Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 01:53

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team18.25.34100
2Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+0.1475
3Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.2060
4Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+1.2255
5Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+1.2450
6Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.45
7Hubert DupontAg2r La Mondiale+1.2740
8Valentin MadouasGroupama - FDJ+1.5035
9Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BH+2.0730
10Georg PreidlerGroupama - FDJ+2.0825
11Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+2.2022
12Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+2.2619
13Thomas JolyEkipa amatorska 2020+2.5617
14Yevgeniy GidichAstana Pro Team+3.0815
15Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.13
16Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+3.250
17Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+3.280
18Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+5.230
19Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+6.110
20Angel Madrazo RuizBurgos - BH+6.370
21Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+6.590
22Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
23Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+7.330
24Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
25Romain CombaudNippo - Delko - Provence+8.020
26Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+8.090
27Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+9.570
28Antonio Pedrero LopezMovistar Team+10.110
29Anthony RouxGroupama - FDJ+11.530
30Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+12.260
31Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+13.010
32Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+13.370
33Nicholas SchultzMitchelton - Scott+14.020
34Luis Angel Mate MardonesCofidis+14.300
35Philip DeignanEkipa amatorska 2020+16.030
36Eduardo SepulvedaMovistar Team+17.210
37Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+17.330
38Anthony PerezCofidiss.t.0
39Clément VenturiniAg2r La Mondiale+19.090
40Mathias Le TurnierCofidis+22.130
41Bernardo Albeiro Suaza ArangoEquipo Continental Supergiros+22.260
42Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+23.560
43Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+23.590
44Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+26.310
45Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+27.110
46Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+27.370
47Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+27.510
48Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+28.070
49Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+29.100
50Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+29.380
51Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+29.400
52Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+30.050
53Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+31.200
54Camille ThominetSt Michel - Auber 93+32.440
55Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+32.560
56Salim KipkemboiBike Aid+33.060
57Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+34.540
58Damien GaudinTotal Direct Energie+36.230
59Romain SeigleGroupama - FDJ+36.240
60Julien AmadoriEkipa amatorska 2020+36.450
61Zhandos BizhigitovAstana Pro Teams.t.0
62Sergio Samitier SamitierMovistar Team+36.520
63Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+37.060
64Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+38.020
65Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+38.110
66Moreno MoserEkipa amatorska 2020+39.510
67Adrien PetitTotal Direct Energie+40.170
68Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+40.410
69Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+41.400
70Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+42.480
71Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+43.290
72Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+44.110
73Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+45.210
74Yohann GeneTotal Direct Energie+47.180
75Suleiman KangangiBike Aid+51.020
76Jerome CousinTotal Direct Energie+54.510
77Leonardo BassoTeam INEOS+58.440
78Geoffrey Kiprotich LangatEkipa amatorska 2020+59.360
79Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+1.00.010
80Christopher LawlessTeam INEOS+1.00.020
81Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+1.00.230
82Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+1.02.010
83Meron Abraham BerhaneEkipa amatorska 2020+1.16.030
84Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.16.090

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic4.12.3215
2Christophe LaporteCofidiss.t.7
3Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
5Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
7Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
8Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
9Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
10Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
11Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
12Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
13Damien TouzeCofidiss.t.0
14Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
15Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
17Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
18Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.0
19Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
20Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Clément VenturiniAg2r La Mondiale4.07.0815
2Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.7
3Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.3
4Christophe LaporteCofidiss.t.0
5Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
6Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
7Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
8Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
9Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
11Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
12Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
13Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
15Damien TouzeCofidiss.t.0
16Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
17Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
18Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
19Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
20Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team5.28.5315
2Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+0.027
3Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.063
4Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+1.030
5Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+1.040
6Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+1.060
7Hubert DupontAg2r La Mondiale+1.090
8Valentin MadouasGroupama - FDJ+1.320
9Georg PreidlerGroupama - FDJ+1.500
10Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
11Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+1.550
12Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+2.020
13Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+2.080
14Thomas JolyEkipa amatorska 2020+2.380
15Yevgeniy GidichAstana Pro Team+2.500
16Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+3.070
17Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+3.130
18Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+3.430
19Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+5.530
20Angel Madrazo RuizBurgos - BH+6.190

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Anthony RouxGroupama - FDJ4.37.1915
2Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.7
3Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.3
4Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
5Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
6Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
7Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.0
8Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
9Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
10Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
11Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
12Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
13Ricardo Augusto Afonso VilelaBurgos - BHs.t.0
14Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
16Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
18Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
19Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
20Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsicpo 1. etapie5
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsicpo 2. etapie5
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)