Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal20.22.26120
2Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.90
3Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+0.0772
4Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+0.0966
5Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.1160
6James KnoxDeceuninck - Quick Step+0.1254
7Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelo+0.1348
8Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.42
9Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.36
10Fabio AruUAE Team Emiratess.t.30
11Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.27
12Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.24
13Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+0.1921
14Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.2018
15Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.2116
16Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.14
17Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.2212
18Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.10
19Floris GertsTarteletto - Isorex+0.239
20Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.8
21Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
22Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
23Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
24Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+0.530
26Romain CardisTotal Direct Energie+0.580
27Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+1.020
28Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+1.120
29Stefan DeniflEkipa amatorska 2020s.t.0
30Tom WirtgenWallonie Bruxelles+1.360
31Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+1.390
32Angelo TulikTotal Direct Energie+1.500
33Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.140
34Toon AertsTelenet Lionss.t.0
35Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+2.530
36Lachlan MortonEF Pro Cycling+3.190
37Anthony RouxGroupama - FDJ+4.040
38Edward DunbarTeam INEOS+4.090
39Manuele MoriUAE Team Emirates+4.210
40Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
41Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+4.340
42Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+4.480
43Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+5.220
44Laurens SweeckPauwels Sauzen - Bingoal+6.030
45Romain Le RouxTeam Arkea - Samsics.t.0
46Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+6.210
47Zico WaeytensCofidis+6.390
48Willie SmitBurgos - BH+6.450
49Kevyn IstaWallonie Bruxelles+7.430
50Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+7.520
51Sylvain MoniquetGroupama - FDJ Continental Team+8.260
52Arjen LivynsWallonie Bruxelles+8.460
53Michael BorosEkipa amatorska 2020+9.050
54Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+10.210
55Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+10.450
56Nicolas CleppeTelenet Lions+12.410
57Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+13.170
58Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+13.220
59Matteo BonoEkipa amatorska 2020+13.230
60Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+13.430
61Daan SoetePauwels Sauzen - Bingoal+15.100
62Stijn DevolderAlpecin - Fenix+16.340
63Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+17.200
64Dries De BondtAlpecin - Fenix+17.380
65Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+17.440
66Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+17.590
67Romain SeigleGroupama - FDJ+18.190
68Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+18.310
69Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+19.030
70Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+19.400
71Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020+19.450
72Thomas JolyEkipa amatorska 2020+20.200
73Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+20.330
74Kenny MollyWallonie Bruxelles+20.400
75Braam MerlierEkipa amatorska 2020+20.500
76Loic ChetoutCofidis+21.090
77Lars Van Der HaarTelenet Lions+21.100
78Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+21.420
79Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+22.230
80Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+22.500
81Kenneth VanbilsenCofidis+22.520
82Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+23.290
83Steven TronetEkipa amatorska 2020+24.500
84Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+26.250
85Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+26.470
86Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+26.500
87Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+27.100
88Paul OurselinTotal Direct Energie+27.460
89Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+27.530
90Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+28.190
91Simon SellierTotal Direct Energie+28.510
92Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+28.520
93Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+28.530
94Yann PestiauxWallonie - Bruxelles Development Team+29.090
95Larry WarbasseAg2r La Mondiale+29.360
96Jelle WallaysLotto - Soudal+29.580
97Alex KirschTrek - Segafredo+31.040
98Clément RussoTeam Arkea - Samsic+31.130
99Etienne Van EmpelVini Zabù - KTM+32.240
100Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Team+33.120
101Conor DunneIsrael Cycling Academy+33.360
102Anthony DebuyEkipa amatorska 2020+33.450
103Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+35.050
104Bruno ArmirailGroupama - FDJ+35.280
105Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+35.340
106Marco MathisCofidis+37.310
107Kenny DehaesWallonie Bruxelles+37.570
108Adrien PetitTotal Direct Energie+38.260
109Adam BlytheLotto - Soudal+40.100
110Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+41.530
111Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+42.230
112Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+43.310
113Enzo WoutersTarteletto - Isorex+53.380
114Gordon De WinterEkipa amatorska 2020+59.360

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Romain CardisTotal Direct Energie4.25.5720
2Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.10
3Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.5
4Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
5Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Corne Van KesselCircus - Wanty Goberts.t.0
7Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
8Zico WaeytensCofidiss.t.0
9Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
10Tom WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
11Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
12Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
13Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
14Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
15Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
18Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
19Tim WellensLotto - Soudals.t.0
20Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.06.5620
2Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.10
3Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
4Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
5Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
6Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
7Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
9Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
10Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
11Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
12James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+0.100
14Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
15Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.0
16Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Piet AllegaertCofidiss.t.0
18Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
19Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert3.54.4420
2Quinten HermansCircus - Wanty Gobert+0.0610
3Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.5
4Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
5Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
6Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
8Tim WellensLotto - Soudals.t.0
9Romain Le RouxTeam Arkea - Samsics.t.0
10Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
11Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
12Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
13Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
15Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Quinten HermansCircus - Wanty Gobert3.46.5820
2Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.10
3Romain CardisTotal Direct Energies.t.5
4Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
6Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
7Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
8Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
9Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
10Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
11Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
12Toon AertsTelenet Lionss.t.0
13Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
14Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
15Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
16Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
18Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
19Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
20Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept4.07.5820
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.10
3Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.5
4Quinten HermansCircus - Wanty Goberts.t.0
5Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
6Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
8Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
9Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
10Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
11Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
12Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.0
13Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
14Zico WaeytensCofidiss.t.0
15Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
17Simone AntoniniEkipa amatorska 2020s.t.0
18Tim WellensLotto - Soudals.t.0
19Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Romain CardisTotal Direct Energiepo 1. etapie6
1Tim WellensLotto - Soudalpo 2. etapie6
1Tim WellensLotto - Soudalpo 3. etapie6
1Quinten HermansCircus - Wanty Gobertpo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)