Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 11:08

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert4.30.4030
2Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.21
3Sean De BieWallonie Bruxelless.t.15
4Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.12
5Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.9
6Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.7
7Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.6
8August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.5
9Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.4
10Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.3
11Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
12Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Kevin PauwelsEkipa amatorska 2020s.t.0
14Thomas JosephTarteletto - Isorexs.t.0
15Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
16Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
17Cees BolTeam Sunwebs.t.0
18Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
19Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
20Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
21Ylber SefaTarteletto - Isorexs.t.0
22Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
23Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
24Piet AllegaertCofidiss.t.0
25Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
26Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
27Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
28Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
29Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
30Casper Phillip PedersenTeam Sunweb+0.050
31Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+0.070
32Maxime VantommeTarteletto - Isorex+0.090
33Tim MerlierAlpecin - Fenix+0.170
34Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
35Michael FreibergARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
36Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
37Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
38Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
39Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
40Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
41Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
42Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.0
43Alexander GeuensEkipa amatorska 2020s.t.0
44Michael CoolsEkipa amatorska 2020s.t.0
45Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
46Cyrus MonkEvos.t.0
47Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
48Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
49Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
50Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
51Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
52Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
53Marten KooistraBEAT Cycling Clubs.t.0
54Robbie Van BakelMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
55Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
56Liam WhiteOliver's Real Food Racings.t.0
57Tomas PetitEkipa amatorska 2020s.t.0
58Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
59Daan HoeyberghsBEAT Cycling Clubs.t.0
60Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.0
61Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
62Robin SteenuitEkipa amatorska 2020s.t.0
63Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
64Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
65Geoffrey SoupeTotal Direct Energies.t.0
66Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
67Minnie VerboomSEG Racing Academys.t.0
68Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
69Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
70Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
71Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
72Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
73Guy SagivIsrael Start-Up Nation+0.240
74Jasper HamelinkEkipa amatorska 2020s.t.0
75Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
76Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
78Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
79Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020s.t.0
80James WhelanEF Pro Cyclings.t.0
81Ayden TooveyTeam BridgeLanes.t.0
82Laurent EvrardEkipa amatorska 2020s.t.0
83Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
84Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
85Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
86Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
87Dieter VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
88Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
89Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
90Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
91Zico WaeytensCofidiss.t.0
92Thijs De LangeMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
93Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
94Michael VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
95Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
96Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0
97Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+0.410
98Cyril LemoineCofidis+0.500
99Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
100Jens ReyndersHagens Berman - Axeons.t.0
101Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
102Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+0.530
103Kenneth VanbilsenCofidis+0.590
104Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+1.010
105Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+1.050
106Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+1.130
107Alexander MaesEkipa amatorska 2020+2.100
108Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
109Laurens De VreeseAstana Pro Team+2.190
110Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
111Mark McnallyEkipa amatorska 2020+4.020
112Arno DebeirEkipa amatorska 2020+4.320
113Marc FournierB&B Hotels - Vital Concept+5.050
114Fabio SabatiniCofidiss.t.0
115Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
116Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
117Nathan ElliottEkipa amatorska 2020s.t.0
118Jordi Van DingenenTarteletto - Isorexs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)