Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:21

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo15.55.42100
2Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+0.1175
3Colin JoyceRally Cycling+0.1260
4Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+0.2755
5Nicolas RocheTeam Sunweb+0.3750
6Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+0.3845
7Steff CrasLotto - Soudal+0.4240
8Carl Fredrik HagenLotto - Soudals.t.35
9Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+0.5630
10Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.25
11Michael SchärCCC Team+0.5722
12Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix+0.5919
13Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+1.2217
14Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.15
15Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+1.4513
16Guillaume MartinCofidis+1.460
17Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+1.530
18Angelo TulikTotal Direct Energie+1.590
19Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+2.010
20Romain HardyTeam Arkea - Samsic+2.040
21Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+2.070
22Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team+2.110
23Jakob FuglsangAstana Pro Team+2.220
24Tanel KangertEF Pro Cycling+2.330
25Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuick+2.430
26Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norway+3.060
27Adrien PetitTotal Direct Energie+3.290
28Clément RussoTeam Arkea - Samsic+3.450
29Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+3.580
30Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+4.500
31Adam ToupalikElkov - Kasper+4.570
32Cyril LemoineCofidis+6.010
33Fabian LienhardGroupama - FDJ+6.250
34Ryan AndersonRally Cycling+6.520
35Damiano CarusoBahrain - McLaren+6.590
36Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+7.060
37Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+7.120
38Jesper HansenCofidis+7.440
39Kent MainProTouch+8.520
40Alberto BettiolEF Pro Cycling+9.040
41Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
42Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+9.330
43Daniel TurekIsrael Cycling Academy+9.400
44Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+10.180
45Robin CarpenterRally Cycling+10.590
46Adam De VosRally Cycling+11.030
47August JensenRiwal - Readynez Cycling Team+15.060
48Matteo FabbroBora - Hansgrohe+15.300
49Romain CardisTotal Direct Energie+15.380
50Willie SmitBurgos - BH+15.590
51Louis BendixenTeam Coop+16.110
52Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+16.390
53Trond Håkon TrondsenTeam Coop+16.410
54Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+16.450
55Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team+17.030
56Kenny MollyWallonie Bruxelles+17.090
57Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+17.150
58Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+17.210
59Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+17.230
60Jonas Iversby HvidebergUno-X Norwegian Development Team+18.060
61Martin Bugge UrianstadUno-X Norwegian Development Team+18.510
62Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+18.560
63Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020+19.390
64Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+19.590
65Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+20.200
66Bernhard EiselNTT Pro Cycling Team+20.310
67Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+20.510
68Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Team+20.590
69Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+21.230
70Loic ChetoutCofidis+21.460
71Hugo HouleAstana Pro Team+21.480
72Andzs FlaksisHincapie - Leomo p/b BMC+21.570
73Marcel MeisenAlpecin - Fenix+22.230
74Gianni VermeerschAlpecin - Fenix+23.260
75?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norway+24.050
76Tom WirtgenWallonie Bruxelles+24.470
77Justin JulesNippo - Delko - Provence+26.000
78Eliot LietaerWallonie Bruxelles+26.310
79Jonathan HivertTotal Direct Energie+26.440
80John MurphyRally Cycling+28.000
81Alexander EvansCircus - Wanty Gobert+28.240
82Brendan RhimHincapie - Leomo p/b BMC+28.430
83David Van Der PoelAlpecin - Fenix+28.480
84Matteo Dal-CinRally Cycling+29.050
85Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+29.210
86Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+30.470
87Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+30.530
88Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMC+31.160
89Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+31.510
90Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+31.530
91Tom MeeusenAlpecin - Fenix+32.120
92Julien MortierWallonie Bruxelles+33.100
93Herman DahlJoker - Fuel of Norway+33.370
94Henrik EvensenJoker - Fuel of Norway+33.550
95Krists NeilandsIsrael Start-Up Nation+34.180
96Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020+34.200
97Simon SellierTotal Direct Energie+34.470
98Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santic+35.380
99Nikolay MihaylovEfapel+37.050
100Kristian KulsetUno-X Norwegian Development Team+39.400
101Mark McnallyEkipa amatorska 2020+39.540
102Guy NivIsrael Start-Up Nation+42.410
103Axel JourniauxTotal Direct Energie+44.210
104Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cycling+46.480
105Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+47.190
106Sindre KulsetUno-X Norwegian Development Team+55.180

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix3.50.1915
2Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.7
3Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.3
4Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
5Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
6Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
7Guillaume MartinCofidiss.t.0
8Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
9Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Team+0.050
10Colin JoyceRally Cyclings.t.0
11Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+0.070
12Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizane+0.100
13Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Angelo TulikTotal Direct Energie+0.130
15Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+0.150
16Adam De VosRally Cyclings.t.0
17Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
18Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
19Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team+0.200
20Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.250

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Colin JoyceRally Cycling4.20.2415
2Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.7
3Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.3
4Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
6Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
7Carl Fredrik HagenLotto - Soudals.t.0
8Steff CrasLotto - Soudals.t.0
9Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
10Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
11Michael SchärCCC Teams.t.0
12Alberto BettiolEF Pro Cycling+0.180
13Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
14Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
15Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team+1.130
16Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
17Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
18Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
19Adam De VosRally Cyclings.t.0
20Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam ToupalikElkov - Kasper4.24.0815
2Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix+0.027
3Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.3
4Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
5Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
6Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
7Colin JoyceRally Cyclings.t.0
8Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
9Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
10Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
11Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
12Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
13Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
14Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
16Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
17Carl Fredrik HagenLotto - Soudals.t.0
18Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
19Steff CrasLotto - Soudals.t.0
20Robin CarpenterRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenix3.21.0215
2Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.7
3Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Loic ChetoutCofidiss.t.0
5Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
6Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
7Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
8Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
9Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
10Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
11Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
12Steff CrasLotto - Soudal+0.040
13Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
14Colin JoyceRally Cyclings.t.0
15Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
16Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
18Michael SchärCCC Teams.t.0
19Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
20Guillaume MartinCofidiss.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Fenixpo 1. etapie5
1Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelopo 2. etapie5
1Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelopo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)