Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation4.34.4730
2Elia VivianiCofidis+0.3321
3Gianni VermeerschAlpecin - Fenixs.t.15
4Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.12
5Sean De BieWallonie Bruxelless.t.9
6Nikolas MaesLotto - Soudal+0.437
7Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.536
8Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+1.005
9Jonas RickaertAlpecin - Fenix+1.014
10Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+1.193
11Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
12Julius Van Den BergEF Pro Cycling+1.280
13Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+1.510
14Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+2.050
15Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.0
16Rémy MertzLotto - Soudal+2.130
17Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+2.150
18Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+2.230
19Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+2.260
20Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+3.480
21Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
22Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+3.520
23Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
24Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+3.580
27Michael BorosEkipa amatorska 2020s.t.0
28Dries Van GestelTotal Direct Energie+4.050
29Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
30Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academy+4.150
31Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
32Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
33Davide MartinelliAstana Pro Team+4.170
34Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
35Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+4.210
36Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy+4.230
37Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+4.250
38Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
39Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+4.270
40Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+4.310
41Dylan BouwmansMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
42Jacopo MoscaTrek - Segafredo+5.100
43Daan SoetePauwels Sauzen - Bingoal+5.190
44Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Team+8.440
45Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
46Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.0
47Ruben ScheireEkipa amatorska 2020+8.460
48Laurens SweeckPauwels Sauzen - Bingoal+9.110
49Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
50Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
51August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
52Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
53Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
54Liam BertazzoVini Zabù - KTMs.t.0
55Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)