Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:15

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gavin MannionRally Cycling9.05.37100
2Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+0.1575
3Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.2260
4Damien HowsonMitchelton - Scott+0.2755
5Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+0.2950
6Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.3345
7James PiccoliIsrael Start-Up Nation+0.4240
8Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.35
9Rob BrittonRally Cyclings.t.30
10Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+0.5325
11Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+1.0222
12Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+1.0319
13Luis VillalobosEF Pro Cycling+1.1017
14Gage HechtAevolo+1.1215
15Niklas EgTrek - Segafredo+1.1413
16Nathan BrownRally Cyclings.t.0
17Robert PowerTeam Sunweb+1.230
18Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellin+1.270
19Neilson PowlessEF Pro Cycling+1.280
20Matteo JorgensonMovistar Team+1.380
21Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+1.410
22Nigel EllsayRally Cycling+1.440
23Griffin EasterEkipa amatorska 2020+1.530
24Sean BennettEF Pro Cycling+2.020
25Peter StetinaTrek - Segafredo+2.210
26Jan MaasLeopard Pro Cycling+2.220
27Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+2.240
28Joseph LewisEkipa amatorska 2020+2.300
29Ryan RothX-Speed United Continental Team+2.320
30Alex HoehnWildlife Generation Pro Cycling+2.380
31Travis MccabeIsrael Start-Up Nation+2.580
32Christopher BlevinsEkipa amatorska 2020+3.240
33Lucas HamiltonMitchelton - Scott+3.250
34Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+3.370
35Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+3.530
36Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+3.540
37Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santic+4.130
38Edward AndersonHagens Berman - Axeon+4.340
39Cullen EasterEkipa amatorska 2020+5.060
40Kyle MurphyRally Cycling+5.270
41Ruben Companioni BlancoEkipa amatorska 2020+8.000
42Tyler MagnerRally Cycling+8.340
43Frayre Moctezuma EderEkipa amatorska 2020+10.030
44Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+10.340
45Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+12.180
46Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020+14.570
47Travis SamuelDC Bank - Probaclac+15.130
48Jose Carlos Prates Neves FernandesBurgos - BH+15.190
49Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
50Michael HernandezAevolo+15.590
51Evan HuffmanRally Cycling+16.590
52Chris WinnEkipa amatorska 2020+17.060
53Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+17.180
54Taylor SheldenEkipa amatorska 2020+17.470
55Danny PateEkipa amatorska 2020+18.080
56Andrei KrasilnikauEkipa amatorska 2020+18.180
57Thomas RevardHagens Berman - Axeon+18.480
58Lachlan NorrisEkipa amatorska 2020+18.590
59Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cycling+19.170
60Lance HaidetAevolo+19.370
61Nickolas ZukowskyRally Cycling+19.470
62Kevin GirkinsEkipa amatorska 2020+20.170
63Cole DavisHagens Berman - Axeon+20.200
64Laurent DidierEkipa amatorska 2020+20.340
65Isaiah NewkirkEkipa amatorska 2020+21.120
66Gregory DanielDC Bank - Probaclac+22.010
67Austin StephensEkipa amatorska 2020+23.130
68Sam BassettiElevate - Webiplex Pro Cycling+24.030
69Brayan Chaves RubioEkipa amatorska 2020+24.130
70Jordan CheyneElevate - Webiplex Pro Cycling+25.410
71Guy SagivIsrael Start-Up Nation+28.380

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gage HechtAevolo2.32.5615
2Travis MccabeIsrael Start-Up Nation+0.067
3Joseph LewisEkipa amatorska 2020s.t.3
4Serghei TvetcovTeam Sapura Cyclings.t.0
5Christopher BlevinsEkipa amatorska 2020s.t.0
6Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
7Michael HernandezAevolos.t.0
8Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
9Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
10Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
11Ryan RothX-Speed United Continental Teams.t.0
12Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
13Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellins.t.0
14Griffin EasterEkipa amatorska 2020s.t.0
15Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
17James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
18Stephen BassettRally Cyclings.t.0
19Robert PowerTeam Sunwebs.t.0
20Gavin MannionRally Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gavin MannionRally Cycling25.4115
2Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+0.117
3Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.213
4Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+0.250
5Damien HowsonMitchelton - Scott+0.270
6Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.290
7James PiccoliIsrael Start-Up Nation+0.420
8Rob BrittonRally Cycling+0.480
9Toms SkujinšTrek - Segafredo+0.510
10Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+0.530
11Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+0.580
12Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+0.590
13Neilson PowlessEF Pro Cycling+1.000
14Keegan SwirbulLjubljana - Gusto - Santic+1.070
15Luis VillalobosEF Pro Cyclings.t.0
16Nathan BrownRally Cycling+1.100
17Niklas EgTrek - Segafredo+1.130
18Kyle MurphyRally Cycling+1.180
19Robert PowerTeam Sunweb+1.190
20Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellin+1.230

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma3.42.5415
2Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.7
3Gavin MannionRally Cyclings.t.3
4Joseph LewisEkipa amatorska 2020s.t.0
5Pier-André CoteRally Cyclings.t.0
6Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
7Ryan RothX-Speed United Continental Teams.t.0
8Frayre Moctezuma EderEkipa amatorska 2020s.t.0
9Sean BennettEF Pro Cyclings.t.0
10Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
12Griffin EasterEkipa amatorska 2020s.t.0
13Gage HechtAevolos.t.0
14Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
15Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
16Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
17Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
18Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Jan MaasLeopard Pro Cyclings.t.0
20Serghei TvetcovTeam Sapura Cyclings.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Travis MccabeIsrael Start-Up Nation2.24.0415
2Tyler MagnerRally Cyclings.t.7
3Joseph LewisEkipa amatorska 2020s.t.3
4Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
5Sam BassettiElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
6Ulises Alfredo Castillo SotoElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
7Sean BennettEF Pro Cyclings.t.0
8Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
9Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
10Michael HernandezAevolos.t.0
11Gavin MannionRally Cyclings.t.0
12Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.0
13Gage HechtAevolos.t.0
14Chris WinnEkipa amatorska 2020s.t.0
15Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
16Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
17Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
18Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
19Nathan BrownRally Cyclings.t.0
20Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emiratess.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gage HechtAevolopo 1. etapie5
1Gavin MannionRally Cyclingpo 2. etapie5
1Gavin MannionRally Cyclingpo 3. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)