Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:25

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter KennaughBora - Hansgrohe4.46.3660
2Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.36
3Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.30
4Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020+0.0227
5Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.24
6Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.21
7Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.18
8Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.15
9Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.12
10Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.9
11Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
12Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
13Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
14Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
16Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
17Michael VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
18Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
19Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
21Fabian SchormairTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
22Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
23Gaëtan PonsLeopard Pro Cyclings.t.0
24Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
25Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
26Jarno Gmelich MeijlingEkipa amatorska 2020s.t.0
27Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
28Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
29Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
30Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
31Davide RebellinEkipa amatorska 2020s.t.0
32Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
33Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
34Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
35Lars Van Den BergGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
36Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
37Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
38Christopher HeiderTeam Dauner - Akkons.t.0
39Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
40Sven ThurauTeam Dauner - Akkons.t.0
41Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
42Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
43Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
44Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
45Tom WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
46Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
47Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
48Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
49Youcef ReguiguiTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
50Marvin TassetWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
51Edward WalshX-Speed United Continental Teams.t.0
52Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
53Cyrus MonkEvos.t.0
54Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
55Jan ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
56Luca HennEkipa amatorska 2020s.t.0
57Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
58Yorick SlagmuldersMassi - Vivo - Conectas.t.0
59Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
60Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
61Arthur BaudeEkipa amatorska 2020s.t.0
62Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
63Dennis Van Der HorstMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
64Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
65Laurent EvrardEkipa amatorska 2020s.t.0
66Max Emil KornerEkipa amatorska 2020s.t.0
67Dylan BouwmansMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
68Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
69Marco MathisCofidiss.t.0
70Angelo TulikTotal Direct Energie+0.270
71Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
72Tobias KnaupEkipa amatorska 2020+0.330
73Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.360
74Stijn De BockTarteletto - Isorexs.t.0
75Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
76Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+0.450
77Dominik BauerTeam Dauner - Akkons.t.0
78Lander SeynaeveEkipa amatorska 2020s.t.0
79Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
80Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.0
81Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+0.510
82Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+0.530
83Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
84Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+0.590
85Ross LambSwiftCarbon Pro Cycling+1.060
86Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
87Matthias LegleyEkipa amatorska 2020+1.080
88Bryan NauleauTotal Direct Energie+1.130
89Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
90Robin SteenuitEkipa amatorska 2020s.t.0
91Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
92Mario SpenglerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
93Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
94Kevin PauwelsEkipa amatorska 2020s.t.0
95Maxime VantommeTarteletto - Isorex+1.340
96Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
97Laurent DidierEkipa amatorska 2020+1.400
98Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+1.450
99Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
100Mekseb Debesay AbrhaBike Aids.t.0
101John MandryschP&S Metalltechnik+1.570
102Jelle WallaysLotto - Soudal+2.070
103Alex KirschTrek - Segafredo+2.150
104Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+2.200
105Larry WarbasseAg2r La Mondiale+2.020
106Jens ReyndersHagens Berman - Axeon+3.320
107Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
108Jonas RutschEF Pro Cycling+3.400
109Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+4.350
110Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
111Louis DeguideCambodia Cycling Academy+5.420
112Jonathan HivertTotal Direct Energie+5.570
113Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
114Thomas JosephTarteletto - Isorex+7.520
115Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
116Ryan MullenTrek - Segafredo+9.160
117Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
118Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
119Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)