Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:52

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS24.23.54160
2Simon YatesMitchelton - Scott+0.15120
3Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.2096
4George BennettTeam Jumbo - Visma+0.2488
5Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.2780
6Georg PreidlerGroupama - FDJ+0.3172
7Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.3264
8Davide FormoloUAE Team Emirates+0.4056
9Sam OomenTeam Sunweb+0.4248
10Fabio AruUAE Team Emirates+0.4440
11Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+0.4635
12Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+0.4930
13Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.2927
14Paweł CieślikVoster - ATS Team+1.3224
15Mikael CherelAg2r La Mondiale+1.5121
16Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+2.0019
17Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+2.0117
18Bjorg LambrechtLotto - Soudal+2.0315
19Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+2.0413
20Alexey LutsenkoAstana Pro Team+2.1411
21Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+2.1510
22Jan BakelantsCircus - Wanty Gobert+2.409
23Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.8
24Fabio FellineAstana Pro Team+2.537
25Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+2.566
26Steff CrasLotto - Soudal+2.575
27Jose Herrada LopezCofidis+3.005
28Ivan RovnyGazprom - RusVelo+3.335
29Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+3.425
30Floris De TierAlpecin - Fenix+3.585
31Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+4.015
32Artem NychGazprom - RusVelo+4.285
33Davide VillellaMovistar Team+4.415
34Stéphane RossettoCofidis+4.595
35Eros CapecchiBahrain - McLaren+5.345
36Antonio Pedrero LopezMovistar Team+6.155
37Sander ArmeeLotto - Soudal+7.205
38Pavel SivakovTeam INEOS+8.155
39James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+9.245
40Luis Angel Mate MardonesCofidis+10.145
41Edward RavasiUAE Team Emirates+10.225
42Valerio ContiUAE Team Emirates+12.065
43Domen NovakBahrain - McLaren+12.355
44Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+13.455
45Alberto BettiolEF Pro Cycling+13.545
46Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+14.245
47Andrey ZeitsMitchelton - Scott+14.275
48Alessandro De MarchiCCC Team+14.305
49Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.5
50Clément ChevrierAg2r La Mondiale+14.545
51Scott DaviesBahrain - McLaren+15.010
52Eduardo SepulvedaMovistar Team+15.130
53Enrico BattaglinBahrain - McLaren+16.090
54Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+16.220
55Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+16.480
56Nans PetersAg2r La Mondiale+17.160
57Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+18.490
58Mark PadunBahrain - McLaren+19.070
59Hector Carretero MillanMovistar Team+19.100
60Rohan DennisTeam INEOS+19.130
61Clément VenturiniAg2r La Mondiale+19.210
62Salvatore PuccioTeam INEOS+21.330
63Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+22.450
64Harm VanhouckeLotto - Soudal+24.130
65Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+24.410
66Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+25.280
67Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+25.480
68Louis VervaekeAlpecin - Fenix+26.240
69Maciej PaterskiWibatech - Merx+26.390
70Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+27.110
71Léo VincentGroupama - FDJ+28.160
72Artyom ZakharovAstana Pro Team+28.470
73Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+28.530
74Przemysław NiemiecEkipa amatorska 2020+28.580
75Mathias Le TurnierCofidis+29.400
76Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+30.270
77Michal PodlaskiMazowsze Serce Polski+30.470
78Antoine DuchesneGroupama - FDJ+32.450
79Michał PalutaCCC Team+33.470
80Jakub KaczmarekMazowsze Serce Polski+35.520
81Jürgen RoelandtsMovistar Team+36.040
82Yevgeniy GidichAstana Pro Team+36.310
83Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+36.440
84Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+36.500
85Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+36.510
86Sven Erik BystromUAE Team Emirates+37.060
87Michał GołaśTeam INEOS+37.570
88Gijs Van HoeckeCCC Team+38.050
89Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+38.470
90Jorge Arcas PeñaMovistar Team+40.430
91Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+41.010
92Mitchell DockerEF Pro Cycling+41.530
93Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+44.160
94Johannes FröhlingerTeam Sunweb+45.120
95Jan TratnikBahrain - McLaren+45.280
96Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+46.060
97Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+48.280
98Kamil ZielińskiEkipa amatorska 2020+49.470
99Simone ConsonniCofidis+50.020
100Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+50.460
101Davide MartinelliAstana Pro Team+52.230
102Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+54.370
103Ian StannardTeam INEOS+55.280
104Logan OwenEF Pro Cycling+56.190
105Pascal AckermannBora - Hansgrohe+57.470
106Marc SarreauGroupama - FDJ+58.300
107Łukasz WiśniowskiCCC Team+1.00.510
108Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+1.04.320

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe2.59.1125
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.15
3Matteo TrentinCCC Teams.t.10
4Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.5
5Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
6Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Simone ConsonniCofidiss.t.0
8Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
9Maciej PaterskiWibatech - Merxs.t.0
10Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
11Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
13Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
14Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
15Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
16Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
17Nathan HaasCofidiss.t.0
18Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
19Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
20Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe3.16.3925
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.15
3Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.10
4Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.5
5Simone ConsonniCofidiss.t.0
6Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
7Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
8Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
9Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
10Kamil ZielińskiEkipa amatorska 2020s.t.0
11Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
12Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
13Matteo TrentinCCC Teams.t.0
14Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
16Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
18Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
19Nathan HaasCofidiss.t.0
20Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step3.09.5925
2Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.15
3Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.10
4Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.5
5Matteo TrentinCCC Teams.t.0
6Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
9Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
10Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
12Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
13Simone ConsonniCofidiss.t.0
14Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
15Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
17Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
18Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
19Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
20Sam OomenTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS4.25.4425
2Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.0315
3George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.10
4Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.5
5Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
6Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
7Sam OomenTeam Sunweb+0.060
8Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
10Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
11Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
14Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.100
15Georg PreidlerGroupama - FDJ+0.140
16Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
17Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
18Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
19Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
20Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS3.39.1425
2Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.15
3Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.10
4Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.5
5Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
7Simone ConsonniCofidiss.t.0
8Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
11Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
12Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.0
13George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
15Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
17Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
18Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
20Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Georg PreidlerGroupama - FDJ3.16.0125
2Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.15
3Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.10
4Simon YatesMitchelton - Scotts.t.5
5Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
6Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
7George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
9Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
10Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+0.040
11Fabio AruUAE Team Emirates+0.110
12Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
13Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
14Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.150
15Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
17Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.240
18Paweł CieślikVoster - ATS Teams.t.0
19Andrey ZeitsMitchelton - Scott+0.280
20Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesMitchelton - Scott3.37.1725
2Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.1215
3Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.10
4Sam OomenTeam Sunweb+0.145
5George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
6Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
7Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+0.160
9Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
10Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
11Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.210
12Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.250
13Paweł CieślikVoster - ATS Team+0.430
14Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.490
15Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
16Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
17Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+1.030
18Alexey LutsenkoAstana Pro Team+1.180
19Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
20Jose Herrada LopezCofidiss.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohepo 1. etapie8
1Pascal AckermannBora - Hansgrohepo 2. etapie8
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie8
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 4. etapie8
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 5. etapie8
1Michał KwiatkowskiTeam INEOSpo 6. etapie8

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)