Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLaren17.27.10120
2Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.0690
3Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.1272
4Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+0.1666
5Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.2660
6Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+0.2854
7Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+0.3048
8Romain BardetAg2r La Mondiale+0.3142
9Guillaume MartinCofidis+0.3336
10Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.3430
11Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.27
12Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.24
13Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.21
14Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.18
15Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.16
16Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.14
17Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.5912
18Jorge Arcas PeñaMovistar Team+1.1910
19Jasha SütterlinTeam Sunweb+1.219
20Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.8
21Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
22Lennard KamnaBora - Hansgrohes.t.0
23Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
24Michał GołaśTeam INEOS+2.000
25Nathan EarleTeam Ukyo+2.200
26Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+2.280
27Sergey LagutinEkipa amatorska 2020s.t.0
28Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+3.020
29Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+3.040
30Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+3.130
31Tom BohliUAE Team Emirates+3.240
32Colin JoyceRally Cyclings.t.0
33Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
34Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
35Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+3.410
36Heinrich HausslerBahrain - McLaren+4.050
37Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+4.080
38Alexander KriegerAlpecin - Fenix+5.170
39Jürgen RoelandtsMovistar Team+5.450
40Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+6.130
41Geraint ThomasTeam INEOS+7.140
42Patrick HallerLeopard Pro Cycling+7.360
43François BidardAg2r La Mondiale+8.040
44Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+8.320
45Robin CarpenterRally Cycling+9.370
46Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+10.150
47Jan HuggerEkipa amatorska 2020+10.200
48James KnoxDeceuninck - Quick Steps.t.0
49Louis LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
50Adam HansenLotto - Soudals.t.0
51Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+10.350
52James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+10.440
53Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+10.570
54Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+11.190
55Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+11.520
56Emerson OronteRally Cyclings.t.0
57Scott DaviesBahrain - McLaren+11.560
58Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+12.350
59Pascal AckermannBora - Hansgrohe+12.550
60Christian KneesTeam INEOS+13.170
61Nico DenzTeam Sunweb+13.230
62Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+13.570
63Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+14.080
64Nikolas MaesLotto - Soudal+14.090
65Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+15.340
66Luke RoweTeam INEOS+15.510
67Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+16.010
68Florian NowakEkipa amatorska 2020s.t.0
69Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+17.210
70Frederik DombrowskiBike Aid+17.220
71Peter KennaughBora - Hansgrohe+17.280
72Vasil KiryienkaTeam INEOS+19.100
73Evgeny ShalunovGazprom - RusVelo+20.110
74Juri HollmannMovistar Team+20.420
75Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+20.570
76Nils EekhoffTeam Sunweb+21.320
77Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+22.140
78Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+24.090
79Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+25.370
80Cees BolTeam Sunweb+26.230
81Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
82Tobias KnaupEkipa amatorska 2020+26.290
83Matteo Dal-CinRally Cycling+27.360
84Christoph PfingstenTeam Jumbo - Visma+28.210
85Jan BrockhoffEkipa amatorska 2020+28.320
86Marcel SiebergBahrain - McLaren+28.500
87Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+30.240
88Adam De VosRally Cyclings.t.0
89Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling+31.490
90Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+32.170
91Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+32.190
92Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+33.370
93Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+33.470
94Fabian SchormairTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
95Mario SpenglerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
96Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+35.000
97Pascal TreubelRad-Net - Rose Team+35.050
98Igor BoevGazprom - RusVelo+35.240
99Jens ReyndersHagens Berman - Axeon+35.430
100Joann LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+35.450
101Aaron GrosserBike Aid+35.460
102Julian BraunTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+37.070
103Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
104Christopher HeiderTeam Dauner - Akkon+37.220
105Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+37.560
106Philipp MamosTeam Dauner - Akkon+39.140
107Per MünstermannTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+41.400
108Dorian LübbersTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
109Sven ReutterEkipa amatorska 2020+44.330
110Maxim PirardEkipa amatorska 2020+54.180
111Tobias NoldeP&S Metalltechnik+55.370
112Leon RohdeRad-Net - Rose Team+1.00.310

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step3.35.0820
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.10
3Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.5
4Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.0
6Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
7Aaron GrosserBike Aids.t.0
8Colin JoyceRally Cyclings.t.0
9Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
10Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
11Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
12Christian KneesTeam INEOSs.t.0
13Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
14Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
15Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
16Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
17Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
18John MandryschP&S Metalltechniks.t.0
19Matej MohoricBahrain - McLarens.t.0
20Nils EekhoffTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe4.50.3620
2Matej MohoricBahrain - McLarens.t.10
3Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.5
4Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
5Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+0.080
6Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
7Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.100
8Damiano CarusoBahrain - McLaren+0.120
9Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
10Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
11Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
12Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
13Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
14Guillaume MartinCofidiss.t.0
15Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
16Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
17Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
18Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
19Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
20Pieter WeeningEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matej MohoricBahrain - McLaren4.12.2820
2Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.10
3Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.5
4Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
5Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
6Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
7Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
8Guillaume MartinCofidiss.t.0
9Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
11Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
12Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
13Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
14Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
15Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
16Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Ildar ArslanovGazprom - RusVelos.t.0
19Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nils PolittIsrael Start-Up Nation4.49.2020
2Matej MohoricBahrain - McLarens.t.10
3Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.5
4Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
5Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
7Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
8Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
9Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.0
10Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
11Jan BakelantsCircus - Wanty Goberts.t.0
12Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
13Guillaume MartinCofidiss.t.0
14Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
15Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
16Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
17Pascal AckermannBora - Hansgrohe+0.160
18Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
19Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+0.180
20Robin CarpenterRally Cyclings.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steppo 1. etapie6
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 2. etapie6
1Matej MohoricBahrain - McLarenpo 3. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)