Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

05-04-2020 06:06

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ15.33.32100
2Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.5475
3Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+1.0060
4Hugo HouleAstana Pro Team+1.0855
5Michael GoglNTT Pro Cycling Team+1.2350
6Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+1.4045
7Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.4340
8Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+1.5035
9Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+1.5730
10Julien BernardTrek - Segafredos.t.25
11Tanel KangertEF Pro Cycling+2.0122
12Sergey ShilovAviludo - Louletano+2.0619
13Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+2.1317
14Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scott+2.1415
15Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+2.1813
16Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+2.220
17Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+2.270
18Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+2.290
19Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+2.350
20Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+2.390
21Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+2.440
22Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+2.490
23Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+3.010
24Dimitri ClaeysCofidis+3.020
25Jerome CousinTotal Direct Energie+3.060
26Luca WackermannVini Zabù - KTM+3.110
27Alo JakinSt Michel - Auber 93+3.160
28Simone VelascoGazprom - RusVelo+3.330
29Laurens De VreeseAstana Pro Team+3.340
30Andrea VendrameAg2r La Mondiale+3.370
31Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
32Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+3.590
33Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
34Anthony TurgisTotal Direct Energie+4.050
35Ivan RovnyGazprom - RusVelo+4.300
36Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+4.320
37Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA+4.340
38Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+4.440
39Manuel SenniBardiani - CSF - Faizane+4.520
40Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+4.590
41Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+5.000
42Romain CombaudNippo - Delko - Provence+5.170
43Geoffrey BouchardAg2r La Mondiales.t.0
44Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+5.340
45Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+5.410
46Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+5.560
47Pierre-Luc PerichonCofidis+6.050
48Ramon SinkeldamGroupama - FDJ+7.180
49Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020+9.200
50Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizane+9.330
51Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+10.290
52Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+10.390
53Alexander PorsevGazprom - RusVelo+10.560
54Seid LizdeEvo+11.200
55Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+13.050
56Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+13.310
57Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+13.390
58Giuseppe FonziVini Zabù - KTM+13.400
59Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+14.060
60Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+14.230
61Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
62Romain FeilluSt Michel - Auber 93+14.270
63Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+14.300
64Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+14.440
65Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Team+14.570
66Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+15.010
67Alexandre PichotTotal Direct Energie+15.220
68Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
69Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+15.570
70Roman MaikinCambodia Cycling Academy+16.110
71Grégory RastEkipa amatorska 2020+16.290
72Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+16.360
73Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizane+16.390
74Yohann GeneTotal Direct Energie+17.020
75Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+18.340
76Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+19.520
77Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+20.270
78Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+20.420
79Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+20.540
80Julien El FaresNippo - Delko - Provence+23.180
81Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+23.250
82Pierre BarbierNippo - Delko - Provence+25.100
83Aleksey RybalkinGazprom - RusVelo+28.130
84Eugenio AlafaciEvo+28.230
85Matteo MoschettiTrek - Segafredo+28.520
86Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelo+31.150
87Mattia VielAndroni Giocattoli - Sidermec+43.420
88Ander Barrenetxea UriarteEkipa amatorska 2020+56.160

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ4.46.4915
2Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.7
3Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
4Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
5Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
6Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
8Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
9Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
11Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
12Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
13Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
14Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
15Bram WeltenTeam Arkea - Samsic+0.030
16Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
17Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
18Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
19Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
20Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ4.39.2015
2Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.7
3Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.3
4Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
5Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
6Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
7Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
8Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
10Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
11Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
12Maxence MoncassinAmore & Vita - Prodirs.t.0
13Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
14Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
15Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
16Laurens De VreeseAstana Pro Team+0.060
17Tanel KangertEF Pro Cyclings.t.0
18Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.080
19Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
20Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ2.12.0015
2Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.7
3Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.3
4Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
5Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
6Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
7Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
8Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
11Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
12Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
13Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
14Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
15Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
16Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelos.t.0
17Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
18Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
19Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020s.t.0
20Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ29.0815
2Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.077
3Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+0.133
4Hugo HouleAstana Pro Team+0.330
5Michael GoglNTT Pro Cycling Team+0.440
6Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+0.450
7Seid LizdeEvo+1.000
8Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+1.010
9Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
10Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+1.100

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ3.26.5115
2Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
3Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
4Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
6Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
7Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
8Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
9Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
10Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
11Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
12Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
13Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
14Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
15Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
16Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
17Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
18Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
19Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
20Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 3. etapie5
1Arnaud DemareGroupama - FDJpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)