Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:19

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicolas EdetCofidis17.36.12100
2Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.0475
3Anthony RouxGroupama - FDJ+0.0860
4Luca WackermannVini Zabù - KTM+0.1255
5Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+0.1550
6Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+0.1645
7Romain CombaudNippo - Delko - Provence+0.1940
8Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.2035
9Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.2230
10Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+0.2525
11Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Team+0.2622
12Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+0.2819
13Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+0.3317
14Floris GertsTarteletto - Isorex+0.3515
15Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.13
16Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+0.380
17Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
18Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+0.410
19Ivan RovnyGazprom - RusVelo+0.460
20Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+0.480
21Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+0.580
22Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Team+1.030
23Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+1.140
24Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+1.340
25Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+1.350
26Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+1.550
27Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+1.560
28Julien SimonTotal Direct Energie+2.240
29Hubert DupontAg2r La Mondiale+2.480
30Steve MorabitoGroupama - FDJ+3.140
31Larry WarbasseAg2r La Mondiale+3.420
32Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+3.580
33Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+4.350
34Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
35Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020+5.410
36Romain SicardTotal Direct Energie+6.100
37Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+6.460
38Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+7.470
39Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+7.490
40Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
41Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+7.510
42Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+7.560
43Fabien GrellierTotal Direct Energie+8.220
44Bryan NauleauTotal Direct Energie+8.580
45François BidardAg2r La Mondiale+9.120
46Andrea VendrameAg2r La Mondiale+9.310
47Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+10.140
48Paul OurselinTotal Direct Energie+10.280
49Anthony PerezCofidis+10.400
50Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+10.480
51Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+10.510
52Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+11.190
53Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+11.360
54Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+12.110
55Stefan DeniflEkipa amatorska 2020+13.400
56Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+13.450
57Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
58Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
59Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+15.100
60Benjamin ThomasGroupama - FDJ+15.300
61Alex TurrinEkipa amatorska 2020+15.330
62Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
63Thomas JolyEkipa amatorska 2020+16.250
64Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+17.150
65Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+18.480
66Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+19.040
67Marco FrapportiVini Zabù - KTM+19.360
68Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+19.480
69Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+21.150
70Jasper De LaatEkipa amatorska 2020+21.170
71Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+21.220
72Angel Madrazo RuizBurgos - BH+23.160
73Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
74Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+23.220
75Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+23.390
76Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+23.440
77Luca RaggioArea Zero - VVF+24.390
78Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+24.480
79Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93+25.400
80Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+25.430
81Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+26.560
82Victor LafayCofidis+27.140
83Alexys BrunelGroupama - FDJ+28.050
84Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+28.470
85Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+29.370
86Justin OienCaja Rural - Seguros RGA+30.110
87Robin MeyerEkipa amatorska 2020+30.240
88Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020+31.270
89Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+31.280
90Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+31.450
91Camille ThominetSt Michel - Auber 93+32.120
92Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+34.450
93Brian Van GoethemLotto - Soudal+36.480
94Aleksey RybalkinGazprom - RusVelo+36.490
95Steven TronetEkipa amatorska 2020+37.010
96Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+38.090
97Simone SterbiniGiotti - Victoria+38.130
98Clément DavyGroupama - FDJ Continental Team+38.140
99Miguel Angel Reyes VergareEPM - Scott+39.350
100Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+41.460
101Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGA+42.060
102Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020+44.060
103Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+45.130
104Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+45.320
105Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+48.120
106Giuseppe FonziVini Zabù - KTM+48.430
107Julien TrarieuxNippo - Delko - Provence+53.580

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Anthony RouxGroupama - FDJ4.24.4615
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.7
3Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.3
4Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
6Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
7Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
8Nicolas EdetCofidiss.t.0
9Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
10Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
13Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
14Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
15Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
16Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
17Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+0.070
18Ivan RovnyGazprom - RusVelos.t.0
19Manuel SenniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
20Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Luca WackermannVini Zabù - KTM4.34.4115
2Marco CanolaGazprom - RusVelo+0.077
3Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.3
4Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
5Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
6Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+0.100
7Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+0.110
8Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
9Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
10Floris GertsTarteletto - Isorex+0.130
11Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
12Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
13Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
14Nicolas EdetCofidiss.t.0
15Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+0.160
16Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
17Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+0.190
18Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.220
19Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
20Ivan RovnyGazprom - RusVelo+0.240

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicolas EdetCofidis4.45.5815
2Davide BalleriniDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.3
4Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
6Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
7Romain CombaudNippo - Delko - Provence+0.070
8Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+0.150
9Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+0.170
10Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
11Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
12Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
13Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
14Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
16François BidardAg2r La Mondiales.t.0
17Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
18Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
19Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
20Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lorenzo ManzinTotal Direct Energie3.50.4515
2Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.7
3Anthony RouxGroupama - FDJs.t.3
4Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
5Aaron GateBlack Spoke Pro Cycling Academys.t.0
6Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
7Thomas DegandCircus - Wanty Goberts.t.0
8Nicolas EdetCofidiss.t.0
9Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
10Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
11Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
12Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0
13Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
14Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
16Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
17Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
18Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
19Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
20Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Anthony RouxGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Anthony RouxGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Nicolas EdetCofidispo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)