Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:46

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS19.00.37120
2Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.1790
3David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.5372
4Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+1.0466
5Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.2560
6Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.2754
7Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.4148
8Sebastian HenaoTeam INEOS+2.2342
9Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+2.3336
10Kenny ElissondeTrek - Segafredo+2.5730
11Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+3.0427
12Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+3.0524
13Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+3.0721
14Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+3.1118
15Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+3.1716
16Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+3.2414
17Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+3.3112
18Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+3.3210
19Rein TaaramäeTotal Direct Energie+3.349
20Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+3.438
21Jetse BolBurgos - BH+3.480
22Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+4.110
23Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.250
24Rémy RochasNippo - Delko - Provence+5.130
25Miguel Angel Reyes VergareEPM - Scott+5.490
26Angel Madrazo RuizBurgos - BH+6.260
27Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbea+7.080
28Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+7.200
29Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+7.250
30Nicholas SchultzMitchelton - Scott+7.260
31Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+8.340
32Bryan NauleauTotal Direct Energie+8.440
33Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+9.330
34Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+10.160
35Nikolay MihaylovEfapel+10.280
36Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+10.490
37Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+11.090
38Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+12.050
39Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+12.270
40Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+13.100
41Rafael Valls FerriBahrain - McLaren+14.350
42Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+15.360
43Ben KingNTT Pro Cycling Team+15.480
44Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+16.320
45Jérémy CornuEkipa amatorska 2020+16.560
46Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+17.330
47Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+18.130
48Alex TurrinEkipa amatorska 2020+18.240
49Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+18.410
50Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+19.080
51Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+19.280
52Dario CataldoMovistar Team+19.430
53Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+19.450
54Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+20.210
55Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+20.270
56Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+20.590
57Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+21.050
58Johann Van ZylTeam Skyline+21.450
59Jonas GregaardAstana Pro Team+22.100
60Diego Rubio HernandezBurgos - BH+22.410
61Patrick GamperBora - Hansgrohe+23.040
62Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+23.100
63Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+23.240
64Massimo RosaVini Zabù - KTM+23.360
65Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+23.370
66Maxime DanielTeam Arkea - Samsic+23.540
67David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+24.210
68Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+24.490
69Diego Pablo SevillaKometa - Xstra Cycling Team+24.580
70Arnaud GerardEkipa amatorska 2020+25.400
71Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+26.040
72Marco FrapportiVini Zabù - KTM+26.300
73Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+26.340
74Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+28.080
75Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+28.520
76Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+29.250
77Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+31.250
78Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+31.290
79Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+32.070
80Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
81Vasil KiryienkaTeam INEOS+32.200
82Alexandre PichotTotal Direct Energie+33.010
83Yohann GeneTotal Direct Energie+33.050
84Iker Ramirez AzkarateEkipa amatorska 2020+34.260
85Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+34.480
86Diego RosaTeam Arkea - Samsic+35.120
87Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+38.290
88Jan HirtCCC Team+39.560
89Michele GazzoliTeam Monti+40.060
90Alejandro Ropero MolinaKometa - Xstra Cycling Team+41.120
91Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+43.360
92Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsic+44.320
93Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+45.140
94Matteo MoschettiTrek - Segafredo+57.420

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec3.48.3020
2Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.10
3Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.5
4Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
5Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
6Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
7Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
8Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.050
9Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
10Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
11Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+0.080
12Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+0.100
13Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
14Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+0.120
15Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
16Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
17David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
18Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
19Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
20Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo MoschettiTrek - Segafredo3.50.0420
2Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.10
3Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.5
4Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
5Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
6Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
8Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
9Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
10David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
11Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
12Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
13Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
14Maxence MoncassinAmore & Vita - Prodirs.t.0
15Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
16Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
17Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.0
18Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
19Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
20Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Miguel Angel LopezAstana Pro Team3.59.3020
2Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.10
3David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.325
4Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
5Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
6Tao Geoghegan HartTeam INEOS+0.520
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.570
8Rein TaaramäeTotal Direct Energie+1.040
9Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.060
10Nicholas SchultzMitchelton - Scott+1.220
11Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+1.270
12Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+1.300
13Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+1.340
14Sebastian HenaoTeam INEOS+1.380
15Kenny ElissondeTrek - Segafredo+1.470
16Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+1.490
17Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+1.500
18Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
19Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+1.590
20Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+2.010

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team3.55.4420
2Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.10
3Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.5
4Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
5Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
6Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
8David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
9Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
10Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
11Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
12Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
14Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
15Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
16Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
17Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
19Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
20Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS3.26.3720
2Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.1910
3Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+0.215
4David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
5Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+0.320
6Sebastian HenaoTeam INEOS+0.450
7Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
8Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.470
9Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+0.520
10Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+0.590
11Nicholas SchultzMitchelton - Scott+1.040
12Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+1.100
13Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.160
14Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+1.170
15Jetse BolBurgos - BHs.t.0
16Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+1.260
17Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
18Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
19Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
20Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.330

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecpo 1. etapie6
1Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGApo 2. etapie6
1Miguel Angel LopezAstana Pro Teampo 3. etapie6
1Miguel Angel LopezAstana Pro Teampo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)