Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 09:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation4.18.2560
2Paweł BernasMazowsze Serce Polski+0.0436
3Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.30
4Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+0.1027
5Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.1324
6Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.21
7Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.18
8Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.15
9Michael SchärCCC Teams.t.12
10Zico WaeytensCofidis+0.169
11Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+0.170
12Brian Van GoethemLotto - Soudal+0.190
13Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
14Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
15Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
17Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
18Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
19Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
20Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
21Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
22Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
23Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
24Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
25Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+0.250
26Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
27Bryan NauleauTotal Direct Energie+0.340
28Nathan Van HooydonckCCC Team+0.510
29Neil Van Der PloegTeam BridgeLane+0.560
30Louis VerhelstEkipa amatorska 2020+0.570
31Peter KoningEvos.t.0
32James FoucheHagens Berman - Axeon+1.120
33Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloise+1.230
34Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
35Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
36Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
37Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
39Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
40Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
41Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
42Guillaume SeyeBEAT Cycling Clubs.t.0
43Matthew HolmesLotto - Soudals.t.0
44Corentin NavarroEkipa amatorska 2020s.t.0
45Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
46Kamil GradekCCC Teams.t.0
47Michał PalutaCCC Teams.t.0
48Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
49Gustav HöögEkipa amatorska 2020s.t.0
50Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
51Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
52Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
53Piet AllegaertCofidiss.t.0
54Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
55Jonas KochCCC Teams.t.0
56Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.310
57Frederik FrisonLotto - Soudal+3.310
58Miles ScotsonGroupama - FDJ+4.430
59David BoucherTarteletto - Isorex+5.000
60Romain CardisTotal Direct Energie+5.150
61Olav HjemsaeterTeam Coops.t.0
62Alfdan De DeckerCircus - Wanty Goberts.t.0
63Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckx+8.300
64Itmar EinhornIsrael Start-Up Nation+9.330
65Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0
66Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
67Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
68Campbell StewartEkipa amatorska 2020s.t.0
69Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.0
70Stan GodrieEkipa amatorska 2020s.t.0
71Stan DewulfLotto - Soudals.t.0
72Marko KumpAdria Mobils.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)