Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 01:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis4.46.02175
2Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.110
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.90
4John DegenkolbLotto - Soudals.t.78
5Matteo TrentinCCC Teams.t.70
6Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.61
7Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.52
8Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.44
9Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.38
10Peter SaganBora - Hansgrohes.t.34
11Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.31
12Simone ConsonniCofidiss.t.28
13Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020s.t.25
14Jasper De BuystLotto - Soudals.t.22
15Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.19
16Jonas KochCCC Teams.t.16
17Michał GołaśTeam INEOSs.t.14
18Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.12
19Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.11
20Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.10
21Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.9
22Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.8
23Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.7
24Fabio SabatiniCofidis+0.116
25Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+0.135
26Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+0.145
27Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.165
28Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.5
29Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.5
30Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidis+0.175
31Paweł FranczakVoster - ATS Team+0.195
32Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+0.215
33Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.5
34Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.5
35Artem NychGazprom - RusVelos.t.5
36Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.5
37Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.5
38Nans PetersAg2r La Mondiales.t.5
39Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.5
40Joey RosskopfCCC Teams.t.5
41Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
42Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
43Michał PalutaCCC Teams.t.0
44Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
45Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
46Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Louis VervaekeAlpecin - Fenixs.t.0
48Kristjan KorenBahrain - McLarens.t.0
49Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
50Tom BohliUAE Team Emirates+0.230
51Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
52Ian StannardTeam INEOSs.t.0
53Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
54Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
55Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
56Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
57Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
58Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
59Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
60Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.280
61Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
62Koen De KortTrek - Segafredo+0.320
63Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
64Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
65Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
66Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
67Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
68Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
69Marco MarcatoUAE Team Emirates+0.450
70Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.470
71Christian KneesTeam INEOSs.t.0
72Adam HansenLotto - Soudals.t.0
73Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
74David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
75Luke RoweTeam INEOSs.t.0
76Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
77Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
78Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
79Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
80Zhandos BizhigitovAstana Pro Teams.t.0
81Grega BoleBahrain - McLarens.t.0
82Lennard HofstedeTeam Jumbo - Vismas.t.0
83Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
84Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
85Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
87Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
88Antonio Pedrero LopezMovistar Team+0.580
89Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+1.010
90Michael StorerTeam Sunweb+1.220
91Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
92Davide MartinelliAstana Pro Team+1.310
93Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
94Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
95Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+1.350
96Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+1.400
97Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
98Jack BauerMitchelton - Scott+1.580
99Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+2.070
100Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
101Alexey LutsenkoAstana Pro Team+2.190
102Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+3.190
103Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+4.150
104Stan GodrieEkipa amatorska 2020s.t.0
105William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
106Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
107Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
108Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+4.210
109Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
110Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
111Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
112Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+5.320
113Valerio AgnoliBahrain - McLarens.t.0
114Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
115Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+6.350
116Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
117Kamil GradekCCC Teams.t.0
118Moreno MoserEkipa amatorska 2020s.t.0
119Philip DeignanEkipa amatorska 2020s.t.0
120Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
121Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+6.420
122William BonnetGroupama - FDJs.t.0
123Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
124Michael HepburnMitchelton - Scott+10.230
125Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
126Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
128Eugenio AlafaciEvos.t.0
129Lawson CraddockEF Pro Cyclings.t.0
130Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
131Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
132Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+14.280

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)