Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:03

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLaren25.13.01220
2Michael MatthewsTeam Sunweb+0.05165
3Tim WellensLotto - Soudal+0.20132
4Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.25121
5Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.34110
6Greg Van AvermaetCCC Team+0.3799
7Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.3988
8Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.4377
9Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.66
10Jasper StuyvenTrek - Segafredo+0.5055
11Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma+0.5547
12Jan PolancUAE Team Emirates+0.5741
13Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+0.5937
14Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.0632
15Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+1.0828
16Diego UlissiUAE Team Emirates+1.1025
17Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.1722
18Gijs Van HoeckeCCC Team+1.2219
19Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.2416
20Dion SmithMitchelton - Scott+1.2615
21Jasha SütterlinTeam Sunweb+1.2914
22Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+1.3213
23Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+1.4512
24Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+1.4811
25Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.10
26Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+1.5110
27Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+3.2610
28Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+3.4710
29Stefan KüngGroupama - FDJ+4.1210
30Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+4.3910
31Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+5.5710
32Jay MccarthyBora - Hansgrohe+6.1410
33Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+6.1810
34Edward TheunsTrek - Segafredo+6.2210
35Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+6.2610
36Lars BoomEkipa amatorska 2020+7.2310
37Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020+8.1410
38Piet AllegaertCofidis+9.2610
39Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+9.5410
40Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+11.5010
41Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+11.5110
42Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+12.1210
43Manuele MoriUAE Team Emirates+12.3110
44Romain SeigleGroupama - FDJ+12.4710
45Paul MartensTeam Jumbo - Visma+14.4010
46Maxime VantommeTarteletto - Isorex+14.5710
47Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+15.3210
48Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+15.4510
49Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+16.1210
50Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+16.1510
51Luka PibernikBahrain - McLaren+17.180
52Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+17.220
53Martijn TusveldTeam Sunweb+17.270
54Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+17.360
55Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+18.540
56Zico WaeytensCofidis+19.030
57Tobias LudvigssonGroupama - FDJ+19.320
58Jonas RickaertAlpecin - Fenix+19.410
59Nathan Van HooydonckCCC Team+20.010
60Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+20.130
61Luke DurbridgeMitchelton - Scott+20.150
62Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+20.350
63Alex KirschTrek - Segafredo+21.170
64Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+22.180
65Miles ScotsonGroupama - FDJ+24.400
66Victor De La Parte GonzalezCCC Team+24.550
67Ryan MullenTrek - Segafredo+25.050
68Senne LeysenAlpecin - Fenix+25.140
69Ben SwiftTeam INEOS+25.210
70Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
71Kevyn IstaWallonie Bruxelles+25.470
72Rémy MertzLotto - Soudal+25.490
73Nikolas MaesLotto - Soudal+25.510
74Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+25.540
75Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+27.050
76Chris HamiltonTeam Sunweb+29.380
77Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+29.410
78Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+31.130
79Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+31.280
80Nico DenzTeam Sunweb+31.490
81Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+33.090
82Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+33.100
83Leonardo BassoTeam INEOS+33.540
84Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+34.250
85Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+34.320
86Eduardo SepulvedaMovistar Team+34.570
87Caleb EwanLotto - Soudal+35.140
88Laurens De VreeseAstana Pro Team+36.350
89Roger KlugeLotto - Soudal+37.360
90Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+43.340

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step66 p.35
2Caleb EwanLotto - Soudal64 p.25
3Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe51 p.15
4Michael MatthewsTeam Sunweb49 p.10
5Jasper StuyvenTrek - Segafredo41 p.5
6Tim WellensLotto - Soudal40 p.3
7Greg Van AvermaetCCC Team40 p.0
8Søren Kragh AndersenTeam Sunweb35 p.0
9Rüdiger SeligBora - Hansgrohe32 p.0
10Oliver NaesenAg2r La Mondiale31 p.0
11Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe30 p.0
12Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma30 p.0
13Stefan KüngGroupama - FDJ30 p.0
14Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling30 p.0
15Dylan Van BaarleTeam INEOS30 p.0
16Matej MohoricBahrain - McLaren29 p.0
17Timothy DupontCircus - Wanty Gobert29 p.0
18Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team28 p.0
19Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team25 p.0
20Maxime VantommeTarteletto - Isorex25 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step4.01.0035
2Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.25
3Caleb EwanLotto - Soudals.t.15
4Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.10
5Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.5
6Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.3
7Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
9Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
10Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
11Zico WaeytensCofidiss.t.0
12Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
13Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
14Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
16Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
17Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
18Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
19Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ14.1135
2Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.1425
3Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.1515
4Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.10
5Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.195
6Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.3
7Luke DurbridgeMitchelton - Scott+0.200
8Miles ScotsonGroupama - FDJ+0.220
9Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.230
10Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Tom ScullyEF Pro Cycling+0.240
12Ryan MullenTrek - Segafredo+0.270
13Owain DoullTeam INEOS+0.280
14Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
15Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Filippo GannaTeam INEOS+0.290
17Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.300
18Mads PedersenTrek - Segafredo+0.310
19Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
20Tim WellensLotto - Soudals.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma3.47.4235
2Maxime VantommeTarteletto - Isorex+0.0325
3Sean De BieWallonie Bruxelless.t.15
4Matej MohoricBahrain - McLarens.t.10
5Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+0.355
6Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+1.113
7Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
8Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.0
9Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
12Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
13Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
15Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
16Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
17Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.0
18Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
20Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper StuyvenTrek - Segafredo3.44.4635
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.25
3Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.15
4Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.10
5Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.5
6Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.3
7Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
9Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
10Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
12Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
13Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
14Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
15Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
16Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Zico WaeytensCofidiss.t.0
18Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
19Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling4.39.5035
2Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.25
3Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.15
4Jonas RickaertAlpecin - Fenix+0.2910
5Caleb EwanLotto - Soudal+0.335
6Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.3
7Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
9Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
11Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
13Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
14Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
15Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
17Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
18Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
19Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
20Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe4.05.1035
2Tim WellensLotto - Soudal+0.0325
3Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.15
4Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.10
5Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.055
6Greg Van AvermaetCCC Team+0.083
7Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
8Oliver NaesenAg2r La Mondiale+0.110
9Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
10Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
11Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
12Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
13Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
15Michael MatthewsTeam Sunwebs.t.0
16Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
18Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
19Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
20Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael MatthewsTeam Sunweb4.38.3635
2Greg Van AvermaetCCC Team+0.0125
3Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+0.0315
4Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.10
5Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.5
6Tim WellensLotto - Soudals.t.3
7Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
8Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
9Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
10Jan PolancUAE Team Emirates+0.070
11Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.090
12Jasper StuyvenTrek - Segafredo+0.110
13Matej MohoricBahrain - McLaren+0.130
14Diego UlissiUAE Team Emirates+0.160
15Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
16Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+0.180
17Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+0.230
18Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+0.280
19Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
20Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.310

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie10
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 2. etapie10
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 3. etapie10
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 4. etapie10
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 5. etapie10
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 6. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)