Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 20:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wouter WippertEvo4.08.0830
2Herman DahlJoker - Fuel of Norways.t.21
3Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.15
4Rasmus Bøgh WallinRiwal - Readynez Cycling Teams.t.12
5Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.9
6Alexander GeuensEkipa amatorska 2020s.t.7
7Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.6
8Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.5
9Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.4
10Casper Von FolsachTeam ColoQuicks.t.3
11Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
12André LooijSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
13Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
14Corentin NavarroEkipa amatorska 2020s.t.0
15Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
16Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
18Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.0
19Rory TownsendCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
20Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
21Louis BendixenTeam Coops.t.0
22Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
23Harry TanfieldAg2r La Mondiales.t.0
24Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
25Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
26Jan ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
27Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
28Thomas JosephTarteletto - Isorexs.t.0
29Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
30Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
31Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
32Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
33Asbjörn Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.0
34Robbie Van BakelMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
35Edward WalshX-Speed United Continental Teams.t.0
36Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
37Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
38Wesley Van DyckEkipa amatorska 2020s.t.0
39Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
40Alexander SalbyTeam ColoQuicks.t.0
41Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
42Joakim KjemhusEkipa amatorska 2020s.t.0
43Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
44Roland ThalmannTeam Vorarlberg - Santics.t.0
45Andreas Hyldgaard JeppesenEkipa amatorska 2020s.t.0
46Youcef ReguiguiTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
47Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
48Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
49Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
50Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
51Clément OrceauEkipa amatorska 2020s.t.0
52Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020s.t.0
53Gustav HöögEkipa amatorska 2020s.t.0
54Aidis KruopisEkipa amatorska 2020s.t.0
55Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
56Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
57Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
58Fredrik LudvigssonMemil Pro Cyclings.t.0
59Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
60Pierre GoebeertEkipa amatorska 2020s.t.0
61Jesper SchultzRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
62Stef KrulMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
63Stephan BakkerEkipa amatorska 2020s.t.0
64Jasper OckeloenEkipa amatorska 2020s.t.0
65Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
66Robert ScottCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
67Tom CarterEkipa amatorska 2020s.t.0
68Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
69Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020s.t.0
70Jakob EgholmHagens Berman - Axeons.t.0
71Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
72Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
73Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
74Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norways.t.0
75Laurin WinterEkipa amatorska 2020s.t.0
76Jesse YatesEkipa amatorska 2020s.t.0
77Henrik EvensenJoker - Fuel of Norways.t.0
78Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020s.t.0
79Dieter BouvryEkipa amatorska 2020s.t.0
80Jordy BuskermolenEkipa amatorska 2020s.t.0
81Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
82Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
83Peter SchultingVolkerWessels - Merckxs.t.0
84Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
85James FoucheHagens Berman - Axeons.t.0
86Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
87Matthias LegleyEkipa amatorska 2020s.t.0
88Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
89Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
90Maarten De JongeA Bloc CTs.t.0
91Oliver RobinsonEkipa amatorska 2020s.t.0
92Eli IserbytPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
93Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
94Dieter VanthourenhoutPauwels Sauzen - Bingoals.t.0
95Tijl PauwelsEkipa amatorska 2020s.t.0
96Kevin PauwelsEkipa amatorska 2020s.t.0
97Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
98Audun Brekke Fl?ttenEkipa amatorska 2020+0.220
99Vincent De SyEkipa amatorska 2020+0.480
100Christian Moberg JörgensenTeam ColoQuick+0.560
101Lukas MeilerTeam Vorarlberg - Santic+1.020
102Arthur PagnaerEkipa amatorska 2020+1.100
103Brian Van GoethemLotto - Soudal+1.190
104Robin SteenuitEkipa amatorska 2020+1.240
105Olivier PardiniEkipa amatorska 2020+1.250
106Andreas VangstadJoker - Fuel of Norways.t.0
107Itmar EinhornIsrael Start-Up Nation+1.290
108Axel JourniauxTotal Direct Energies.t.0
109Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+1.470
110Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
111Nahom Kalei DesaleBEAT Cycling Club+1.530
112Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+1.540
113Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+1.590
114Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
115Thijs De LangeMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+2.110
116Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+2.320
117Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
118Tom ThillEkipa amatorska 2020+2.420
119Zico WaeytensCofidiss.t.0
120Jarno Gmelich MeijlingEkipa amatorska 2020+2.490
121Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
122Jon-Anders BekkenEkipa amatorska 2020+2.550
123Alexander MaesEkipa amatorska 2020+3.050
124Louis DeguideCambodia Cycling Academy+3.340
125Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
126Manuel BoschTeam Felbermayr - Simplon - Wels+4.380
127Steffen Munk ChristiansenTeam ColoQuick+4.560
128Daniel Bligaard LyhneTeam ColoQuicks.t.0
129Aksel Fischer AasheimJoker - Fuel of Norways.t.0
130Guillaume HaagEkipa amatorska 2020+6.310
131Daan HoeyberghsBEAT Cycling Clubs.t.0
132Ole ForfangJoker - Fuel of Norway+8.300
133Ludvik Aspelund HolstadJoker - Fuel of Norways.t.0
134Johim AriesenEkipa amatorska 2020s.t.0
135Angelo De ClercqEkipa amatorska 2020+10.000

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)