Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:09

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS16.39.22100
2Giulio CicconeTrek - Segafredo+0.4175
3Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+1.1860
4Edward RavasiUAE Team Emirates+1.4055
5Valerio ContiUAE Team Emirates+1.5750
6Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+2.0845
7Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+2.5340
8Peter StetinaTrek - Segafredo+3.0935
9Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+3.1730
10Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+3.2025
11Artem NychGazprom - RusVelo+4.2122
12Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+4.5519
13Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+6.1217
14Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020+6.2515
15Nicola ConciTrek - Segafredo+6.2913
16Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+6.360
17Antonio NibaliTrek - Segafredo+8.060
18Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+8.220
19Fabio FellineAstana Pro Team+8.450
20Abderrahim ZahiriGeneral Store - Essegibi - F.lli Curia+8.540
21Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
22Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+8.570
23Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+9.470
24Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+9.490
25Marco FrapportiVini Zabù - KTM+9.590
26Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+10.140
27Alberto AmiciBiesse - Arvedi+10.530
28Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+11.560
29Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+12.150
30Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+13.540
31Simone VelascoGazprom - RusVelo+13.570
32Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+14.060
33Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020+14.070
34Moreno MoserEkipa amatorska 2020+15.140
35Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+15.220
36James KnoxDeceuninck - Quick Step+15.450
37Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+16.120
38Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+17.070
39Lorenzo DelcoBiesse - Arvedi+18.110
40Simone AndreettaEkipa amatorska 2020+18.490
41Niki TerpstraTotal Direct Energie+20.010
42Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+20.110
43John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+21.110
44Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+21.350
45Guy NivIsrael Start-Up Nation+22.050
46Sergey ShilovAviludo - Louletano+23.050
47Manuele BoaroAstana Pro Team+23.200
48Marco CanolaGazprom - RusVelo+23.250
49Valerio AgnoliBahrain - McLaren+23.380
50Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+23.400
51Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+24.340
52Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizane+25.060
53Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+25.300
54Javier Ignacio Montoya MontoyaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+26.120
55Manuele MoriUAE Team Emirates+26.330
56Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+27.240
57Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+27.340
58Ben SwiftTeam INEOS+28.210
59Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+28.420
60Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020+32.250
61Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermec+33.380
62Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+33.460
63Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+35.350
64Elia VivianiCofidis+36.300
65Simone ConsonniCofidis+37.080
66Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+38.100
67Alexander PorsevGazprom - RusVelo+39.160
68Mark CavendishBahrain - McLaren+39.030
69Andrea ToniattiTeam Colpack - Ballan+39.040
70Alex TurrinEkipa amatorska 2020+39.180
71Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+39.190
72Wang MeiyinHengxiang Cycling Team+39.280
73Jalel DurantiTeam Colpack - Ballan+39.370
74Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+39.500
75Michele ScartezziniBiesse - Arvedi+40.000
76Matteo BusatoVini Zabù - KTM+40.240
77Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+40.270
78Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+41.090
79Enrico LogicaEkipa amatorska 2020+41.210
80Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+41.280
81Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+41.540
82Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+42.190
83Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+43.010
84Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+43.040
85Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+43.360
86Andrea ZanardiniEkipa amatorska 2020+43.390
87Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+43.490
88Floryan ArnoultEkipa amatorska 2020+44.110
89Damiano CimaGazprom - RusVelo+44.190
90Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermec+44.360
91Matteo TrentinCCC Team+45.030
92Francesco LamonBiesse - Arvedi+45.450
93Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+47.130
94German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+47.270
95Stanimir CholakovEkipa amatorska 2020+48.110
96Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+48.320
97Davide MartinelliAstana Pro Team+48.400
98Eugenio AlafaciEvo+49.350
99Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+50.070
100Filippo TaglianiEkipa amatorska 2020+50.160
101Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+50.480
102Wouter WippertEvo+51.140
103Chun Kai FengBahrain - McLaren+51.220
104Matteo DraperiEkipa amatorska 2020+53.020
105Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+53.150
106Giovanni PedrettiBiesse - Arvedi+56.310
107Nathan EarleTeam Ukyo+58.530

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.49.0915
2Simone ConsonniCofidiss.t.7
3Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.3
4Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
8Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
9Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
10Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
11Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020s.t.0
12Michele GazzaraEkipa amatorska 2020s.t.0
13Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Abderrahim ZahiriGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.0
15Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
16Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
17Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
18Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
19Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.0
20Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS4.40.4215
2Giulio CicconeTrek - Segafredo+0.377
3Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.063
4Edward RavasiUAE Team Emirates+1.120
5Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+1.290
6Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+1.430
7Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+2.200
8Peter StetinaTrek - Segafredo+2.270
9Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+2.390
10Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+2.450
11Valerio ContiUAE Team Emirates+2.570
12Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+3.090
13Artem NychGazprom - RusVelo+3.250
14James KnoxDeceuninck - Quick Step+3.490
15Antonio NibaliTrek - Segafredo+3.590
16Nicola ConciTrek - Segafredo+4.070
17Ilia KoshevoyEkipa amatorska 2020+4.140
18Michele GazzaraEkipa amatorska 2020+4.310
19Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+4.520
20Alberto AmiciBiesse - Arvedi+5.030

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis5.14.5615
2Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.7
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.3
4Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
5Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Simone ConsonniCofidiss.t.0
8Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
9Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
10Jalel DurantiTeam Colpack - Ballans.t.0
11Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
12Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
13Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
14Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
15Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
16Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
18Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
19Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
20Giulio CicconeTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis2.27.4815
2Mark CavendishBahrain - McLarens.t.7
3Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.3
4Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
6Simone ConsonniCofidiss.t.0
7Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
8Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
10Matteo TrentinCCC Teams.t.0
11Michele ScartezziniBiesse - Arvedis.t.0
12Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
13Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
14Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
15Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
16Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
17Jalel DurantiTeam Colpack - Ballans.t.0
18Andrea ZanardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
19Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
20Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidispo 1. etapie5
1Elia VivianiCofidispo 2. etapie5
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSpo 3. etapie5
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)