Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 20:16

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma15.18.13100
2Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+1.5075
3Matej MohoricBahrain - McLaren+2.1460
4Tadej PogacarUAE Team Emirates+2.1655
5Michael StorerTeam Sunweb+2.1850
6Rafał MajkaBora - Hansgrohe+2.2145
7Josef CernyCCC Team+3.0940
8Janez BrajkovicAdria Mobil+3.1535
9Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.30
10Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+3.1625
11Jai HindleyTeam Sunweb+4.0022
12Chris HamiltonTeam Sunweb+4.2119
13Marco CanolaGazprom - RusVelo+4.2217
14Andrea VendrameAg2r La Mondiale+4.2615
15Michael SchlegelElkov - Kasper+4.3013
16Robert KiserlovskiEkipa amatorska 2020+4.340
17Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+4.370
18Jure GolcerEkipa amatorska 2020+5.120
19Ivan RovnyGazprom - RusVelo+5.150
20Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+5.570
21Matteo RabottiniMeridiana - Kamen Team+7.200
22Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+7.250
23Davide FormoloUAE Team Emirates+7.540
24Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+8.400
25Marco FrapportiVini Zabù - KTM+8.550
26Jan BártaElkov - Kasper+8.570
27Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+9.010
28Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+10.070
29Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+10.550
30Jakub OtrubaElkov - Kasper+12.320
31Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+12.500
32Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+12.590
33Luka MezgecMitchelton - Scott+13.220
34Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+13.240
35Radoslav RoginaAdria Mobil+13.260
36Domen NovakBahrain - McLaren+13.550
37Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+14.560
38Jack BauerMitchelton - Scott+15.240
39Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
40Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020+15.330
41Grega BoleBahrain - McLaren+16.050
42Nils PolittIsrael Start-Up Nation+16.260
43Paul MartensTeam Jumbo - Visma+17.210
44Artem NychGazprom - RusVelo+17.470
45Peter KusztorTeam Novo Nordisk+18.140
46Daniel TurekIsrael Cycling Academy+18.270
47Fausto MasnadaCCC Team+18.460
48Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020+19.050
49Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+19.230
50Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vega+19.240
51Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+19.250
52Kristijan DurasekUAE Team Emirates+19.340
53Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+20.050
54Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+20.270
55Roy CurversTeam Sunwebs.t.0
56Luke DurbridgeMitchelton - Scott+20.330
57Michał PalutaCCC Team+20.430
58Marko PavlicDC Bank - Probaclac+20.450
59Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+20.480
60Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+21.070
61Tilen FinkstLjubljana - Gusto - Santic+21.210
62Martin LavricNTT Continental Cycling Team+21.330
63Jiri PolnickyEkipa amatorska 2020+21.510
64Leszek PlucinskiVoster - ATS Team+22.270
65Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec+22.460
66Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+22.560
67Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+23.060
68Ziga RucigajLjubljana - Gusto - Santic+23.410
69Mateo FrankovicMeridiana - Kamen Team+23.550
70Valerio AgnoliBahrain - McLaren+23.570
71Emanuel KiserlovskiMeridiana - Kamen Team+24.000
72Borut BozicEkipa amatorska 2020+24.130
73Martin HaringDukla Banska Bystrica+25.100
74Rok KorosecLjubljana - Gusto - Santic+25.470
75Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+26.000
76Guy NivIsrael Start-Up Nation+26.160
77Mathew HaymanMitchelton - Scott+26.390
78Johann Van ZylTeam Skyline+27.110
79Michael KukrleElkov - Kasper+27.240
80Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Wels+27.470
81Damiano CimaGazprom - RusVelo+28.050
82Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+28.150
83Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+28.390
84Matteo BonoEkipa amatorska 2020+28.440
85Izidor PenkoEkipa amatorska 2020+28.510
86Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+28.570
87Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+29.090
88Maximilian KuenTeam Vorarlberg - Santic+29.440
89Matic VeberEkipa amatorska 2020+29.470
90Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+30.010
91Matej DrinovecEkipa amatorska 2020+30.340
92Jan TratnikBahrain - McLaren+30.370
93Matic GroseljLjubljana - Gusto - Santic+30.430
94Tom ScullyEF Pro Cycling+30.460
95Adrian KurekMazowsze Serce Polski+30.580
96Simone PonziEkipa amatorska 2020+31.380
97Gerd FidlerEkipa amatorska 2020+32.060
98Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+32.520
99Simone ConsonniCofidis+33.030
100Jaka PrimozicEkipa amatorska 2020+33.040
101Sacha ModoloAlpecin - Fenix+33.360
102Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+33.590
103Alois KankovskyElkov - Kasper+34.010
104Lars BoomEkipa amatorska 2020+34.130
105Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+34.310
106Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+34.390
107Luca ColnaghiTeam Monti+35.260
108Jan Andrej CullyDukla Banska Bystrica+35.560
109Marko KumpAdria Mobil+36.070
110Dusan RajovicNippo - Delko - Provence+36.160
111Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+36.290
112Gasper KatrasnikAdria Mobils.t.0
113David PerAdria Mobil+36.340
114Roger KlugeLotto - Soudal+36.350
115Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+36.380
116Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+36.480
117Juraj BellanDukla Banska Bystrica+36.500
118Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+36.570
119Janos PelikanAndroni Giocattoli - Sidermec+37.380
120Marek CaneckyDukla Banska Bystrica+37.450
121Vojtech HaceckyElkov - Kasper+37.470
122Mark CavendishBahrain - McLaren+37.500
123Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+37.570
124Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+38.010
125Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+38.040
126Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emirates+38.060
127Martin MahdarDukla Banska Bystrica+38.140
128Michael KolarEkipa amatorska 2020+38.210
129Marco MathisCofidis+38.480
130Hiroki NishimuraUtsunomiya - Blitzen+38.490
131Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+39.090
132Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+39.150
133Jon BozicAdria Mobils.t.0
134Benjamin HillTeam BridgeLane+39.250
135Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+39.280
136Nik CemazarEkipa amatorska 2020+40.010
137Attilio VivianiCofidis+40.300
138Luka CotarEkipa amatorska 2020+40.380
139Samuel OrosDukla Banska Bystrica+41.010
140Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Team+41.040
141Stefan MastallerSport.Land Niederösterreich+41.190
142Caleb EwanLotto - Soudal+41.290
143Martin VlcakDukla Banska Bystrica+42.070

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simone ConsonniCofidis3.32.0515
2Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.7
3Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.3
4Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
5Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
6Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
7Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Rok KorosecLjubljana - Gusto - Santics.t.0
9Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
10Luca ColnaghiTeam Montis.t.0
11Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
12Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
14Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
15Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
16Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Alois KankovskyElkov - Kaspers.t.0
18Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
19Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
20Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma3.35.4315
2Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.7
3Caleb EwanLotto - Soudals.t.3
4Simone ConsonniCofidiss.t.0
5Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
6Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
7Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
8Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
9Rok KorosecLjubljana - Gusto - Santics.t.0
10Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
11Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Luca ColnaghiTeam Montis.t.0
13Attilio VivianiCofidiss.t.0
14Borut BozicEkipa amatorska 2020s.t.0
15Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
16Marko KumpAdria Mobils.t.0
17Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
19Peter KusztorTeam Novo Nordisks.t.0
20Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling3.55.0915
2Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.7
3Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.043
4Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
5Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.060
6Emanuel KiserlovskiMeridiana - Kamen Team+0.110
7Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.120
8Michael StorerTeam Sunweb+0.140
9Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
10Matej MohoricBahrain - McLaren+0.170
11Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
12Andrea VendrameAg2r La Mondiale+0.190
13Janez BrajkovicAdria Mobil+0.240
14Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Jai HindleyTeam Sunweb+0.280
16Ivan RovnyGazprom - RusVelo+0.340
17Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+0.350
18Jure GolcerEkipa amatorska 2020+0.370
19Michael SchlegelElkov - Kasper+0.410
20Josef CernyCCC Team+0.450

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma3.44.5315
2Matej MohoricBahrain - McLaren+0.337
3Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.3
4Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
5Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
6Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
7Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
8Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
9Janez BrajkovicAdria Mobils.t.0
10Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
11Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+1.030
12Josef CernyCCC Team+1.380
13Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
14Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
15Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
16Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
17Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
18Matteo RabottiniMeridiana - Kamen Teams.t.0
19Michael SchlegelElkov - Kaspers.t.0
20Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma24.4615
2Jan TratnikBahrain - McLaren+0.277
3Josef CernyCCC Team+0.353
4Jack BauerMitchelton - Scott+0.380
5Tom ScullyEF Pro Cycling+0.430
6Luke DurbridgeMitchelton - Scott+0.460
7Roger KlugeLotto - Soudal+0.470
8Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+0.510
9Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+0.520
10Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.550
11Adrian KurekMazowsze Serce Polski+1.010
12Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+1.020
13Chris HamiltonTeam Sunweb+1.040
14Tadej PogacarUAE Team Emirates+1.160
15Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
16Marco MathisCofidis+1.170
17Michael StorerTeam Sunweb+1.200
18Matej MohoricBahrain - McLaren+1.220
19Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+1.300
20Janos PelikanAndroni Giocattoli - Sidermec+1.310

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simone ConsonniCofidispo 1. etapie5
1Benjamin HillTeam BridgeLanepo 2. etapie5
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclingpo 3. etapie5
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)