Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:33

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix4.38.1830
2Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.21
3Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.15
4Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.12
5Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.9
6Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.7
7Adam BlytheLotto - Soudals.t.6
8Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.5
9Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.4
10Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.3
11Jan ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
12Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
13Robin SteenuitEkipa amatorska 2020s.t.0
14Maarten De JongeA Bloc CTs.t.0
15Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
16Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
17Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
18Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
19Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
20Gerry DruytsEkipa amatorska 2020s.t.0
21Gaetan BilleEkipa amatorska 2020s.t.0
22Laurent EvrardEkipa amatorska 2020+0.050
23Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
24Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
25Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
26Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
27Arne De GrooteTarteletto - Isorexs.t.0
28Wim KleimanA Bloc CTs.t.0
29Sven Van LuijkEkipa amatorska 2020s.t.0
30Johan JacobsMovistar Teams.t.0
31Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
32Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.100
33Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
34Michael BorosEkipa amatorska 2020+0.130
35Ylber SefaTarteletto - Isorexs.t.0
36Sean LakeEkipa amatorska 2020+0.230
37Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+0.300
38Daan SoetePauwels Sauzen - Bingoal+0.320
39Marcel MeisenAlpecin - Fenixs.t.0
40Adam ToupalikElkov - Kasper+0.360
41Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+0.400
42Gianni VermeerschAlpecin - Fenixs.t.0
43David Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.0
44Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
45Josh TeasdaleX-Speed United Continental Team+0.450
46Aidis KruopisEkipa amatorska 2020s.t.0
47Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.480
48Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
49Louis DeguideCambodia Cycling Academys.t.0
50Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
51Jordy BuskermolenEkipa amatorska 2020+0.510
52Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
53Timo KielichEkipa amatorska 2020s.t.0
54Andrew LeighEkipa amatorska 2020+0.550
55Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+1.030
56Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
57Brecht RuytersEkipa amatorska 2020+1.060
58Diether SweeckPauwels Sauzen - Bingoal+1.070
59Nathan ElliottEkipa amatorska 2020+1.170
60Tom MeeusenAlpecin - Fenix+1.200
61Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+1.210
62Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+1.430
63Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+1.570
64Tim AriesenNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
65Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+1.590
66Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
67Julien StassenEkipa amatorska 2020+3.560
68Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
69Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+5.010
70Ayden TooveyTeam BridgeLane+6.300
71Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
72Loic ChetoutCofidiss.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)