe+0.100
57Nathan HaasCofidis+0.270
58Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
59Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
60Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
61Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Owain DoullTeam INEOSs.t.0
63Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
64Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
65Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
66Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
67Edward DunbarTeam INEOS+0.550
68Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+1.140
69Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
70Nikias ArndtTeam Sunweb+1.330
71Willie SmitBurgos - BHs.t.0
72Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
73Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
74Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
75Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
76Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
77Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+2.070
78Julien VermoteCofidiss.t.0
79Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
80Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
81Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
82Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
83Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
84Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
85Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
86Koen De KortTrek - Segafredo+2.110
87Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
88Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
89Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
90Paul OurselinTotal Direct Energie+3.100
91Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
92Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
93Ian StannardTeam INEOSs.t.0
94Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
95Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
96Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
97Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
98Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
99Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
100Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
101Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
102Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
103Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
104Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0
105Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
106Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
107Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
108Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
109Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
110Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
111John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
112Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
113Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
114Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+3.560
115Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
116Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
117Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
118Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
119Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
120Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
121Mark ChristianEkipa amatorska 2020+5.510
122Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
123Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
124Peter KoningEvos.t.0
125Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
126Adam HansenLotto - Soudals.t.0
127Michael SchärCCC Teams.t.0
128Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
129Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
130Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
131Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
132Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
133William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
134Nathan BrownRally Cyclings.t.0
135Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
136Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
137Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
138Oliviero TroiaUAE Team Emirates+6.500
139Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
140Fabien GrellierTotal Direct Energie+7.160
141Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
142Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+8.020
143Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
144Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
145Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
146Alan MarangoniEkipa amatorska 2020+9.090
147Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christopher Juul JensenMitchelton - Scott4.35.5635
2Michael MatthewsTeam Sunweb+0.0825
3Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.15
4Peter SaganBora - Hansgrohes.t.10
5Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.5
6Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.3
7Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
8Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
9Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
10Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
11Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
12Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
13Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
14Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
15Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
17Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
18Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
19Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
20Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
21Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
22Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
23Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
24Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
25Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
26Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
27Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
28Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
29Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
30Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
31Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
32Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
33Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
34Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
35Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
36Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
37Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
38Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
39Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
40Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
41Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
42Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
43François BidardAg2r La Mondiales.t.0
44Jesper HansenCofidiss.t.0
45Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
46Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
48Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
49Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
50Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
51Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
52Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
53Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
54Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
55Tim WellensLotto - Soudals.t.0
56Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
57Steff CrasLotto - Soudals.t.0
58Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
59Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
60Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
61Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
62Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
63Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
64Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
65Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
66Mark ChristianEkipa amatorska 2020+1.410
67Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+1.550
68Nathan BrownRally Cycling+1.570
69Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+2.030
70Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.070
71Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
72Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
73Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
74Willie SmitBurgos - BHs.t.0
75Julien VermoteCofidiss.t.0
76Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
77Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
78Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
79Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
80John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
81Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
82Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
83Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
84Ben SwiftTeam INEOS+2.140
85Simon GerransEkipa amatorska 2020+3.160
86Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
87Ian StannardTeam INEOSs.t.0
88Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
89Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
90Alessandro De MarchiCCC Team+3.340
91Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+4.560
92Daniele BennatiMovistar Team+5.220
93Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
94Simon GeschkeCCC Teams.t.0
95Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
96Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
97Adam HansenLotto - Soudals.t.0
98Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
99Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
100Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
101Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
102Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
103Koen De KortTrek - Segafredo+5.290
104Edward DunbarTeam INEOS+6.140
105Rein TaaramäeTotal Direct Energie+6.150
106Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+6.410
107Nathan HaasCofidis+7.250
108Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
109Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
110Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
111Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
112Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
113Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
114Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
115Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
116Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
117Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
118Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
119Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
120Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
121Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
122Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
123Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
124Alan MarangoniEkipa amatorska 2020+9.590
125Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
126Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
127Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0
128Peter KoningEvos.t.0
129Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
130Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
131Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
132Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
133Owain DoullTeam INEOSs.t.0
134Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
135Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego UlissiUAE Team Emirates3.37.3135
2Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.25
3Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.15
4Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.10
5Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.5
6Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.3
7Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
8Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
9Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
10Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
11Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
13Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
14Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
15Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
16Pavel SivakovTeam INEOS+0.070
17Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.120
19Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.140
20Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
21Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
22Mark PadunBahrain - McLaren+0.470
23François BidardAg2r La Mondiale+1.200
24Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+1.240
25Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
26Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
27Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
28Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
29Jesper HansenCofidiss.t.0
30Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.330
31Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
32Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
33Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
34Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
35Nans PetersAg2r La Mondiale+1.390
36Steff CrasLotto - Soudal+2.020
37Julien BernardTrek - Segafredo+3.200
38Stefan KüngGroupama - FDJ+3.230
39Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+4.010
40Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+4.290
41Simon GeschkeCCC Teams.t.0
42Cameron MeyerMitchelton - Scott+6.200
43Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
44Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
45Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
46Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
47Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
48Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
49Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
50Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
51Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
52Larry WarbasseAg2r La Mondiale+8.240
53Ben GastauerAg2r La Mondiale+8.350
54Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
55Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+9.280
56Michael GoglNTT Pro Cycling Team+10.110
57Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+13.370
58Willie SmitBurgos - BHs.t.0
59Michael MatthewsTeam Sunweb+14.480
60Nathan HaasCofidiss.t.0
61Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
62Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
63Adam HansenLotto - Soudals.t.0
64Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
65Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
66Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
67Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
68Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
69Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
70Romain SicardTotal Direct Energie+15.300
71Silvan DillierAg2r La Mondiale+18.360
72Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
73Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
74Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
75Ian StannardTeam INEOSs.t.0
76Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
77Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
78Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
79Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
80Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+18.420
81Kristjan KorenBahrain - McLaren+19.270
82Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.0
83Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
84Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
85Owain DoullTeam INEOSs.t.0
86Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
87Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
88Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+21.210
89Oscar GattoBora - Hansgrohe+23.070
90Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+24.190
91Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
92Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
93Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
94Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
95Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
96Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
97Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
98Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
99Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
100Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
101Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
102Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
103Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
104Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
105Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
106Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
107Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
108Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
109Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
110Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
111Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
112Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
113Julien VermoteCofidiss.t.0
114Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
115Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
116Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
117Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
118Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
119Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
120Tim WellensLotto - Soudals.t.0
121Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
122Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
123Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
124Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
125Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
126Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
127Nathan BrownRally Cyclings.t.0
128Michael SchärCCC Teams.t.0
129Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
130Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
131Peter KoningEvos.t.0
132Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
133Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
134Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
135Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
136Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
137Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
138John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
139Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
140Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
141Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
142Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
143Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
144Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Søren Kragh AndersenTeam Sunweb4.09.5335
2Nathan HaasCofidis+0.1025
3Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.2415
4Maxime MonfortLotto - Soudal+0.2510
5Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
6Richie PorteTrek - Segafredo+0.273
7Michael GoglNTT Pro Cycling Team+0.290
8Diego UlissiUAE Team Emirates+0.390
9Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
11Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
12Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
13Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
14Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
15Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
16Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
18Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
19Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
20Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
21Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
22Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
23François BidardAg2r La Mondiale+0.510
24Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.540
25Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
27Steff CrasLotto - Soudals.t.0
28Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
29Jesper HansenCofidiss.t.0
30Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
31Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
32Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
33Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+1.200
34Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
35Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
36Jan PolancUAE Team Emirates+1.250
37Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
38Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
39Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+1.290
40Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+1.430
41Sebastian HenaoTeam INEOS+1.450
42Simon GeschkeCCC Teams.t.0
43Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+2.040
44Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+2.160
45Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
46Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
47Silvan DillierAg2r La Mondiale+2.310
48Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
49Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
50Willie SmitBurgos - BH+2.360
51Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.540
52Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
53Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
54Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
55Stefan KüngGroupama - FDJ+3.110
56Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
57Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+3.250
58Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
59Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
60Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
61Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
62Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
63Sep VanmarckeEF Pro Cycling+3.370
64Nathan BrownRally Cycling+3.560
65Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
66Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
67Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
68Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
69Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+4.090
70Mark PadunBahrain - McLaren+4.290
71Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+4.440
72Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
73Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
74Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
75Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
76Ian StannardTeam INEOSs.t.0
77Daniel OssBora - Hansgrohe+5.020
78Simon GerransEkipa amatorska 2020+5.090
79Cameron MeyerMitchelton - Scott+5.100
80Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
81Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
82Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
83Michael SchärCCC Team+5.410
84Edward TheunsTrek - Segafredo+6.470
85Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+6.490
86Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+6.540
87Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+7.040
88Patrick KonradBora - Hansgrohe+7.080
89Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+7.100
90Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.0
91Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+7.550
92Alessandro De MarchiCCC Team+8.180
93Rein TaaramäeTotal Direct Energie+10.320
94Kristjan KorenBahrain - McLaren+14.050
95Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
96Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
97Adam HansenLotto - Soudals.t.0
98Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
99Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
100Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+14.320
101Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
102Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
103John DegenkolbLotto - Soudal+15.510
104Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
105Julien VermoteCofidiss.t.0
106Owain DoullTeam INEOSs.t.0
107Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
108Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
109Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
110Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
111Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
112Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
113Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
114Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
115Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
116Peter KoningEvo+16.180
117Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+24.450
118Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
119Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
120Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
121Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
122Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
123Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
124Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
125Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
126Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
127Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
128Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
129Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
130Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
131Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
132Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
133Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
134Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
135Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
136Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
137Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
138Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
139Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
140Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
141Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+25.260

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic4.01.3935
2Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.2225
3Richie PorteTrek - Segafredos.t.15
4Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.3810
5Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.5
6Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.3
7Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
8Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.500
9Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
10Sam OomenTeam Sunweb+0.590
11Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.080
12François BidardAg2r La Mondiale+1.210
13Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
14Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.340
15Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+1.460
16Diego UlissiUAE Team Emirates+2.080
17Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
18Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
19Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
20Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
21Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+2.200
22Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+2.270
23Jack HaigMitchelton - Scott+2.330
24Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
25Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+2.460
26Pavel SivakovTeam INEOS+2.560
27Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
28Jesper HansenCofidiss.t.0
29Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+3.090
30Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
31Enrico BattaglinBahrain - McLaren+4.140
32Jan PolancUAE Team Emirates+4.250
33Greg Van AvermaetCCC Team+6.100
34Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+6.390
35Merhawi KudusMitchelton - Scott+7.090
36Larry WarbasseAg2r La Mondiale+7.230
37Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
38Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
39Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
40Silvan DillierAg2r La Mondiale+8.460
41Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
42Simon GeschkeCCC Team+9.180
43Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
44Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
45Philippe GilbertLotto - Soudal+9.280
46Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
47Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+10.260
48Romain SicardTotal Direct Energie+10.420
49Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
50Stefan KüngGroupama - FDJ+10.520
51Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
52Michael MatthewsTeam Sunweb+11.550
53Ben GastauerAg2r La Mondiale+13.200
54Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
55Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+14.290
56Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
57Willie SmitBurgos - BHs.t.0
58Fabien GrellierTotal Direct Energie+16.040
59Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+16.330
60Michael AlbasiniMitchelton - Scott+18.060
61Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
62Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
63Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+18.080
64Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+19.110
65Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
66Rein TaaramäeTotal Direct Energie+19.140
67Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+19.500
68Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
69Mark ChristianEkipa amatorska 2020+22.010
70Ian StannardTeam INEOSs.t.0
71John DegenkolbLotto - Soudal+25.520
72Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
73Nathan HaasCofidiss.t.0
74Adam HansenLotto - Soudals.t.0
75Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
76Owain DoullTeam INEOSs.t.0
77Steff CrasLotto - Soudals.t.0
78Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
79Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
80Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
81Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
82Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
83Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
84Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
85Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
87Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
88Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
89Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
90Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
91Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
92Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
93Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
94Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
95Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
96Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
97Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
98Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
99Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
100Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+26.210
101Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+28.140
102Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
103Marcel SiebergBahrain - McLaren+29.530
104Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
105Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
106Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
107Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
108Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
109Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
110Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
111Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
112Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
113Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
114Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
115Julien VermoteCofidiss.t.0
116Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
117Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
118Peter KoningEvos.t.0
119Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
120Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
121Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
122Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
123Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
124Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
125Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
126Alessandro De MarchiCCC Team+29.570
127Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
128Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
129Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
130Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
131Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
132Michael SchärCCC Teams.t.0
133Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
134Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
135Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
136Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
137Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
138Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
139Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
140Nathan BrownRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ2.41.0735
2Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.25
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.15
4Peter SaganBora - Hansgrohes.t.10
5Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.5
6John DegenkolbLotto - Soudals.t.3
7Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
9Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
10Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.0
11Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
12Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
13Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
14Nathan HaasCofidiss.t.0
15Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
16Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
18Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
19Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
20Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
21Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
22Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
23Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
24Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
25Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
27Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
28Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
29Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
30Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
31Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
32Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
34Mikel Landa MeanaBahrain - McLarens.t.0
35Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
36Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
37Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
38Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
39Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
40Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
41Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
42Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
43Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
44Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
45Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
46Julien VermoteCofidiss.t.0
47Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
48Damiano CunegoEkipa amatorska 2020s.t.0
49Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
50Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
51François BidardAg2r La Mondiales.t.0
52Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
53Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
54Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
55Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
56Jesper HansenCofidiss.t.0
57Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
58Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0
59Steff CrasLotto - Soudals.t.0
60Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
61Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
62Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
63Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
64Gregor MühlbergerBora - Hansgrohes.t.0
65Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+0.230
66Larry WarbasseAg2r La Mondiales.t.0
67Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
68Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
69Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
70Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
71Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
72Adam HansenLotto - Soudals.t.0
73Ian StannardTeam INEOSs.t.0
74Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
75Oscar GattoBora - Hansgrohe+0.280
76Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
78Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
79Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
80Simon GeschkeCCC Teams.t.0
81Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
82Edward DunbarTeam INEOS+0.390
83Koen De KortTrek - Segafredo+0.420
84Romain SicardTotal Direct Energie+0.550
85Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
87Willie SmitBurgos - BHs.t.0
88Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
89Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
90Daniel OssBora - Hansgrohe+1.020
91Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
92Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
93Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+1.040
94Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
95Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
96Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
97Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+1.150
98Roberto FerrariUAE Team Emirates+1.200
99Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
100Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.320
101Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
102Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+1.360
103Oliviero TroiaUAE Team Emirates+1.400
104Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
105Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
106Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+1.420
107Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+1.460
108Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
109Michael GoglNTT Pro Cycling Team+1.570
110Grégory RastEkipa amatorska 2020+2.330
111Michael AlbasiniMitchelton - Scott+2.450
112Alan MarangoniEkipa amatorska 2020+4.520
113Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
114Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
115Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
116Peter KoningEvos.t.0
117Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
118Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
119Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
120Masakazu ItoAisan Racing Teams.t.0
121Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
122Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
123Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
124Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
125Owain DoullTeam INEOS+4.570
126Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
127Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
128Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
129Michael SchärCCC Teams.t.0
130Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
131Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
132Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
133Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
134Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020s.t.0
135Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
136Nathan BrownRally Cyclings.t.0
137Patrick KonradBora - Hansgrohe+9.230
138Calvin WatsonEkipa amatorska 2020s.t.0
139Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
140Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ39.4435
2Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.1925
3Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+0.2315
4Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.2610
5Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.5
6Pavel SivakovTeam INEOS+0.373
7Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
8Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.380
9Nikias ArndtTeam Sunweb+0.440
10Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.460
11Diego UlissiUAE Team Emirates+0.490
12Simon GeschkeCCC Team+0.590
13Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+1.030
14Richie PorteTrek - Segafredo+1.040
15Tanel KangertEF Pro Cycling+1.090
16Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+1.120
17Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concept+1.130
18Nathan HaasCofidis+1.160
19Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.190
20Jan PolancUAE Team Emirates+1.210
21Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.240
22Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+1.260
23Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
24Enric Mas NicolauMovistar Team+1.310
25Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
26Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+1.330
27Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
28Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+1.350
29Jack HaigMitchelton - Scott+1.370
30Peter KoningEvo+1.420
31Sam OomenTeam Sunweb+1.430
32Edward TheunsTrek - Segafredo+1.450
33Taylor PhinneyEF Pro Cycling+1.530
34Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.540
35Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
36Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+1.570
37Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.580
38Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.590
39Mathias FrankAg2r La Mondiale+2.010
40Maxime MonfortLotto - Soudal+2.110
41Silvan DillierAg2r La Mondiale+2.130
42Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
43Steff CrasLotto - Soudal+2.160
44Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
45Hugh CarthyEF Pro Cycling+2.170
46François BidardAg2r La Mondiale+2.180
47Rein TaaramäeTotal Direct Energie+2.210
48Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+2.250
49Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+2.270
50Mark ChristianEkipa amatorska 2020+2.280
51Michael SchärCCC Teams.t.0
52Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
53Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+2.300
54Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+2.320
55Philippe GilbertLotto - Soudal+2.340
56Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+2.350
57Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+2.370
58Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
59Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
60Michael AlbasiniMitchelton - Scott+2.400
61Ian StannardTeam INEOSs.t.0
62Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+2.420
63Romain SicardTotal Direct Energie+2.460
64Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+2.510
65Willie SmitBurgos - BHs.t.0
66Jesper HansenCofidis+2.530
67Larry WarbasseAg2r La Mondiale+2.550
68Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
69Edward DunbarTeam INEOS+3.020
70Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+3.030
71Diego RosaTeam Arkea - Samsic+3.040
72Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+3.070
73Mark PadunBahrain - McLaren+3.080
74Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+3.090
75Sebastian HenaoTeam INEOS+3.140
76Bjorg LambrechtLotto - Soudal+3.200
77Merhawi KudusMitchelton - Scott+3.210
78Daniele BennatiMovistar Team+3.220
79Kristjan KorenBahrain - McLaren+3.240
80Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+3.270
81Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
82Paul OurselinTotal Direct Energie+3.290
83Nans PetersAg2r La Mondiale+3.310
84Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
85John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
86Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+3.330
87Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+3.360
88Juraj SaganBora - Hansgrohe+3.450
89Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
90Olivier Le GacGroupama - FDJ+3.460
91Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+3.470
92Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+3.490
93Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+3.540
94Koen De KortTrek - Segafredo+3.550
95Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+3.590
96Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
97Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
98Alexander KristoffUAE Team Emirates+4.000
99Julien VermoteCofidis+4.020
100Michael GoglNTT Pro Cycling Team+4.070
101Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+4.110
102Fabien GrellierTotal Direct Energie+4.220
103Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+4.320
104Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+4.360
105Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+4.380
106Owain DoullTeam INEOS+4.390
107Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+4.400
108Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
109Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+4.410
110Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+4.430
111Grégory RastEkipa amatorska 2020+4.450
112Michael HepburnMitchelton - Scotts.t.0
113Patrick KonradBora - Hansgrohe+4.470
114Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
115Adam HansenLotto - Soudal+4.530
116Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+4.580
117Marcel SiebergBahrain - McLaren+5.010
118Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
119Jasper De BuystLotto - Soudal+5.040
120Peter SaganBora - Hansgrohe+5.100
121Jasper StuyvenTrek - Segafredo+5.110
122Alan MarangoniEkipa amatorska 2020+5.140
123Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+5.220
124Simon GerransEkipa amatorska 2020+5.230
125Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+5.310
126Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
127Michał GołaśTeam INEOS+5.320
128Roberto FerrariUAE Team Emirates+5.410
129Nathan BrownRally Cycling+5.430
130Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+5.490
131Matti BreschelEF Pro Cycling+6.290
132Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+7.170
133Calvin WatsonEkipa amatorska 2020+7.200
134Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+8.160
135Sep VanmarckeEF Pro Cycling+9.040
136Masakazu ItoAisan Racing Team+9.180
137Ben SwiftTeam INEOS+9.250

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 1. etapie10
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 2. etapie10
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 3. etapie10
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 4. etapie10
1Richie PorteTrek - Segafredopo 5. etapie10
1Richie PorteTrek - Segafredopo 6. etapie10
1Richie PorteTrek - Segafredopo 7. etapie10
1Richie PorteTrek - Segafredopo 8. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)