Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step6.03.45175
2Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.110
3Anthony RouxGroupama - FDJ+0.1690
4Greg Van AvermaetCCC Teams.t.78
5Julien SimonTotal Direct Energies.t.70
6Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.61
7Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.52
8Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.44
9Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.38
10Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.34
11Rudy MolardGroupama - FDJ+0.2031
12Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.4328
13Toms SkujinšTrek - Segafredo+0.4825
14Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+0.4922
15Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.5119
16Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelos.t.16
17Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.14
18Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.12
19James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.11
20Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.10
21Nicolas EdetCofidiss.t.9
22Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.8
23Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.7
24Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+0.526
25Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scotts.t.5
26Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+1.135
27Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.5
28Julien BernardTrek - Segafredos.t.5
29Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.5
30Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.5
31Jack BauerMitchelton - Scott+1.405
32Jay MccarthyBora - Hansgrohe+2.225
33Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.5
34Jan PolancUAE Team Emiratess.t.5
35Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.5
36Anthony PerezCofidiss.t.5
37Ilnur ZakarinCCC Teams.t.5
38Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.5
39Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.5
40Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.5
41Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
42Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+3.320
43Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
44Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
45Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
46Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+4.240
48Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
49Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+4.260
50Koen De KortTrek - Segafredo+4.490
51David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
52Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
53Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
54Jetse BolBurgos - BH+5.210
55Michael MatthewsTeam Sunweb+5.470
56Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
57Michael SchärCCC Team+6.430
58Martijn TusveldTeam Sunweb+6.550
59Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
60Merhawi KudusMitchelton - Scott+7.540
61Dario CataldoMovistar Teams.t.0
62Jan HirtCCC Teams.t.0
63Ben KingNTT Pro Cycling Team+8.370
64Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
65Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0
66Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
67Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+9.210
68Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
69Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020s.t.0
70Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
71Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
72Willie SmitBurgos - BHs.t.0
73Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
74Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+10.150
75Tao Geoghegan HartTeam INEOS+10.290
76Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
77Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
78Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
79Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
80Hubert DupontAg2r La Mondiale+11.350
81Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+13.310
82Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)