Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 03:38

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen4.38.4730
2Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.21
3Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+0.1115
4Floris GertsTarteletto - Isorex+0.2112
5Kevyn IstaWallonie Bruxelles+0.309
6Paweł BernasMazowsze Serce Polski+0.557
7Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+1.096
8Huub DuynEkipa amatorska 2020+1.195
9Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.4
10Jonas KochCCC Team+1.223
11Kamil GradekCCC Team+1.260
12Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
13Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
14Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
15Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+1.330
16Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Neil Van Der PloegTeam BridgeLanes.t.0
18Sebastian LanderEkipa amatorska 2020s.t.0
19Lars Van Den BergGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
20Ross LambSwiftCarbon Pro Cycling+2.100
21Clément CariseyIsrael Cycling Academy+2.130
22Matthew HolmesLotto - Soudal+2.490
23Aksel NömmelaWallonie Bruxelles+4.080
24Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
25Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
26Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
27Piet AllegaertCofidiss.t.0
28Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
29Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
30Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
31Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
32Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
33Niels De RoozeTarteletto - Isorex+4.220
34Herman DahlJoker - Fuel of Norway+4.250
35Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
36Robert ScottCanyon - dhb p/b Soreen+4.270
37Chris Anker SörensenEkipa amatorska 2020+4.290
38Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
39Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
40Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+4.410
41Kenny DehaesWallonie Bruxelles+4.560
42Jarno Gmelich MeijlingEkipa amatorska 2020+5.060
43Robby CobbaertEkipa amatorska 2020+5.100
44Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
45Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+5.150
46Dylan BouwmansMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+5.340
47Troels Ronning VintherRiwal - Readynez Cycling Team+7.330
48Luuc BugterBEAT Cycling Club+8.150
49Edward WalshX-Speed United Continental Teams.t.0
50Stan GodrieEkipa amatorska 2020+9.070
51Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020+9.310
52Patrick ClausenEkipa amatorska 2020s.t.0
53Marko KumpAdria Mobils.t.0
54James FoucheHagens Berman - Axeons.t.0
55Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
56Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
57Franklin SixWallonie Bruxelless.t.0
58Conor DunneIsrael Cycling Academys.t.0
59Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
60Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
61Ylber SefaTarteletto - Isorexs.t.0
62Jesper Morkov ChristensenEkipa amatorska 2020s.t.0
63Alfdan De DeckerCircus - Wanty Goberts.t.0
64Boris ValléeWallonie Bruxelles+10.000

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)