Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertTeam Jumbo - Visma18.08.25100
2Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team+0.3275
3Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+0.3660
4Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+0.5055
5Julius JohansenUno-X Norwegian Development Team+0.5650
6Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+0.5845
7Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+1.0640
8Hugo HouleAstana Pro Team+1.1135
9Robin CarpenterRally Cycling+1.1830
10Jonas RickaertAlpecin - Fenix+1.2325
11Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+1.2822
12Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+1.3019
13Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+1.3717
14Max KanterTeam Sunweb+1.3815
15Colin JoyceRally Cycling+1.3913
16Magnus Bak KlarisBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
17Lennard KamnaBora - Hansgrohe+1.480
18Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+1.490
19Adam De VosRally Cyclings.t.0
20Mikkel BjergUAE Team Emirates+1.560
21Daniil FominykhAstana Pro Team+2.000
22Troels Ronning VintherRiwal - Readynez Cycling Team+2.010
23Senne LeysenAlpecin - Fenix+2.190
24Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Team+2.210
25Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+2.230
26Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norway+2.290
27Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+2.350
28Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+2.360
29Fabian LienhardGroupama - FDJ+2.370
30Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concept+2.410
31Ryan AndersonRally Cycling+2.440
32Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+2.540
33Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloise+2.560
34Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+3.020
35Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+3.120
36Cees BolTeam Sunweb+3.430
37Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunweb+3.570
38Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+4.190
39Chris Anker SörensenEkipa amatorska 2020s.t.0
40Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+4.320
41Nils EekhoffTeam Sunweb+5.080
42Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+5.390
43Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
44Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizanes.t.0
45Tim MerlierAlpecin - Fenix+5.550
46Rasmus GuldhammerEkipa amatorska 2020+6.090
47Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+6.420
48Sean De BieWallonie Bruxelles+6.440
49August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+7.050
50Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+7.570
51Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+8.460
52Mark McnallyEkipa amatorska 2020+9.060
53Andzs FlaksisHincapie - Leomo p/b BMC+9.200
54Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norway+9.330
55Casper Phillip PedersenTeam Sunweb+9.380
56Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuick+9.510
57Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+9.530
58John MurphyRally Cycling+9.590
59Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+10.140
60Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Team+10.350
61Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+10.490
62Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cycling+11.010
63Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Team+11.110
64Charles PlanetTeam Novo Nordisk+11.250
65Mark ChristianEkipa amatorska 2020+11.580
66Andrea PeronTeam Novo Nordisk+12.390
67Herman DahlJoker - Fuel of Norway+13.120
68Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+13.210
69Roy CurversTeam Sunweb+13.450
70Jesper SchultzRiwal - Readynez Cycling Team+14.010
71Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski+14.170
72Rasmus Bøgh WallinRiwal - Readynez Cycling Team+14.570
73Mads PedersenTrek - Segafredo+15.060
74Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+15.590
75Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMC+16.150
76Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+16.270
77Mariusz GąsiorowskiEkipa amatorska 2020+17.040
78Andrew FennEkipa amatorska 2020+17.140
79Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+17.430
80Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+18.110
81Patrick ClausenEkipa amatorska 2020+18.280
82Andriy VasylyukYunnan Lvshan Landscape+18.470
83Vitaliy ButsShenzhen Xidesheng Cycling Team+19.170
84Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+20.030
85Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+20.150
86Martin Toft MadsenBHS - PL Beton - Bornholm+20.310
87Christian Moberg JörgensenTeam ColoQuick+20.460
88Daniel Bligaard LyhneTeam ColoQuick+22.470
89Nicklas Overgaard PedersenBHS - PL Beton - Bornholm+26.280
90Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+26.340
91Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+29.310
92Samuel BrandTeam Novo Nordisk+29.390
93Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Team+31.150
94Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+31.460
95Silas Zacharias ClemmensenEkipa amatorska 2020+32.170
96Emil ToudalBHS - PL Beton - Bornholm+32.560
97Christopher WilliamsFuturo - Maxxis Pro Cycling+35.000
98Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Team+38.160
99Rasmus Byriel IversenLotto - Soudal+43.220
100Mateusz ManowskiEkipa amatorska 2020+1.05.130

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix5.05.3515
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
3Max KanterTeam Sunwebs.t.3
4Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.0
5Wouter WippertEvos.t.0
6Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
8Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
9Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
10Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
11Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
12Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
13Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Colin JoyceRally Cyclings.t.0
17Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
18Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
19Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
20Adam De VosRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertTeam Jumbo - Visma4.13.5115
2Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+0.027
3Robin CarpenterRally Cycling+0.043
4Julius JohansenUno-X Norwegian Development Team+0.060
5Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+0.110
6Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
7Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
8Adam De VosRally Cyclings.t.0
9Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
10Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
11Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Christopher Juul JensenMitchelton - Scotts.t.0
13Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
14Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
15Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
16Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020s.t.0
17Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
18Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
20Colin JoyceRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierAlpecin - Fenix4.08.4615
2Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.7
3Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.3
4Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
5Niklas LarsenUno-X Norwegian Development Teams.t.0
6Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
8Max KanterTeam Sunwebs.t.0
9John MurphyRally Cyclings.t.0
10Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
11Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
12Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
13Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Herman DahlJoker - Fuel of Norways.t.0
15Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
17Colin JoyceRally Cyclings.t.0
18Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
19Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
20Mariusz GąsiorowskiEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenTrek - Segafredo21.5215
2Wout Van AertTeam Jumbo - Visma+0.087
3Martin Toft MadsenBHS - PL Beton - Bornholm+0.113
4Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team+0.190
5Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+0.330
6Mikkel BjergUAE Team Emirates+0.350
7Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Team+0.360
8Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+0.370
9Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Team+0.450
10Julius JohansenUno-X Norwegian Development Team+0.480
11Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+0.530
12Daniil FominykhAstana Pro Team+0.560
13Hugo HouleAstana Pro Team+0.580
14Christoffer LissonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Lennard KamnaBora - Hansgrohe+1.010
16Cees BolTeam Sunwebs.t.0
17Senne LeysenAlpecin - Fenix+1.030
18Magnus Bak KlarisBHS - PL Beton - Bornholms.t.0
19Nils EekhoffTeam Sunweb+1.090
20Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierAlpecin - Fenix4.18.2315
2Max KanterTeam Sunwebs.t.7
3Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.3
4Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
5Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
6Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
9Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
11Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
12Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
13Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
16Cees BolTeam Sunwebs.t.0
17Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
18John MurphyRally Cyclings.t.0
19Wout Van AertTeam Jumbo - Vismas.t.0
20Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixpo 1. etapie5
1Wout Van AertTeam Jumbo - Vismapo 2. etapie5
1Wout Van AertTeam Jumbo - Vismapo 3. etapie5
1Wout Van AertTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)