Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:05

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BennettDeceuninck - Quick Step4.53.1730
2Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.21
3Szymon SajnokCCC Teams.t.15
4Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.12
5Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.9
6Aaron GrosserBike Aids.t.7
7Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.6
8Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.5
9Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.4
10Sean De BieWallonie Bruxelless.t.3
11Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Leon RohdeRad-Net - Rose Teams.t.0
13Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
15Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
16Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Max KanterTeam Sunwebs.t.0
18Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
19Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Lucas CarstensenBike Aids.t.0
21Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
22Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
23Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
24Jan BrockhoffEkipa amatorska 2020s.t.0
25Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
26Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
27Philipp MamosTeam Dauner - Akkons.t.0
28Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
29Patrick HallerLeopard Pro Cyclings.t.0
30Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
31Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
32Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
33Gian FrieseckeSwiss Racing Academys.t.0
34Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
35Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
36Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
37Jonas RutschEF Pro Cyclings.t.0
38Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
39Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
40Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
41Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
42Dorian LübbersTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
43Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
44Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
45Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
46Nils EekhoffTeam Sunwebs.t.0
47Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.090
48Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
49Meron Teshome HagosEkipa amatorska 2020s.t.0
50Meron Abraham BerhaneEkipa amatorska 2020s.t.0
51Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santics.t.0
52Antoine WarnierEkipa amatorska 2020s.t.0
53Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
54Martin SalmonTeam Sunwebs.t.0
55Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
56Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
57Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
58Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
59Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
60Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
61Florian NowakEkipa amatorska 2020s.t.0
62Wouter WippertEvos.t.0
63Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
64Filip MaciejukLeopard Pro Cyclings.t.0
65Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
66Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
67Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
68Michał PalutaCCC Teams.t.0
69Felix GallTeam Sunwebs.t.0
70Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
71Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
72Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
73Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020+0.260
74Stijn DevolderAlpecin - Fenix+0.280
75Jan HuggerEkipa amatorska 2020s.t.0
76Cyrille ThierySwiss Racing Academys.t.0
77Kamil GradekCCC Teams.t.0
78Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
79Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+0.300
80Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
81Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
82Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
83Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
84Patrick LechnerEkipa amatorska 2020+0.430
85Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.460
86Joseph AreruyaNippo - Delko - Provence+0.530
87Jonas KochCCC Teams.t.0
88Mateusz TaciakVoster - ATS Teams.t.0
89Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+0.570
90Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
91Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
92Kenny De KeteleSport Vlaanderen - Baloises.t.0
93Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
94Paul TaeblingLKT Team Brandenburg+1.010
95Stefan BisseggerTeam Monti+1.270
96Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+1.410
97Simon LaibTeam Dauner - Akkon+1.520
98Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020+2.160
99Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
100Charlie QuartermanTrek - Segafredo+3.120
101Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020+3.240
102Julian BraunTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
103Christopher HeiderTeam Dauner - Akkons.t.0
104Frederik DombrowskiBike Aids.t.0
105Lukas RüeggSwiss Racing Academys.t.0
106Joann LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+3.300
107Florian StorkTeam Sunwebs.t.0
108Salim KipkemboiBike Aids.t.0
109Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
110Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
111Louis LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+5.440

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)