Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 03:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sepp KussTeam Jumbo - Visma21.41.11100
2Ben HermansIsrael Start-Up Nation+2.0975
3Jack HaigMitchelton - Scott+2.2160
4Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.3955
5Hugh CarthyEF Pro Cycling+2.4250
6Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+2.5845
7Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santic+3.3940
8Luis VillalobosEF Pro Cycling+3.5735
9Michael WoodsEF Pro Cycling+4.3830
10Peter StetinaTrek - Segafredo+5.5025
11Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+7.5222
12Nicola ConciTrek - Segafredo+8.0219
13Neilson PowlessEF Pro Cycling+8.2517
14Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+8.2715
15Rob BrittonRally Cyclings.t.13
16Joey RosskopfCCC Team+8.340
17Alex HoehnWildlife Generation Pro Cycling+13.290
18Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+13.540
19Angus LyonsOliver's Real Food Racing+13.580
20Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+14.300
21Sean BennettEF Pro Cycling+15.210
22Nickolas ZukowskyRally Cycling+15.260
23Kyle MurphyRally Cycling+15.540
24Nathan BrownRally Cycling+17.130
25Edward AndersonHagens Berman - Axeon+17.200
26Frayre Moctezuma EderEkipa amatorska 2020+17.370
27Griffin EasterEkipa amatorska 2020+18.280
28Kilian FrankinyGroupama - FDJ+19.530
29Michel RiesTrek - Segafredo+21.040
30Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020+21.540
31Gavin MannionRally Cycling+22.260
32Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellin+24.480
33Niklas EgTrek - Segafredo+27.360
34Gage HechtAevolo+28.350
35Robert PowerTeam Sunweb+33.050
36Alexander EvansCircus - Wanty Gobert+33.190
37Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+33.390
38Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+33.450
39Peter LivingstoneTeam BridgeLane+34.530
40Flavio De Luna DavilaEkipa amatorska 2020+36.530
41Connor BrownEkipa amatorska 2020+38.200
42Cullen EasterEkipa amatorska 2020+39.440
43Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+41.360
44Evan HuffmanRally Cycling+42.300
45Emerson OronteRally Cycling+43.550
46Bernat Font MasEvo+46.330
47Thomas RevardHagens Berman - Axeon+46.390
48Jordan CheyneElevate - Webiplex Pro Cycling+47.160
49Antonio Baca SotoEkipa amatorska 2020+52.030
50Isaiah NewkirkEkipa amatorska 2020+54.090
51Brendan CantyEkipa amatorska 2020+54.170
52Kiel ReijnenTrek - Segafredo+54.350
53Travis MccabeIsrael Start-Up Nation+54.430
54Cameron MeyerMitchelton - Scott+56.230
55Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cycling+57.000
56Charles-Etienne ChretienAevolo+57.210
57Simone PonziEkipa amatorska 2020+58.180
58Damiano CimaGazprom - RusVelo+58.570
59Lionel MawdittTeam BridgeLane+1.00.410
60Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+1.01.020
61Laurent DidierEkipa amatorska 2020+1.01.190
62Nicolas MasbourianEkipa amatorska 2020+1.01.340
63Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+1.03.070
64Nigel EllsayRally Cycling+1.03.200
65Lucas Sebastian HaedoEkipa amatorska 2020+1.05.250
66Jasper PhilipsenUAE Team Emirates+1.06.510
67Brayan Chaves RubioEkipa amatorska 2020+1.06.570
68Imerio CimaGazprom - RusVelo+1.07.240
69Ruben Companioni BlancoEkipa amatorska 2020+1.07.560
70Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+1.07.580
71Jonathan ClarkeTeam Skyline+1.09.090
72Emile JeanEkipa amatorska 2020+1.09.150
73Jonny BrownTeam Skyline+1.09.270
74Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coast+1.10.470
75Lance HaidetAevolo+1.11.300
76Adam RobergeElevate - Webiplex Pro Cycling+1.12.020
77William ClarkeTrek - Segafredo+1.13.290
78Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+1.14.070
79Andrei KrasilnikauEkipa amatorska 2020+1.15.470
80George SimpsonElevate - Webiplex Pro Cycling+1.16.410
81Lucas HamiltonMitchelton - Scott+1.16.580
82Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+1.18.220
83Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+1.18.380
84Jan MaasLeopard Pro Cycling+1.18.420
85Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+1.18.520
86Taylor SheldenEkipa amatorska 2020+1.19.230
87Grégory RastEkipa amatorska 2020+1.20.120
88Morgan SchmittEkipa amatorska 2020+1.23.170
89Brian MccullochElevate - Webiplex Pro Cycling+1.24.160
90Sam BewleyMitchelton - Scott+1.24.550
91Guy SagivIsrael Start-Up Nation+1.25.490
92Cormac McgeoughWildlife Generation Pro Cycling+1.26.260
93Maikel ZijlaardSEG Racing Academy+1.30.060
94Jesse CoyleNero Continental Team+1.37.490

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tejay Van GarderenEF Pro Cycling6.2715
2Joey RosskopfCCC Team+0.047
3Tom BohliUAE Team Emirates+0.063
4Neilson PowlessEF Pro Cycling+0.070
5Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+0.110
6Serghei TvetcovTeam Sapura Cyclings.t.0
7Nathan BrownRally Cyclings.t.0
8Travis MccabeIsrael Start-Up Nation+0.120
9Evan HuffmanRally Cyclings.t.0
10William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
11Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.130
12Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
13Gavin MannionRally Cyclings.t.0
14Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
15Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020+0.140
16George SimpsonElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
17Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
18Jack HaigMitchelton - Scott+0.150
19Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
20Adam RobergeElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Travis MccabeIsrael Start-Up Nation4.17.0515
2Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.7
3Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.3
4Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
5Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
6Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
7Kyle MurphyRally Cyclings.t.0
8Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
9Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
10Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
11Sean BennettEF Pro Cyclings.t.0
12Charles-Etienne ChretienAevolos.t.0
13Janier Alexis Acevedo CalleEPM - Scotts.t.0
14Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
15Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
16Nathan BrownRally Cyclings.t.0
17Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Frayre Moctezuma EderEkipa amatorska 2020s.t.0
19Joey RosskopfCCC Teams.t.0
20Nicolas MasbourianEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sepp KussTeam Jumbo - Visma3.25.5715
2Neilson PowlessEF Pro Cycling+0.297
3Kyle MurphyRally Cycling+0.303
4Luis VillalobosEF Pro Cycling+0.320
5Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
6Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
7Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
8Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
9Gavin MannionRally Cyclings.t.0
10Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santics.t.0
11Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
12Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
13Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
14Sean BennettEF Pro Cycling+1.270
15Rob BrittonRally Cycling+1.490
16Peter StetinaTrek - Segafredos.t.0
17Joey RosskopfCCC Teams.t.0
18Nathan BrownRally Cyclings.t.0
19Alex HoehnWildlife Generation Pro Cycling+3.340
20Freddy OvettIsrael Cycling Academys.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Travis MccabeIsrael Start-Up Nation4.04.4715
2Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.7
3Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.3
4Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
5Imerio CimaGazprom - RusVelos.t.0
6Pier-André CoteRally Cyclings.t.0
7Sam BassettiElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
8Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
9Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
10Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
11Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
12Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
13Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
14Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellins.t.0
16Griffin EasterEkipa amatorska 2020s.t.0
17Alex HoehnWildlife Generation Pro Cyclings.t.0
18Joseph LewisEkipa amatorska 2020s.t.0
19Michael HernandezAevolos.t.0
20Lance HaidetAevolos.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenUAE Team Emirates2.35.0415
2Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.7
3Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.3
4Sam BassettiElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
5Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
6Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
7Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
8Sean BennettEF Pro Cyclings.t.0
9Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
10Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Griffin EasterEkipa amatorska 2020s.t.0
12Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
13Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
14Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
15Pier-André CoteRally Cyclings.t.0
16Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
17Gage HechtAevolos.t.0
18Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
19Gavin MannionRally Cyclings.t.0
20Luis VillalobosEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sepp KussTeam Jumbo - Visma4.02.3215
2Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.397
3Peter StetinaTrek - Segafredo+1.183
4Rob BrittonRally Cycling+1.270
5Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
6Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0
7Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
8Luis VillalobosEF Pro Cycling+1.430
9Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.470
10Michael WoodsEF Pro Cycling+2.040
11Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santic+2.090
12Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+2.170
13Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+2.320
14Nicola ConciTrek - Segafredo+2.540
15Kilian FrankinyGroupama - FDJ+3.050
16Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
17Joey RosskopfCCC Team+3.130
18Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+3.200
19Kyle MurphyRally Cycling+3.310
20Neilson PowlessEF Pro Cycling+3.400

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sepp KussTeam Jumbo - Visma3.09.2215
2Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.087
3Jack HaigMitchelton - Scotts.t.3
4Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.270
5Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santic+0.280
6Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.380
7Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+0.430
8Luis VillalobosEF Pro Cycling+1.140
9Nathan BrownRally Cyclings.t.0
10Nicola ConciTrek - Segafredo+1.150
11Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+1.180
12Michael WoodsEF Pro Cycling+1.480
13Peter StetinaTrek - Segafredo+2.230
14Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+2.250
15Joey RosskopfCCC Team+3.260
16Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+3.400
17Neilson PowlessEF Pro Cycling+4.160
18Rob BrittonRally Cycling+4.500
19Alex HoehnWildlife Generation Pro Cyclings.t.0
20Niklas EgTrek - Segafredo+4.540

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tejay Van GarderenEF Pro Cyclingpo 1. etapie5
1Tejay Van GarderenEF Pro Cyclingpo 2. etapie5
1Sepp KussTeam Jumbo - Vismapo 3. etapie5
1Sepp KussTeam Jumbo - Vismapo 4. etapie5
1Sepp KussTeam Jumbo - Vismapo 5. etapie5
1Sepp KussTeam Jumbo - Vismapo 6. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)