Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates26.28.53100
2Thymen ArensmanSEG Racing Academy+1.2875
3Gino MaderNTT Pro Cycling Team+1.3560
4Alexander VlasovAstana Pro Team+1.3655
5Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020+1.5650
6Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+2.1545
7Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+2.1640
8Edward DunbarTeam INEOS+2.4735
9Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Visma+3.2830
10Michel RiesTrek - Segafredo+4.2525
11Mark DonovanTeam Sunweb+5.3622
12Fernando Barcelo AragonCofidis+5.4319
13Jonas GregaardAstana Pro Team+6.0517
14Felix GallTeam Sunweb+6.1215
15Franklin Erasmo Archibold CastilloEkipa amatorska 2020+7.1613
16Georg ZimmermannCCC Team+7.330
17Torjus SleenUno-X Norwegian Development Team+8.100
18Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+8.180
19Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömus+8.520
20Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+9.080

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Max KanterTeam Sunweb3.15.0115
2Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.7
3Damien TouzeCofidiss.t.3
4Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
5Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
6Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
7Jake StewartGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
8Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
9Mark DowneyEvos.t.0
10Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alan RiouTeam Arkea - Samsic3.11.4315
2Magnus Bak KlarisBHS - PL Beton - Bornholm+0.017
3Hakon AalrustJoker - Fuel of Norways.t.3
4Alberto DaineseTeam Sunweb+2.160
5Max KanterTeam Sunwebs.t.0
6Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
7Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
8Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
9Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
10Théo MenantEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Damien TouzeCofidis3.39.1615
2Edoardo AffiniMitchelton - Scotts.t.7
3Thymen ArensmanSEG Racing Academy+0.053
4Michael O'LoughlinEkipa amatorska 2020s.t.0
5Max KanterTeam Sunweb+0.070
6Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
7Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
8Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
9Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
10Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Team+22.114
1Mikkel BjergUAE Team Emirates+22.114
1Jonas GregaardAstana Pro Team+22.114
1Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Step+22.114
1Jonas VingegaardTeam Jumbo - Visma+22.114
2Julian MertensSport Vlaanderen - Baloise+0.130
2Harm VanhouckeLotto - Soudal+0.130
2Brent Van MoerLotto - Soudal+0.130
2Gerben ThijssenLotto - Soudal+0.130
3Hakon AalrustJoker - Fuel of Norway+0.160
3Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Visma+0.160
3Torjus SleenUno-X Norwegian Development Team+0.160
3Andreas LeknessundUno-X Norwegian Development Team+0.160
3Rasmus TillerNTT Pro Cycling Team+0.160
4Thymen ArensmanSEG Racing Academy+0.190
4Sven BurgerSEG Racing Academy+0.190
4Jens Van Den DoolMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+0.190
4Jarno MobachDevelopment Team Sunweb+0.190
4Kevin InkelaarBahrain - McLaren+0.190
4Ide SchellingBora - Hansgrohe+0.190
5Edoardo AffiniMitchelton - Scott+0.220
5Samuele BattistellaNTT Pro Cycling Team+0.220
5Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.220
5Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+0.220
5Alessandro MonacoBardiani - CSF - Faizane+0.220

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matthew GibsonBurgos - BH3.10.5915
2Szymon SajnokCCC Teams.t.7
3Colin HeiderscheidLeopard Pro Cyclings.t.3
4Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Ziga JermanGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
6Damien TouzeCofidiss.t.0
7Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
8Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
9Joris VincentEkipa amatorska 2020s.t.0
10Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro CoviUAE Team Emirates4.00.2915
2Mark DowneyEvos.t.7
3Simon GuglielmiGroupama - FDJs.t.3
4Zeke MostovHagens Berman - Axeon+0.020
5Jonas GregaardAstana Pro Teams.t.0
6Max KanterTeam Sunweb+0.050
7Mikkel BjergUAE Team Emiratess.t.0
8Alberto DaineseTeam Sunwebs.t.0
9Damien TouzeCofidiss.t.0
10Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS1.10.1215
2Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.7
3Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.3
4Fernando Barcelo AragonCofidis+0.140
5Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGA+0.160
6Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
7Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.0
8Thymen ArensmanSEG Racing Academy+0.180
9Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
10Michel RiesTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gino MaderNTT Pro Cycling Team2.11.2415
2Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.157
3Robert StannardMitchelton - Scotts.t.3
4Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
5Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
6Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.0
7Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
8Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Jonas GregaardAstana Pro Teams.t.0
10Edward DunbarTeam INEOSs.t.0

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Barcelo AragonCofidis2.29.5015
2Michel RiesTrek - Segafredo+0.097
3Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.3
4Robert StannardMitchelton - Scott+1.140
5Felix GallTeam Sunwebs.t.0
6Jonas GregaardAstana Pro Teams.t.0
7Gino MaderNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.0
9Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
10Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Vismas.t.0

Wyniki etapu 10:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gino MaderNTT Pro Cycling Team2.54.1915
2Edward DunbarTeam INEOSs.t.7
3Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.3
4Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
5Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
6Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
7Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+0.070
8Thymen ArensmanSEG Racing Academy+0.100
9Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGA+0.440
10Tobias Svendsen FossTeam Jumbo - Visma+1.100

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Max KanterTeam Sunwebpo 1. etapie5
1Alan RiouTeam Arkea - Samsicpo 2. etapie5
1Alan RiouTeam Arkea - Samsicpo 3. etapie5
1Hakon AalrustJoker - Fuel of Norwaypo 4. etapie5
1Alan RiouTeam Arkea - Samsicpo 5. etapie5
1Alan RiouTeam Arkea - Samsicpo 6. etapie5
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 7. etapie5
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 8. etapie5
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 9. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)