Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:22

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Robert PowerTeam Sunweb3.46.3630
2Simon YatesMitchelton - Scotts.t.21
3Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+0.3715
4Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.12
5Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.9
6Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+0.417
7Diego Rubio HernandezBurgos - BH+2.376
8Nikolay MihaylovEfapels.t.5
9Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.4
10Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.3
11Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
13Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
14Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
15Angel Madrazo RuizBurgos - BH+4.510
16Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+6.080
17Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+8.350
18Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
19Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
20Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
21Kevin InkelaarBahrain - McLarens.t.0
22Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
23Francisco Mancebo PerezMatrix Powertags.t.0
24Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
25Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
26Pablo Guerrero BonillaBurgos - BHs.t.0
27Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
28José Manuel Gutierrez RevueltaGios - Kiwi Atlanticos.t.0
29Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
30Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
31Iker Ramirez AzkarateEkipa amatorska 2020s.t.0
32Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
33Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
34Rodrigo Araque LlorenteEkipa amatorska 2020s.t.0
35Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
36Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
37Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
38Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
39Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
40Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
41Benjami Prades ReverterTeam Ukyos.t.0
42Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020s.t.0
43Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
44Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
45Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
46Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
47Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+8.390
48Matteo TrentinCCC Team+8.410
49Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+11.450
50Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+14.220
51Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
52Isaac Canton SerranoBurgos - BHs.t.0
53Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
54Mikel Alonso FloresFundacion - Orbeas.t.0
55Julien El FaresNippo - Delko - Provence+15.410
56Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
57Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+17.540
58Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbea+18.260

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)