Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben HermansIsrael Start-Up Nation29.11.51100
2Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+0.1875
3Dario CataldoMovistar Team+0.4460
4Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+1.0155
5Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.1250
6Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+1.2145
7Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.4140
8Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+1.5835
9Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+2.1330
10Artem NychGazprom - RusVelo+2.1825
11Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+2.4722
12Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleang+3.1219
13Mark ChristianEkipa amatorska 2020+3.1717
14Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+3.2915
15Paweł CieślikVoster - ATS Team+4.0613
16Andrey ZeitsMitchelton - Scott+4.350
17Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+5.370
18Janez BrajkovicAdria Mobil+7.080
19Daniel GeismayrTeam Vorarlberg - Santic+7.530
20Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santic+8.360
21Sébastien BaldaufEkipa amatorska 2020+8.520
22Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+9.320
23Leszek PlucinskiVoster - ATS Team+9.560
24Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+11.500
25Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+12.150
26Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+12.370
27Lachlan MortonEF Pro Cycling+14.230
28Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+15.240
29Floris GertsTarteletto - Isorex+17.310
30Dominik HrinkowHrinkow - Advarics Cycleang+17.470
31Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+17.500
32Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+19.050
33Matej MohoricBahrain - McLaren+23.480
34Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+24.040
35Alexey LutsenkoAstana Pro Team+24.150
36Michael SchlegelElkov - Kasper+24.530
37Ben KingNTT Pro Cycling Team+27.130
38Huub DuynEkipa amatorska 2020+28.370
39Marcel NeuhauserTirol - KTM Cycling Team+29.350
40Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+30.140
41Antonio NibaliTrek - Segafredo+30.510
42Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+30.540
43Simone SterbiniGiotti - Victoria+32.120
44Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+36.520
45Julian Cardona TabaresAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
46Nikolay MihaylovEfapel+37.190
47Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+37.270
48Jure GolcerEkipa amatorska 2020+38.570
49Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+39.550
50Sven BurgerSEG Racing Academy+41.370
51Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Wels+42.370
52Wout Van AertTeam Jumbo - Visma+44.120
53Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+48.210
54Marco FriedrichTirol - KTM Cycling Team+48.240
55Jonas KochCCC Team+49.200
56Daniel LehnerTeam Felbermayr - Simplon - Wels+50.060
57Julien El FaresNippo - Delko - Provence+51.020
58Yevgeniy GidichAstana Pro Team+51.200
59Ivan RovnyGazprom - RusVelo+51.230
60Johann Van ZylTeam Skyline+52.120
61Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+52.260
62Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+53.100
63Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizane+55.190
64Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+56.460
65Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+57.450
66Nathan EarleTeam Ukyo+59.230
67Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+59.240
68Patryk StoszVoster - ATS Team+59.370
69Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+59.380
70Senne LeysenAlpecin - Fenix+59.470
71Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+1.00.370
72Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.00.470
73Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.02.090
74Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+1.02.350
75Gian FrieseckeSwiss Racing Academy+1.04.290
76Mitchell DockerEF Pro Cycling+1.04.480
77Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+1.09.230
78Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+1.10.050
79Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+1.10.410
80Daniil FominykhAstana Pro Team+1.12.110
81Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+1.12.580
82Gregor GazvodaEkipa amatorska 2020+1.13.030
83Michael BrescianiArea Zero - VVF+1.14.000
84Lukas SchlemmerWSA - KTM - Graz+1.17.020
85Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+1.17.300
86Guy NivIsrael Start-Up Nation+1.18.090
87William ClarkeTrek - Segafredo+1.18.260
88Timon LodererHrinkow - Advarics Cycleang+1.18.380
89Peter KoningEvo+1.18.410
90Jodok SalzmannWSA - KTM - Graz+1.19.170
91Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+1.19.520
92Stefan PollSport.Land Niederösterreich+1.20.150
93Arjen LivynsWallonie Bruxelles+1.21.550
94Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+1.23.230
95Otto VergaerdeAlpecin - Fenix+1.24.560
96Gasper KatrasnikAdria Mobil+1.27.500
97Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+1.27.530
98Artyom ZakharovAstana Pro Team+1.28.490
99Zico WaeytensCofidis+1.30.050
100Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+1.30.390
101Mark McnallyEkipa amatorska 2020+1.34.140
102Aljaz JarcAdria Mobil+1.34.400
103Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+1.37.180
104Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+1.39.060
105Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.38.550
106Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+1.39.440
107Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+1.40.520
108Andreas GrafSport.Land Niederösterreich+1.46.260
109Patrick BosmanHrinkow - Advarics Cycleang+1.47.120
110Andrew FennEkipa amatorska 2020+1.47.280
111Logan OwenEF Pro Cycling+1.48.220
112Andreas HoferHrinkow - Advarics Cycleang+1.49.580
113Daniel KnappTirol - KTM Cycling Team+1.54.320
114Matthias MangertsederTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.55.240
115Manuel PorznerEkipa amatorska 2020+2.02.140

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLaren3.26.0215
2Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.7
3Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.3
4Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
5Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
6Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
7Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
9Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
10Georg ZimmermannCCC Teams.t.0
11Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
12William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
13Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
14Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
15Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
16Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
17Janez BrajkovicAdria Mobils.t.0
18Dominik HrinkowHrinkow - Advarics Cycleangs.t.0
19Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
20Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM4.30.3215
2Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.7
3Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.3
4Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
5Alexey LutsenkoAstana Pro Team+0.030
6Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
8Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
9Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
11Stephan RabitschTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
12Georg ZimmermannCCC Teams.t.0
13Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
14Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
15Daniel GeismayrTeam Vorarlberg - Santics.t.0
16Dario CataldoMovistar Teams.t.0
17Janez BrajkovicAdria Mobils.t.0
18Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
19Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
20Artem NychGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben HermansIsrael Start-Up Nation3.30.1115
2Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+0.097
3Dario CataldoMovistar Team+0.153
4Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+0.250
5Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
6Mark PadunBahrain - McLaren+0.350
7Mark ChristianEkipa amatorska 2020+0.370
8Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+0.430
9Andrey ZeitsMitchelton - Scott+0.450
10Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+0.500
11Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.590
12Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+1.030
13Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleang+1.180
14Janez BrajkovicAdria Mobil+1.190
15Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+1.240
16Michael SchlegelElkov - Kasper+1.380
17Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.530
18Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+2.030
19Nikolay MihaylovEfapel+2.090
20Alexey LutsenkoAstana Pro Team+2.280

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM3.14.2815
2Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.7
3Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.3
4Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
5Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
6Dario CataldoMovistar Teams.t.0
7Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
8Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
9Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
10Daniel GeismayrTeam Vorarlberg - Santics.t.0
11Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
12Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
13Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
15Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Jonas KochCCC Teams.t.0
17Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Sébastien BaldaufEkipa amatorska 2020s.t.0
19Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
20Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pieter WeeningEkipa amatorska 20202.50.3215
2Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+0.497
3Simone SterbiniGiotti - Victoria+1.113
4Antonio NibaliTrek - Segafredo+1.260
5Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+1.360
6Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
7Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.400
8Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
9Mark PadunBahrain - McLaren+1.510
10Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+1.530
11Artem NychGazprom - RusVelo+1.560
12Dario CataldoMovistar Team+2.020
13Lachlan MortonEF Pro Cycling+2.080
14Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+2.150
15Angel Madrazo RuizBurgos - BH+2.180
16Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+2.200
17Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleang+2.380
18Paweł CieślikVoster - ATS Teams.t.0
19Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+2.490
20Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+3.020

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team4.19.2515
2Matej MohoricBahrain - McLaren+0.077
3Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+0.503
4Lachlan MortonEF Pro Cycling+0.540
5Simone SterbiniGiotti - Victoria+0.590
6Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.030
7Wout Van AertTeam Jumbo - Visma+1.380
8Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+2.120
9Dario CataldoMovistar Team+2.140
10Paweł CieślikVoster - ATS Teams.t.0
11Patrick SchellingIsrael Start-Up Nations.t.0
12Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
14Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
15Daniel GeismayrTeam Vorarlberg - Santics.t.0
16Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
18Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
20Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Antonio NibaliTrek - Segafredo3.38.5715
2Paweł CieślikVoster - ATS Team+0.037
3Artem NychGazprom - RusVelo+0.153
4Matej MohoricBahrain - McLaren+0.350
5Dario CataldoMovistar Team+1.080
6Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.120
7Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
8Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
9Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+1.200
11Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
12Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+1.230
13Huub DuynEkipa amatorska 2020+1.250
14Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
15Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
16Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+1.390
17Jonas RappHrinkow - Advarics Cycleangs.t.0
18Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
19Ken-Levi EikelandEkipa amatorska 2020+1.520
20Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+1.570

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM3.36.0115
2Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.7
3Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.3
4Nikolay MihaylovEfapels.t.0
5Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
6Wout Van AertTeam Jumbo - Visma+0.490
7Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
9Manuel PorznerEkipa amatorska 2020s.t.0
10Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Andreas HoferHrinkow - Advarics Cycleangs.t.0
12Jonas KochCCC Teams.t.0
13Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
14Michael BrescianiArea Zero - VVFs.t.0
15Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
17Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
18Paweł CieślikVoster - ATS Teams.t.0
19Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
20Gasper KatrasnikAdria Mobils.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 1. etapie5
1Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMpo 2. etapie5
1Ben HermansIsrael Start-Up Nationpo 3. etapie5
1Ben HermansIsrael Start-Up Nationpo 4. etapie5
1Ben HermansIsrael Start-Up Nationpo 5. etapie5
1Ben HermansIsrael Start-Up Nationpo 6. etapie5
1Ben HermansIsrael Start-Up Nationpo 7. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)