Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:49

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.20.5730
2Wouter WippertEvos.t.21
3Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.15
4Bas Van Der KooijBEAT Cycling Clubs.t.12
5Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.9
6Sebastian LanderEkipa amatorska 2020s.t.7
7Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.6
8Jason Van DalenMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.5
9Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.4
10Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.3
11Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
12Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
14Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
15Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.0
16Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
17Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
18Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
19Joost Van Der BurgVlasman Cycling Teams.t.0
20Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
21Dennis Van Der HorstMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
22WIJK Oscar VanEkipa amatorska 2020s.t.0
23Marijn Van Den BergMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
24Maarten De JongeA Bloc CTs.t.0
25Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
26Sven Van LuijkEkipa amatorska 2020s.t.0
27Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
28Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
29Lars OreelTeam Dauner - Akkons.t.0
30Ivar SlikA Bloc CTs.t.0
31Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
32Marco DoetsA Bloc CTs.t.0
33Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
34Kelvin Van Den DoolVlasman Cycling Teams.t.0
35Luuc BugterBEAT Cycling Clubs.t.0
36Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+0.080
37Rick OttemaMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
38Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
39Folkert OostraEkipa amatorska 2020s.t.0
40Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
41Jaap KooijmanVlasman Cycling Teams.t.0
42Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
43James FoucheHagens Berman - Axeons.t.0
44Luc WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
45Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
46Jakob EgholmHagens Berman - Axeons.t.0
47Casper Phillip PedersenTeam Sunwebs.t.0
48Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+0.130
49Adriaan JanssenA Bloc CTs.t.0
50Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
51Torkil VeyheRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
52Rasmus GuldhammerEkipa amatorska 2020s.t.0
53Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
54Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
55Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
56Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
57Jordi Van LoonEkipa amatorska 2020s.t.0
58Kamil GradekCCC Teams.t.0
59Dexter GardiasEkipa amatorska 2020s.t.0
60Itmar EinhornIsrael Start-Up Nations.t.0
61Mark ChristianEkipa amatorska 2020s.t.0
62Jan ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
63Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
64Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
65Lasse Norman HansenAlpecin - Fenix+0.240
66JONG Timo DeVolkerWessels - Merckx+0.320
67Paweł FranczakVoster - ATS Team+1.090
68Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.270
69Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
70Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
71Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
72Troels Ronning VintherRiwal - Readynez Cycling Team+1.350
73Beau DuvigneauVlasman Cycling Team+1.410
74Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+1.580
75Campbell StewartEkipa amatorska 2020s.t.0
76Wim KleimanA Bloc CT+4.270
77Peter KoningEvos.t.0
78Eamon Lucas FranckEkipa amatorska 2020s.t.0
79Thijs De LangeMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
80André LooijSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
81Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
82Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
83Jasper HamelinkEkipa amatorska 2020s.t.0
84Jelle WolsinkVlasman Cycling Teams.t.0
85Daan HooleSEG Racing Academys.t.0
86Chris Anker SörensenEkipa amatorska 2020+4.300
87Minnie VerboomSEG Racing Academy+4.320
88Stephan BakkerEkipa amatorska 2020s.t.0
89Robbie Van BakelMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
90Conor DunneIsrael Cycling Academy+4.390
91Tim KerkhofEkipa amatorska 2020+6.490
92Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloises.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)