Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 11:11

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesMitchelton - Scott82.05.58500
2Enric Mas NicolauMovistar Team+1.46375
3Miguel Angel LopezAstana Pro Team+2.04300
4Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+2.54275
5Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+4.28250
6Thibaut PinotGroupama - FDJ+5.57225
7Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+6.07200
8Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+6.51175
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+11.09150
10Wilco KeldermanTeam Sunweb+11.11125
11Tony GallopinAg2r La Mondiale+12.10116
12Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+14.06107
13Rafał MajkaBora - Hansgrohe+17.5799
14Rudy MolardGroupama - FDJ+25.4091
15David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+28.0283
16Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+30.0075
17Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+35.4673
18Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+39.5371
19Jack HaigMitchelton - Scott+45.3269
20Ilnur ZakarinCCC Team+51.3667
21Jesus Herrada LopezCofidis+57.1565
22Davide FormoloUAE Team Emirates+57.2963
23Fabio AruUAE Team Emirates+1.03.0761
24Ben KingNTT Pro Cycling Team+1.03.4059
25Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+1.06.2657
26Hubert DupontAg2r La Mondiale+1.11.0455
27Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+1.12.4953
28Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+1.13.0751
29Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.14.4849
30Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.17.3947
31Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.19.5445
32Jai HindleyTeam Sunweb+1.21.3843
33Dylan TeunsBahrain - McLaren+1.22.4641
34Michael WoodsEF Pro Cycling+1.23.1339
35George BennettTeam Jumbo - Visma+1.24.1737
36Ben GastauerAg2r La Mondiale+1.28.5235
37Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+1.30.4333
38Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+1.32.5931
39Edward RavasiUAE Team Emirates+1.34.5729
40Nicolas RocheTeam Sunweb+1.36.4027
41Floris De TierAlpecin - Fenix+1.42.5825
42Maxime MonfortLotto - Soudal+1.43.2323
43Michał KwiatkowskiTeam INEOS+1.43.4922
44Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+1.52.5321
45Adam YatesMitchelton - Scott+1.54.3320
46Simon ClarkeEF Pro Cycling+1.55.0119
47Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+1.56.0618
48Davide VillellaMovistar Team+1.57.2617
49Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.57.4116
50Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+1.58.1815
51Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+1.58.5315
52Andrey ZeitsMitchelton - Scott+2.01.1315
53Pavel KochetkovCCC Team+2.01.3615
54Stéphane RossettoCofidis+2.01.4315
55Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.04.0315
56Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+2.04.3415
57Jose Herrada LopezCofidis+2.05.4115
58Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+2.06.0015
59Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+2.08.5415
60Valerio ContiUAE Team Emirates+2.09.5915
61Fabio FellineAstana Pro Team+2.11.0215
62Tao Geoghegan HartTeam INEOS+2.13.5615
63Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.14.3315
64Dario CataldoMovistar Team+2.18.5415
65Sepp KussTeam Jumbo - Visma+2.20.1115
66Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.21.4315
67Thomas De GendtLotto - Soudal+2.22.1015
68Eduard Prades ReverteMovistar Team+2.24.1015
69Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+2.25.2515
70Damien HowsonMitchelton - Scott+2.29.1615
71Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.30.0715
72Nans PetersAg2r La Mondiale+2.30.1115
73Sander ArmeeLotto - Soudal+2.30.1815
74Jan HirtCCC Team+2.35.4915
75Nicholas SchultzMitchelton - Scott+2.39.3815
76Alessandro De MarchiCCC Team+2.40.1415
77Léo VincentGroupama - FDJ+2.43.2915
78Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+2.45.4815
79Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+2.48.3815
80Martijn TusveldTeam Sunweb+2.49.3115
81Joey RosskopfCCC Team+2.51.4815
82Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+2.55.0315
83Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+2.57.1015
84Richie PorteTrek - Segafredo+2.57.1715
85Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+2.57.3015
86Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+2.58.2715
87Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+2.59.3015
88Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+3.00.0515
89Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+3.03.3515
90Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+3.04.4215
91Jay MccarthyBora - Hansgrohe+3.05.0215
92Imanol Erviti OlloMovistar Team+3.10.4515
93Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+3.10.4615
94Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+3.14.0115
95Tiesj BenootTeam Sunweb+3.14.1215
96Salvatore PuccioTeam INEOS+3.15.0915
97Mikael CherelAg2r La Mondiale+3.21.5415
98Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+3.27.4915
99Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+3.28.5115
100Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+3.30.0015
101Jetse BolBurgos - BH+3.35.5515
102Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+3.43.3615
103Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+3.45.0515
104Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+3.46.2915
105Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+3.47.2115
106Luis Angel Mate MardonesCofidis+3.55.5615
107Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+3.55.3415
108Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+3.57.3315
109Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+3.58.3815
110Mathias Le TurnierCofidis+4.00.2615
111Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+4.02.1415
112Mickael DelageGroupama - FDJ+4.02.4515
113Sven Erik BystromUAE Team Emirates+4.06.2515
114Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+4.08.3415
115Johannes FröhlingerTeam Sunweb+4.11.0115
116Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+4.12.2515
117Michael StorerTeam Sunweb+4.12.3215
118Michael AlbasiniMitchelton - Scott+4.15.4015
119Peter SaganBora - Hansgrohe+4.16.0515
120Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+4.18.4815
121Benjamin ThomasGroupama - FDJ+4.22.4115
122Johann Van ZylTeam Skyline+4.22.5415
123Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+4.26.5115
124Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+4.27.5415
125Matteo TrentinCCC Team+4.28.1015
126Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+4.28.1315
127Antoine DuchesneGroupama - FDJ+4.29.3015
128Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+4.31.5015
129Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+4.34.4315
130Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+4.37.1115
131Marc SarreauGroupama - FDJ+4.38.3615
132Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+4.38.4715
133Daniele BennatiMovistar Team+4.45.3215
134Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+4.48.0715
135Kiel ReijnenTrek - Segafredo+4.49.5015
136Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+4.52.4015
137Kenneth VanbilsenCofidis+4.53.0715
138Diego Rubio HernandezBurgos - BH+4.53.4815
139Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+4.53.5615
140Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+4.54.2915
141Luka MezgecMitchelton - Scott+4.55.2515
142Luka PibernikBahrain - McLaren+4.56.1915
143Jelle WallaysLotto - Soudal+4.56.4215
144Loic ChetoutCofidis+5.00.3515
145Elia VivianiCofidis+5.01.3715
146Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+5.01.4515
147Simone ConsonniCofidis+5.02.0215
148Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+5.07.4215
149Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+5.09.5915
150Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+5.10.5215
151Mitchell DockerEF Pro Cycling+5.13.2615
152Fabio SabatiniCofidis+5.13.4615
153Lars BoomEkipa amatorska 2020+5.19.0715
154Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+5.20.2815
155Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+5.24.2415
156Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+5.25.5715
157Julien DuvalAg2r La Mondiale+5.42.0115
158Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+5.53.3115

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team131 p.70
2Peter SaganBora - Hansgrohe119 p.50
3Elia VivianiCofidis105 p.35
4Simon YatesMitchelton - Scott104 p.20
5Miguel Angel LopezAstana Pro Team103 p.15
6Thibaut PinotGroupama - FDJ95 p.10
7Dylan TeunsBahrain - McLaren93 p.5
8Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma80 p.3
9Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert80 p.2
10Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team76 p.1
11Enric Mas NicolauMovistar Team75 p.0
12Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling74 p.0
13Ben KingNTT Pro Cycling Team69 p.0
14Alessandro De MarchiCCC Team67 p.0
15Michał KwiatkowskiTeam INEOS66 p.0
16Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team60 p.0
17Wilco KeldermanTeam Sunweb60 p.0
18Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic55 p.0
19Tony GallopinAg2r La Mondiale53 p.0
20Rafał MajkaBora - Hansgrohe52 p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas De GendtLotto - Soudal95 p.70
2Bauke MollemaTrek - Segafredo83 p.50
3Luis Angel Mate MardonesCofidis64 p.35
4Ben KingNTT Pro Cycling Team56 p.20
5Miguel Angel LopezAstana Pro Team45 p.15
6Simon YatesMitchelton - Scott38 p.10
7Thibaut PinotGroupama - FDJ36 p.5
8Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept31 p.3
9Michael WoodsEF Pro Cycling21 p.2
10Michał KwiatkowskiTeam INEOS20 p.1
11Enric Mas NicolauMovistar Team18 p.0
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team17 p.0
13Dylan TeunsBahrain - McLaren16 p.0
14Rafał MajkaBora - Hansgrohe15 p.0
15Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team12 p.0
16Jesus Herrada LopezCofidis10 p.0
17Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma8 p.0
18Ben GastauerAg2r La Mondiale7 p.0
19Nicolas RocheTeam Sunweb7 p.0
20Alessandro De MarchiCCC Team6 p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS9.3970
2Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.0650
3Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.0735
4Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.1720
5Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.2015
6Alessandro De MarchiCCC Team+0.2110
7Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.5
8Simon GeschkeCCC Teams.t.3
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.222
10Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.1
11Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
12Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
13Benjamin ThomasGroupama - FDJ+0.230
14Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
15Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
16Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.240
17Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
18Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
19Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+0.250
20Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.270
21Joey RosskopfCCC Team+0.280
22Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
23Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
24Ben KingNTT Pro Cycling Team+0.290
25Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
26Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
27Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
28Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
29Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
30Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
31Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.300
32Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
33Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
34Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
35Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
36Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.310
37Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
38Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
39Lars BoomEkipa amatorska 2020+0.330
40Enric Mas NicolauMovistar Team+0.340
41Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
42Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
43Nicolas RocheTeam Sunweb+0.350
44Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
45Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
46Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
47Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
48Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
49Léo VincentGroupama - FDJ+0.360
50Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
51Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
52Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.380
53Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
54Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
55Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
56Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
57Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
58Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
59Fabio AruUAE Team Emirates+0.390
60Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.400
61Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
63Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
64Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
65Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
66Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
67Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+0.410
68Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
69Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.420
70Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
71George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
72Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
73Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
74Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
75Davide VillellaMovistar Teams.t.0
76Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
78Elia VivianiCofidis+0.430
79Imanol Erviti OlloMovistar Team+0.440
80Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.450
81David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
82Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
83Sven Erik BystromUAE Team Emirates+0.460
84Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
85Nicola ConciTrek - Segafredo+0.470
86Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
87Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
88Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+0.480
89Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
90Thomas De GendtLotto - Soudal+0.490
91Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
92Matteo TrentinCCC Teams.t.0
93Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
94Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+0.500
95Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
96Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
97Richie PorteTrek - Segafredo+0.510
98Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
99Dario CataldoMovistar Teams.t.0
100Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
101Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
102Jai HindleyTeam Sunweb+0.520
103Davide FormoloUAE Team Emirates+0.530
104Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
105Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
106Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.540
107Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
108Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
109Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
110Floris De TierAlpecin - Fenix+0.550
111Simone ConsonniCofidis+0.560
112Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+0.570
113Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
114Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
115Diego Rubio HernandezBurgos - BH+0.580
116Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
117Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
118Michael StorerTeam Sunweb+0.590
119Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
120Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
121Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
122Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
123Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
124Andrey ZeitsMitchelton - Scott+1.000
125Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
126Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+1.010
127Stéphane RossettoCofidiss.t.0
128Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+1.020
129Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
130Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
131Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
132Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
133Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
134Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+1.030
135Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
136Jetse BolBurgos - BH+1.040
137Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
138Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
139Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
140Sander ArmeeLotto - Soudal+1.050
141Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
142Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
143Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+1.060
144Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
145Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+1.070
146Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
147Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
148Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
149Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
150Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
151Pavel KochetkovCCC Team+1.080
152Luis Angel Mate MardonesCofidis+1.090
153Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+1.100
154Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
155Fabio SabatiniCofidiss.t.0
156Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+1.110
157Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
158Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+1.120
159Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
160Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+1.130
161Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
162Kenneth VanbilsenCofidis+1.140
163Loic ChetoutCofidis+1.150
164Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
165Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
166Mathias Le TurnierCofidis+1.160
167Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
168Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
169Sepp KussTeam Jumbo - Visma+1.170
170Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.180
171Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+1.200
172Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+1.230
173Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+1.340
174Jan HirtCCC Teams.t.0
175Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+1.380
176Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+1.420

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.13.0170
2Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.50
3Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+0.0335
4Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.20
5George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.10
7Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.5
8Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.3
9Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.2
10Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.1
11Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
12Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
13Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.080
14Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
16Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
17David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
18Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
19Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
20Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
21Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
22Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
23Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
24Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
25Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
26Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
27Nicolas RocheTeam Sunweb+0.150
28Valerio ContiUAE Team Emirates+0.190
29Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
30Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
31Davide VillellaMovistar Teams.t.0
32Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
33Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.230
34Merhawi KudusMitchelton - Scott+0.280
35Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
36Andrey ZeitsMitchelton - Scott+0.370
37Simon GeschkeCCC Teams.t.0
38Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Stéphane RossettoCofidis+0.430
40Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.500
41Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+1.010
42Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
43Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
44Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
45Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
46Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
47Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
48Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+1.050
49Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+1.130
50Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.150
51Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+1.240
52Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.260
53Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
54Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
55Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.380
56Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+1.480
57Sander ArmeeLotto - Soudal+1.500
58Hubert DupontAg2r La Mondiale+1.560
59Simone PetilliCircus - Wanty Gobert+2.000
60Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+2.110
61Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+2.140
62Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
63Jetse BolBurgos - BH+2.150
64Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
65Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
66Salvatore PuccioTeam INEOS+2.370
67Dylan TeunsBahrain - McLaren+2.460
68Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
69Floris De TierAlpecin - Fenix+2.520
70Jose Herrada LopezCofidis+3.000
71Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+3.020
72Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+3.130
73Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
74Georg PreidlerGroupama - FDJ+3.220
75Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
76Pavel KochetkovCCC Team+3.290
77Simon ClarkeEF Pro Cycling+3.340
78Benjamin ThomasGroupama - FDJ+3.420
79Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.040
80Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
81Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
82Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
83Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
84Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
85Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
87Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
88Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
89Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
90Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
91Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
92Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
93Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
94Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+4.110
95Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+4.420
96Michael StorerTeam Sunweb+4.450
97Mickael DelageGroupama - FDJ+5.000
98Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+5.140
99Maxime MonfortLotto - Soudal+5.430
100Dario CataldoMovistar Team+6.310
101Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
102Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
103Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
104Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
105Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+6.330
106Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
107Léo VincentGroupama - FDJ+7.040
108Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
109Edward RavasiUAE Team Emirates+7.180
110Mark PadunBahrain - McLaren+7.260
111Mitchell DockerEF Pro Cycling+8.040
112Diego Rubio HernandezBurgos - BH+10.110
113Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
114Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
115Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
116Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
117Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
118Alessandro De MarchiCCC Team+10.210
119Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+10.300
120Jelle WallaysLotto - Soudal+10.450
121Imanol Erviti OlloMovistar Team+10.540
122Matteo TrentinCCC Teams.t.0
123Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
124Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
125Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
126Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
127Loic ChetoutCofidiss.t.0
128Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
129Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
130Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
131Jan HirtCCC Teams.t.0
132Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
133Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
134Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
135Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+11.220
136Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
137Luka MezgecMitchelton - Scott+12.090
138Alexis GougeardAg2r La Mondiale+12.180
139Fabio SabatiniCofidis+13.310
140Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
141Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
142Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
143Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
144Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
145Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
146Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
147Elia VivianiCofidiss.t.0
148Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
149Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
150Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
151Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
152Joey RosskopfCCC Teams.t.0
153Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
154Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
155Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
156Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
157Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
158Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
159Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
160Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
161Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
162Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
163Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
164Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
165Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
166Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
167Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
168Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
169Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
170Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
171Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
172Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
173Simone ConsonniCofidiss.t.0
174Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
175Julien DuvalAg2r La Mondiale+35.210
176Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis4.48.1270
2Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.50
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.35
4Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.20
5Simone ConsonniCofidiss.t.15
6Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.10
7Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.5
8Matteo TrentinCCC Teams.t.3
9Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.2
10Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.1
11Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
13Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
14Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
15Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
16Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
17Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
18Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
19Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
21Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
22Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
23Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
24Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
25Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
26Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
27Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
28Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
29Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
30Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
31Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
32George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
33Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
34Simon GeschkeCCC Teams.t.0
35David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
36Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
37Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
38Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
39Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
40Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
41Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
42Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
43Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
44Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
45Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
46Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
47Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
48Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
49Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
50Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
51Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
52Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
53Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
54Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
55Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
56Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
57Davide VillellaMovistar Teams.t.0
58Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
59Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
60Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
61Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
62Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
63Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
64Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
65Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
66Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
67Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
68Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
69Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
70Stéphane RossettoCofidiss.t.0
71Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
72Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
73Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
74Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
75Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
76Jetse BolBurgos - BHs.t.0
77Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
78Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
79Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
80Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
81Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
82Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
83Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
84Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
85Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
86Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
87Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
88Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
89Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
90Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
91Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
92Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
93Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
94Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
95Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
96Joey RosskopfCCC Teams.t.0
97Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
98Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
99Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
100Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
101Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
102Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
103Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
104Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
105Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
106Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
107Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
108Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
109Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
110Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
111Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
112Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
113Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+0.310
114Georg PreidlerGroupama - FDJ+0.340
115Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
116Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+1.040
117Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
118Maxime MonfortLotto - Soudal+1.120
119Loic ChetoutCofidis+1.200
120Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
121Mitchell DockerEF Pro Cycling+2.210
122Thomas De GendtLotto - Soudal+2.240
123Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
124Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
125Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+2.350
126Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
127Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
128Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
129Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
130Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+3.330
131Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
132Alexis GougeardAg2r La Mondiale+3.480
133Johannes FröhlingerTeam Sunweb+4.090
134Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
135Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
136Jan HirtCCC Teams.t.0
137Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
138Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
139Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+5.010
140Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
141Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
142Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
143Alessandro De MarchiCCC Team+5.500
144Fabio SabatiniCofidiss.t.0
145Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
146Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
147Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
148Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
149Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
150Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
151Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
152Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
153Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+6.300
154Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+8.550
155Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
156Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
157Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
158Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
159Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
160Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
161Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
162Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
163Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
164Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
165Dario CataldoMovistar Teams.t.0
166Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
167Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
168Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
169Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
170Johann Van ZylTeam Skyline+10.420
171Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
172Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+12.410
173Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
174Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
175Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
176Julien DuvalAg2r La Mondiale+24.180

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben KingNTT Pro Cycling Team4.33.1270
2Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+0.0250
3Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+0.1335
4Luis Angel Mate MardonesCofidis+1.0820
5Ben GastauerAg2r La Mondiale+1.3915
6Jelle WallaysLotto - Soudal+1.5710
7Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+2.245
8Simon YatesMitchelton - Scott+2.483
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+2.502
10Miguel Angel LopezAstana Pro Team+3.071
11Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+3.130
13Michał KwiatkowskiTeam INEOS+3.150
14Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
15Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
16Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
17Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
19Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
20Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
21Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
22David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
23George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
24Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
25Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
26Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+3.520
27Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
28Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+3.570
29Jesus Herrada LopezCofidis+4.210
30Nicolas RocheTeam Sunweb+5.070
31Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+5.090
32Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
33Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
34Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
35Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
36Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
37Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+5.470
38Edward RavasiUAE Team Emirates+6.010
39Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+6.110
40Rudy MolardGroupama - FDJ+6.130
41Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
42Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+6.530
43Lars BoomEkipa amatorska 2020+7.180
44Jose Herrada LopezCofidis+7.200
45Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+7.450
46Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
47Pavel KochetkovCCC Team+8.110
48Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
49Valerio ContiUAE Team Emirates+8.300
50Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
51Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+9.290
52Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
53Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
54Davide VillellaMovistar Teams.t.0
55Floris De TierAlpecin - Fenix+9.380
56Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+9.490
57Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
58Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
59Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
60Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
61Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
62Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+11.040
63Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
64Stéphane RossettoCofidiss.t.0
65Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
66Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
67Bauke MollemaTrek - Segafredo+11.510
68Sander ArmeeLotto - Soudal+12.160
69Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
70Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+12.190
71Jan HirtCCC Teams.t.0
72Tao Geoghegan HartTeam INEOS+13.120
73Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
74Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
75Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
76Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
77Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
78Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
79Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
80Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
81Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
82Joey RosskopfCCC Teams.t.0
83Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
84Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
85Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
86Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
87Alessandro De MarchiCCC Team+14.030
88Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
89Dario CataldoMovistar Teams.t.0
90Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
91Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
92Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
93Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
94Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
95Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
96Damien HowsonMitchelton - Scott+15.080
97Simon GeschkeCCC Team+15.110
98Rohan DennisTeam INEOS+15.420
99Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
100Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
101Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
102Johannes FröhlingerTeam Sunweb+15.490
103Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
104Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+17.050
105Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
106Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+17.160
107Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+18.080
108Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+18.350
109Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
110Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
111Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
112Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
113Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
114Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
115Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
116Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
117Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
118Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
119Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
120Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
121Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
122Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
123Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
124Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
125Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+19.330
126Michael AlbasiniMitchelton - Scott+20.060
127Mark PadunBahrain - McLaren+20.120
128Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+20.170
129Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
130Fabio SabatiniCofidis+20.270
131Matteo TrentinCCC Teams.t.0
132Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
133Mathias Le TurnierCofidis+20.290
134Loic ChetoutCofidis+20.310
135Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
136Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
137Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
138Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
139Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
140Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
141Jetse BolBurgos - BHs.t.0
142Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
143Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
144Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
145Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
146Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
147Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
148Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
149Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
150Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
151Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
152Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
153Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
154Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
155Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
156Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
157Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
158Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
159Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
160Elia VivianiCofidiss.t.0
161Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
162Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
163Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
164Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
165Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
166Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
167Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
168Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
169Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
170Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
171Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
172Simone ConsonniCofidiss.t.0
173Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
174Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
175Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+22.290
176Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon ClarkeEF Pro Cycling4.36.0770
2Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.50
3Alessandro De MarchiCCC Teams.t.35
4Davide VillellaMovistar Team+0.0820
5Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.15
6Rudy MolardGroupama - FDJs.t.10
7Maxime MonfortLotto - Soudal+1.585
8Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+2.003
9Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.2
10Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.1
11Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
12Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
13Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
14Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
15Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
16Brent BookwalterMitchelton - Scott+3.520
17Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
20Salvatore PuccioTeam INEOS+4.550
21Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
22Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
23Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
24Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
25David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
26Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
27Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
28Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
29Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
30Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
31Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
32Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
33Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
34Dario CataldoMovistar Teams.t.0
35Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
36Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
37Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
38Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
40Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
41Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
42Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
43Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
44Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
45Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
46Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
47Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
48Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
49Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
50Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
51Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
52Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
53Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
54Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
55Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
56Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
57Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
58Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
59Joey RosskopfCCC Teams.t.0
60Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
61Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
62Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
63Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
64Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
65Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
66Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
67Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
68George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
69Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
70Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
71Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
72Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
73Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
74Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
75Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
76Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
77Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
78Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
79Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
80Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
81Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
82Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
83Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
84Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
85Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
86Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
87Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
88Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
89Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
90Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
91Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
92Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
93Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
94Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
95Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
96Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
97Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
98Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
99Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
100Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
101Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
102Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
103Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
104Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
105Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
106Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
107Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
108Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
109Simon GeschkeCCC Teams.t.0
110Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
111Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
112Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
113Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
114Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+6.110
115Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+7.200
116Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+11.110
117Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
118Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
119Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
120Jetse BolBurgos - BH+13.250
121Stéphane RossettoCofidis+13.290
122Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+14.400
123Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+17.160
124Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
125Jan HirtCCC Teams.t.0
126Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
127Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
128Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
129Fabio SabatiniCofidis+17.240
130Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
131Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
132Elia VivianiCofidiss.t.0
133Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
134Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
135Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
136Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
137Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
138Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
139Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
140Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
141Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
142Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
143Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
144Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
145Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
146Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
147Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
148Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
149Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
150Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
151Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
152Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
153Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
154Loic ChetoutCofidiss.t.0
155Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
156Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
157Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
158Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
159Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
160Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
161Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
162Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
163Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
164Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
165Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
166Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
167Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
168Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
169Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
170Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
171Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
172Matteo TrentinCCC Teams.t.0
173Simone ConsonniCofidiss.t.0
174Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
175Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
176Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic+25.260

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic3.58.3570
2Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.50
3Elia VivianiCofidiss.t.35
4Simone ConsonniCofidiss.t.20
5Matteo TrentinCCC Teams.t.15
6Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.10
7Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.5
8Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.3
9Peter SaganBora - Hansgrohes.t.2
10Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.1
11Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
13Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
15Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
16Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
17Fabio SabatiniCofidiss.t.0
18Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
19Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
20Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
21Dario CataldoMovistar Teams.t.0
22Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
23Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
24Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
25Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
26Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
27Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
28Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
29Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
30Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
31Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
32Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
33Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
34David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
35Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
36Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
37Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
38Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
39Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
40Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
41Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
42Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
43George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
44Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
45Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
46Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
47Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
48Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
49Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
50Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
51Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+0.230
52Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
53Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
54Mitchell DockerEF Pro Cycling+0.380
55Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.420
56Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+1.310
57Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
58Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+1.440
59Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
60Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
61Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
63Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
65Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
66Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
67Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
68Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
69Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
70Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
71Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
72Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
73Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
74Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
75Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
76Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
77Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
78Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
79Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
80Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
81Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
82Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
83Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
84Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
85Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
86Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
87Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
88Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
89Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
90Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
91Loic ChetoutCofidis+1.540
92Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+1.560
93Kiel ReijnenTrek - Segafredo+1.580
94Tiesj BenootTeam Sunweb+2.010
95Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
96Mikael CherelAg2r La Mondiale+2.040
97Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
98Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.110
99Jelle WallaysLotto - Soudal+2.130
100Martijn TusveldTeam Sunweb+2.470
101Rafał MajkaBora - Hansgrohe+3.050
102Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
103Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
104Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
105Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
106Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
107Jetse BolBurgos - BHs.t.0
108Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
109Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
110Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
111Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
112Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
113Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
114Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
115Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
116Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
117Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
118Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
119Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
120Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
121Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
122Davide VillellaMovistar Teams.t.0
123Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
124Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
125Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
126Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
127Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
128Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
129Simon GeschkeCCC Team+3.160
130Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+3.220
131Benjamin ThomasGroupama - FDJ+3.330
132Léo VincentGroupama - FDJ+4.300
133Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
134Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
135Floris De TierAlpecin - Fenix+4.460
136Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
137Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
138Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
139Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
140Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
141Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
142Joey RosskopfCCC Teams.t.0
143Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
144Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
145Stéphane RossettoCofidiss.t.0
146Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+5.360
147Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
148Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
149Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
150Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
151Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
152Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
153Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
154Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
155Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
156Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
157Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
158Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
159Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
160Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
161Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
162Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
163Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
164Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
165Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
166Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
167Jan HirtCCC Teams.t.0
168Johannes FröhlingerTeam Sunweb+7.570
169Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
170Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
171Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
172Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
173Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
174Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
175Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+8.020
176Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tony GallopinAg2r La Mondiale4.18.2070
2Peter SaganBora - Hansgrohe+0.0550
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.35
4Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.20
5Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.15
6Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.10
7Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.5
8Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.3
9Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.2
10Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.1
11Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
12Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
13Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
14Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
16David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
17Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
18Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
19Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
20George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
21Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
22Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
23Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
24Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
25Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
26Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
27Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
28Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
29Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
30Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+0.140
31Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+0.240
32Nicholas SchultzMitchelton - Scott+0.270
33Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.300
34Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
35Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
36Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
37Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
38Dario CataldoMovistar Teams.t.0
39Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
40Davide VillellaMovistar Teams.t.0
41Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
42Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
43Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
44Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
45Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
46Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.060
47Sven Erik BystromUAE Team Emirates+1.480
48Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
49Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
50Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
51Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
52Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
53Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
54Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
55Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
56Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
57Dylan TeunsBahrain - McLaren+2.520
58Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+4.120
59Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
60Joey RosskopfCCC Team+4.270
61Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
62Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
63Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
64Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+5.400
65Simon GeschkeCCC Team+5.410
66Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
67Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
68Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+6.560
69Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
70Elia VivianiCofidis+7.490
71Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
72Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
73Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
74Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+7.520
75Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
76Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
77Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+8.070
78Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
79Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
80Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
81Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
82Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
83Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
84Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
85Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
87Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
88Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
89Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
90Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
91Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
92Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
93Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
94Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
95Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
96Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
97Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
98Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
99Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
100Simone ConsonniCofidis+10.060
101Kiel ReijnenTrek - Segafredo+10.330
102Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
103Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
104Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
105Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
106Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
107Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
108Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
109Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
110Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
111Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
112Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
113Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
114Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+12.460
115Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
116Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
117Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
118Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
119Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+12.490
120Matteo TrentinCCC Team+13.320
121Nicola ConciTrek - Segafredo+14.500
122Fabio SabatiniCofidis+15.110
123Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
124Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
125Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
126Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Loic ChetoutCofidiss.t.0
128Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
129Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
130Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
131Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
132Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
133Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
134Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
135Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
136Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
137Jetse BolBurgos - BHs.t.0
138Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
139Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
140Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
141Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
142Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
143Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
144Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
145Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
146Stéphane RossettoCofidiss.t.0
147Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
148Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
149Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
150Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
151Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
152Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
153Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
154Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
155Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
156Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
157Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
158Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
159Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
160Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
161Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
162Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
163Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
164Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
165Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
166Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
167Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
168Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
169Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
170Benjamin ThomasGroupama - FDJ+15.230
171Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
172Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
173Jan HirtCCC Team+15.260
174Mitchell DockerEF Pro Cycling+18.470
175Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+20.180
176Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+24.550

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.35.5470
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.50
3Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.35
4Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.20
5Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.15
6Jesus Herrada LopezCofidiss.t.10
7Simon YatesMitchelton - Scotts.t.5
8Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.3
9Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.2
10Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.1
11Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
12Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
13Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
14Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
15Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
16George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
18Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
19Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
20Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
21Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
22Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
23Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
24Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
25Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
26Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
27Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
28Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
29Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
30Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
31David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
32Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
33Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
34Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
36Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
37Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
38Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
39Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
40Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
41Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
42Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
43Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
44Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
45Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
46Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
47Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
48Davide VillellaMovistar Teams.t.0
49Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
50Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
51Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
52Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
53Valerio ContiUAE Team Emirates+0.150
54Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
55Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+0.190
56Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+0.260
57Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+0.320
58Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
59Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
60Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
61Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
62Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
63Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
65Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
66Simone ConsonniCofidis+0.390
67Matteo TrentinCCC Team+0.420
68Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.510
69Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+0.520
70Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+0.570
71Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
72Simon GeschkeCCC Team+1.030
73Elia VivianiCofidiss.t.0
74Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+1.200
75Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
76Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
77Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
78Jetse BolBurgos - BHs.t.0
79Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
80Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
81Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
82Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
83Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
84Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
85Joey RosskopfCCC Teams.t.0
86Daniele BennatiMovistar Team+1.260
87Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
88Tao Geoghegan HartTeam INEOS+1.270
89Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
90Fabio SabatiniCofidiss.t.0
91Ilnur ZakarinCCC Team+1.320
92Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
93Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
94Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+1.380
95Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
96Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
97Dario CataldoMovistar Teams.t.0
98Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
99Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
100Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
101Fabio FellineAstana Pro Team+1.410
102Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+1.450
103Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+1.470
104Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+1.500
105Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
106Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+1.520
107Kenneth VanbilsenCofidis+1.530
108Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
109Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
110Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
111Stéphane RossettoCofidis+2.020
112Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
113Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+2.050
114Salvatore PuccioTeam INEOS+2.130
115Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
116Michael WoodsEF Pro Cycling+2.260
117Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
118Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
119Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+2.280
120Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
121Johann Van ZylTeam Skyline+2.300
122Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
123Nicola ConciTrek - Segafredo+2.330
124Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
125Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+2.390
126Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
127Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
128Richie PorteTrek - Segafredo+2.410
129Michael StorerTeam Sunweb+2.480
130Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
131Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
132Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
133Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
134Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
135Jan HirtCCC Teams.t.0
136Alessandro De MarchiCCC Team+2.540
137Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
138Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
139Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+3.020
140Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
141Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+3.140
142Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+3.150
143Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
144Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
145Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
146Alexis GougeardAg2r La Mondiale+3.310
147Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
148Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+3.540
149Dylan Van BaarleTeam INEOS+4.050
150Rohan DennisTeam INEOS+4.370
151Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
152Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
153Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
154Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
155Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
156Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
157Luis Angel Mate MardonesCofidis+5.230
158Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
159Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+5.250
160Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
161Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
162Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
163Tiesj BenootTeam Sunweb+6.160
164Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+6.270
165Antoine DuchesneGroupama - FDJ+6.440
166Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
167Loic ChetoutCofidiss.t.0
168Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
169Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
170Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
171Benjamin ThomasGroupama - FDJ+7.010
172Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+7.530
173Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
174Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+11.270
175Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben KingNTT Pro Cycling Team0.4870
2Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.50
3Dylan TeunsBahrain - McLaren+2.3835
4Miguel Angel LopezAstana Pro Team+2.4020
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.15
6Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.10
7Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+2.435
8Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+2.463
9Simon YatesMitchelton - Scott+2.492
10George BennettTeam Jumbo - Visma+3.021
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+3.040
12Thibaut PinotGroupama - FDJ+3.050
13Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
15Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.080
16Fabio AruUAE Team Emirates+3.200
17Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+3.290
18David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+3.320
19Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
20Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
21Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
22Jan HirtCCC Teams.t.0
23Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+3.500
24Jose Herrada LopezCofidis+3.540
25Michał KwiatkowskiTeam INEOS+4.440
26Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
27Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
28Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+4.540
29Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
30Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+4.560
31Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
32Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
33Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+5.000
34Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+5.110
35Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
36Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+5.400
37Floris De TierAlpecin - Fenix+5.460
38Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
39Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
40Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+6.230
41Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
42Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
43Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
44Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+6.550
45Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
46Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
47Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+6.590
48Léo VincentGroupama - FDJ+7.360
49Edward RavasiUAE Team Emirates+8.270
50Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
51Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
52Davide FormoloUAE Team Emirates+9.120
53Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
54Stéphane RossettoCofidis+9.140
55Alessandro De MarchiCCC Team+9.420
56Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
57Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
58Thomas De GendtLotto - Soudal+10.210
59Ben GastauerAg2r La Mondiale+10.490
60Richie PorteTrek - Segafredo+11.080
61Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+11.280
62Brent BookwalterMitchelton - Scott+11.470
63Andrey ZeitsMitchelton - Scott+12.300
64Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
65Simone PetilliCircus - Wanty Goberts.t.0
66Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
67Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
68Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
69Davide VillellaMovistar Team+12.560
70Simon GeschkeCCC Team+12.580
71Luis Angel Mate MardonesCofidis+14.090
72Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
73Adam YatesMitchelton - Scott+14.290
74Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
75Tao Geoghegan HartTeam INEOS+14.410
76Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
77Joey RosskopfCCC Teams.t.0
78Simon ClarkeEF Pro Cycling+15.040
79Nans PetersAg2r La Mondiale+15.290
80Dario CataldoMovistar Team+15.400
81Damien HowsonMitchelton - Scott+16.090
82Tiesj BenootTeam Sunweb+17.430
83Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
84Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
85Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+17.480
86Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
87Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
88Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
89Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+18.130
90Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
91Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+18.560
92Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+20.200
93Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
94Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
95Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
96Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
97Eduard Prades ReverteMovistar Team+21.560
98Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
99Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
100Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
101Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
102Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
103Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
104Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
105Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
106Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
107Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
108Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
109Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
110Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
111Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
112Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
113Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
114Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
115Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
116Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
117Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
118Jetse BolBurgos - BHs.t.0
119Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
120Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
121Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
122Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
123Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
124Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
125Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
126Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
127Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
128Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
129Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
130Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
131Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+22.240
132Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+22.520
133Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+23.010
134Mark PadunBahrain - McLaren+23.080
135Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+23.110
136Jelle WallaysLotto - Soudal+23.480
137Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
138Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+24.410
139Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
140Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
141Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
142Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
143Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
144Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
145Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
146Simone ConsonniCofidis+25.010
147Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+25.230
148Luka PibernikBahrain - McLaren+25.340
149Matteo TrentinCCC Teams.t.0
150Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+25.460
151Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+26.000
152Mitchell DockerEF Pro Cycling+26.190
153Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
154Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
155Loic ChetoutCofidis+28.050
156Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
157Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+28.060
158Benjamin ThomasGroupama - FDJ+28.170
159Antoine DuchesneGroupama - FDJ+29.020
160Fabio SabatiniCofidis+29.530
161Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
162Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
163Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
164Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
165Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
166Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
167Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
168Elia VivianiCofidiss.t.0
169Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
170Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
171Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
172Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+31.330
173Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
174Mathias Le TurnierCofidis+32.180
175Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0

Wyniki etapu 10:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis4.08.0870
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.50
3Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.35
4Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.20
5Marc SarreauGroupama - FDJs.t.15
6Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.10
7Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.5
8Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
9Simone ConsonniCofidiss.t.2
10Matteo TrentinCCC Teams.t.1
11Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
12Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
13Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
14Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
15Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
17Fabio SabatiniCofidiss.t.0
18Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
19Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
20Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
21Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
22Jetse BolBurgos - BHs.t.0
23Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
24Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
25Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
26Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
27Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
28Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
29Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
30Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
31Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
32Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
33Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
34Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
35Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
36Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
37Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
38Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
39Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
40Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
41Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
42Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
43Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
44Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
45Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
46David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
47Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
48Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
49Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
50Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
51Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
52Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
53Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
54Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
55Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
56Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
57George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
58Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
59Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
60Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
61Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
62Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
63Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
64Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
65Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
66Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
67Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
68Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
69Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
70Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
71Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
72Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
73Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
74Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
75Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
76Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
77Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
78Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
79Dario CataldoMovistar Teams.t.0
80Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
81Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
82Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
83Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
84Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
85Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
86Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
87Davide VillellaMovistar Teams.t.0
88Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
89Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
90Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
91Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
92Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
93Simon GeschkeCCC Teams.t.0
94Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
95Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
96Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
97Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
98Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
99Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
100Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
101Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
102Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
103Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
104Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
105Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
106Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
107Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
108Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
109Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
110Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
111Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
112Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
113Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
114Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
115Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
116Loic ChetoutCofidiss.t.0
117Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
118Mathias Le TurnierCofidis+0.220
119Alexis GougeardAg2r La Mondiales.t.0
120Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
121Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
122Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
123Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
124Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
125Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
126Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
127Stéphane RossettoCofidiss.t.0
128Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
129Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
130Joey RosskopfCCC Teams.t.0
131Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
132Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
133Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
134Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
135Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
136Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
137Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
138Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
139Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
140Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
141Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
142Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
143Jan HirtCCC Teams.t.0
144Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
145Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
146Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
147Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
148Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
149Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
150Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
151Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
152Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
153Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.320
154Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+0.520
155Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
156Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
157Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
158Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+0.550
159Benjamin ThomasGroupama - FDJ+1.010
160Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
161Michael AlbasiniMitchelton - Scott+1.100
162Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
163Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
164Sven Erik BystromUAE Team Emirates+1.400
165Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+1.420
166Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+1.450
167Jai HindleyTeam Sunweb+1.510
168Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+2.220
169Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+2.570
170Jelle WallaysLotto - Soudal+8.470
171Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
172Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+13.180
173Michael StorerTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 11:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro De MarchiCCC Team4.52.3870
2Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+0.2850
3Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+0.5935
4Nans PetersAg2r La Mondiale+1.2420
5Dylan TeunsBahrain - McLaren+1.4515
6Tiesj BenootTeam Sunweb+1.4610
7Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.5
8Nicolas RocheTeam Sunweb+1.483
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+1.502
10Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.1
11Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+1.520
12Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+2.020
13Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
15Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
16Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
17Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
18Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
19Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
20George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
21Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
22Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
23Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
24Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
25Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
26Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
27David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+2.090
28Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+2.100
29Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+2.140
30Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+2.230
31Eduard Prades ReverteMovistar Team+2.400
32Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
33Fabio AruUAE Team Emirates+2.430
34Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
35Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
36Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
37Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
38Simon GeschkeCCC Teams.t.0
39Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
40Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+3.000
41Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
42Edward RavasiUAE Team Emirates+3.160
43Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
44Michael WoodsEF Pro Cycling+3.190
45Hubert DupontAg2r La Mondiale+3.210
46Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
47Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
48Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
49Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
50Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
51Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
52Floris De TierAlpecin - Fenix+3.520
53Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
54Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
55Joey RosskopfCCC Teams.t.0
56Bjorg LambrechtLotto - Soudal+4.020
57Ilnur ZakarinCCC Team+4.050
58Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+4.230
59Jetse BolBurgos - BH+4.240
60Stéphane RossettoCofidis+4.260
61Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
62Davide VillellaMovistar Team+4.510
63Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+5.040
64Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
65Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
66Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+5.500
67Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
68Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
69Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
70Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
71Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
72Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
73Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
74Martijn TusveldTeam Sunweb+6.220
75Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
76Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
78Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
79Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
80Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
81Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
82Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
83Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
84Damien HowsonMitchelton - Scott+6.280
85Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+6.520
86Jan HirtCCC Teams.t.0
87Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+8.160
88Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
89Dario CataldoMovistar Team+8.390
90Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
91Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
92Davide FormoloUAE Team Emirates+8.430
93Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+9.230
94Brent BookwalterMitchelton - Scott+9.500
95Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
96Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
97Dylan Van BaarleTeam INEOS+10.560
98Mikael CherelAg2r La Mondiale+12.200
99Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
100Léo VincentGroupama - FDJ+13.250
101Thomas De GendtLotto - Soudal+14.440
102Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
103Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+14.510
104Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
105Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+16.570
106Sven Erik BystromUAE Team Emirates+17.120
107Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
108Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+17.290
109Marc SarreauGroupama - FDJ+18.060
110Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
111Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
112Loic ChetoutCofidiss.t.0
113Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
114Matteo TrentinCCC Team+21.030
115Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
116Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
117Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
118Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
119Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
120Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
121Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
122Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
123Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
124Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
125Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Michael AlbasiniMitchelton - Scott+22.030
127Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+25.400
128Jelle WallaysLotto - Soudal+31.400
129Fabio SabatiniCofidiss.t.0
130Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
131Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
132Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
133Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
134Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
135Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
136Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
137Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
138Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
139Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
140Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
141Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
142Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
143Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
144Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
145Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
146Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
147Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
148Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
149Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
150Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
151Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
152Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
153Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
154Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
155Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
156Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
157Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
158Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
159Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
160Elia VivianiCofidiss.t.0
161Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
162Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
163Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
164Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
165Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
166Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
167Simone ConsonniCofidiss.t.0
168Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
169Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
170Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+31.540

Wyniki etapu 12:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondiale4.22.5970
2Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.50
3Mark PadunBahrain - McLarens.t.35
4Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.20
5Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.0215
6Davide FormoloUAE Team Emirates+0.0510
7Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.245
8Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.483
9Thomas De GendtLotto - Soudal+2.272
10Valerio ContiUAE Team Emirates+2.291
11Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+2.310
12Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+2.320
14Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
15Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
16Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
17Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+2.540
18Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+5.170
19Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+11.390
20Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
21Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
22Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
23Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
24Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
25Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
26Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
27Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
28Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
29George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
30Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
31Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
32Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
33Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
34Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
35Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
36Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
37Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
38Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
39Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
40Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
41Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
42David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
43Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
44Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
45Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
46Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
47Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
48Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
49Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
50Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
51Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.0
52Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
53Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
54Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
55Simon GeschkeCCC Teams.t.0
56Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
57Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
58Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
59Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
60Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
61Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
62Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
63Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
64Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
65Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
66Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
67Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
68Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
69Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
70Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
71Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
72Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
73Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
74Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
75Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
76Davide VillellaMovistar Teams.t.0
77Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
78Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
79Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
80Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
81Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
82Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
83Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
84Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
85Stéphane RossettoCofidiss.t.0
86Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
87Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
88Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
89Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
90Dario CataldoMovistar Team+12.120
91Mathias Le TurnierCofidis+12.160
92Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
93Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
94Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
95Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
96Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
97Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
98Antoine DuchesneGroupama - FDJ+12.200
99Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
100Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
101Richie PorteTrek - Segafredo+12.230
102Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
103Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
104Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
105Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+14.160
106Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
107Jose Herrada LopezCofidis+15.570
108Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+16.030
109Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
110Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
111Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
112Jan HirtCCC Team+16.090
113Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+18.000
114Michael AlbasiniMitchelton - Scott+23.300
115Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+24.200
116Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
117Luka PibernikBahrain - McLaren+24.240
118Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
119Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
120Bjorg LambrechtLotto - Soudals.t.0
121Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
122Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
123Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
124Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
125Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
126Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Teams.t.0
128Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
129Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
130Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
131Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
132Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
133Jelle WallaysLotto - Soudal+27.170
134Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
135Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
136Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
137Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
138Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
139Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
140Jetse BolBurgos - BHs.t.0
141Fabio SabatiniCofidiss.t.0
142Joey RosskopfCCC Teams.t.0
143Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
144Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
145Elia VivianiCofidiss.t.0
146Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
147Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
148Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
149Matteo TrentinCCC Team+27.240
150Michael StorerTeam Sunweb+27.250
151Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
152Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
153Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
154Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
155Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
156Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
157Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
158Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
159Loic ChetoutCofidiss.t.0
160Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
161Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
162Simone ConsonniCofidiss.t.0
163Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
164Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
165Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
166Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
167Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
168Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
169Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
170Daniele BennatiMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 13:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team4.17.0570
2Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.1950
3Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.3035
4Bjorg LambrechtLotto - Soudal+0.3820
5Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+0.4315
6Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.0010
7Ilnur ZakarinCCC Team+1.125
8Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+1.213
9Edward RavasiUAE Team Emirates+1.252
10Ben KingNTT Pro Cycling Team+1.271
11Maxime MonfortLotto - Soudal+1.320
12Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
13Joey RosskopfCCC Team+1.390
14Sander ArmeeLotto - Soudal+1.430
15Eduard Prades ReverteMovistar Team+1.460
16Fabio FellineAstana Pro Team+1.550
17Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+2.090
18Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+2.130
19Ben GastauerAg2r La Mondiale+2.160
20Bauke MollemaTrek - Segafredo+2.320
21Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
22Simon YatesMitchelton - Scott+2.380
23Enric Mas NicolauMovistar Team+2.410
24Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+2.490
25Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
26Miguel Angel LopezAstana Pro Team+2.520
27Wilco KeldermanTeam Sunweb+2.570
28David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
29Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
30Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
31Tony GallopinAg2r La Mondiale+3.120
32Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+3.140
33Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
34Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.190
35Jetse BolBurgos - BH+3.220
36Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+3.260
37Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
38Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+3.380
39Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
40Michał KwiatkowskiTeam INEOS+3.480
41Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+3.520
42Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
43George BennettTeam Jumbo - Visma+4.020
44Jesus Herrada LopezCofidis+4.180
45Michael WoodsEF Pro Cycling+4.350
46Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+4.410
47Nicola ConciTrek - Segafredo+5.020
48Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+5.080
49Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
50Adam YatesMitchelton - Scott+5.150
51Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+5.360
52Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
53Thomas De GendtLotto - Soudal+5.530
54Nicolas RocheTeam Sunweb+6.050
55Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+6.150
56Richie PorteTrek - Segafredo+6.410
57Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+6.520
58Hubert DupontAg2r La Mondiale+6.540
59Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+8.040
60Floris De TierAlpecin - Fenix+8.140
61Jay MccarthyBora - Hansgrohe+8.200
62Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
63Simon ClarkeEF Pro Cycling+8.490
64Dario CataldoMovistar Teams.t.0
65Tao Geoghegan HartTeam INEOS+8.510
66Léo VincentGroupama - FDJ+8.570
67Simon GeschkeCCC Team+9.000
68Jai HindleyTeam Sunwebs.t.0
69Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
70Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+9.060
71Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+9.160
72Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
73Jose Herrada LopezCofidis+9.210
74Davide VillellaMovistar Team+10.110
75Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
76Damien HowsonMitchelton - Scott+10.250
77Mathias Le TurnierCofidis+10.340
78Stéphane RossettoCofidiss.t.0
79Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+10.590
80Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
81Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
82Omar Fraile MatarranzAstana Pro Teams.t.0
83Brent BookwalterMitchelton - Scott+11.170
84Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
85Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
86Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
87Sepp KussTeam Jumbo - Visma+11.340
88Johann Van ZylTeam Skyline+11.370
89Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+11.570
90Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+12.050
91Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+12.070
92Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
93Valerio ContiUAE Team Emirates+12.270
94Jan HirtCCC Team+12.320
95Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+13.400
96Michael AlbasiniMitchelton - Scott+14.040
97Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
98Michael StorerTeam Sunweb+14.470
99Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+16.080
100Alessandro De MarchiCCC Team+16.130
101Matteo TrentinCCC Teams.t.0
102Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+16.280
103Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
104Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+18.480
105Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
106Luka MezgecMitchelton - Scott+19.150
107Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+26.370
108Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+26.400
109Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
110Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
111Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+26.480
112Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
113Tiesj BenootTeam Sunweb+26.500
114Loic ChetoutCofidiss.t.0
115Antoine DuchesneGroupama - FDJ+26.590
116Nans PetersAg2r La Mondiale+27.120
117Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+27.210
118Pavel SivakovTeam INEOSs.t.0
119Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
120Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
121Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
122Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
123Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
124Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
125Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
126Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
127Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
128Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
129Fabio SabatiniCofidiss.t.0
130Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
131Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
132Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
133Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
134Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
135Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
136Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
137Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
138Julien DuvalAg2r La Mondiale+27.580
139Lars BoomEkipa amatorska 2020+28.000
140Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
141Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
142Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
143Simone ConsonniCofidiss.t.0
144Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+28.050
145Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
146Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
147Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
148Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+28.240
149Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+28.370
150Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
151Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
152Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
153Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
154Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+28.470
155Kiel ReijnenTrek - Segafredo+28.500
156Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+28.560
157Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
158Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
159Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
160Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
161Elia VivianiCofidiss.t.0
162Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+29.460
163Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
164Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+29.580
165Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
166Kenneth VanbilsenCofidis+30.120
167Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
168Dylan Van BaarleTeam INEOS+30.140
169Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+36.070

Wyniki etapu 14:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesMitchelton - Scott4.19.2770
2Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.0250
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.35
4Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.0520
5Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.0715
6Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.1110
7Enric Mas NicolauMovistar Team+0.195
8Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.273
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+0.372
10Fabio AruUAE Team Emirates+0.391
11Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.470
12Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.530
13Jack HaigMitchelton - Scott+0.560
14Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
15Wilco KeldermanTeam Sunweb+1.020
16Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.380
17Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+2.270
18Rudy MolardGroupama - FDJ+2.400
19Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
20Davide FormoloUAE Team Emirates+3.150
21Rafał MajkaBora - Hansgrohe+4.330
22Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.350
23Nans PetersAg2r La Mondiale+4.510
24Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
25David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+4.550
26Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+5.000
27Nicolas RocheTeam Sunweb+5.100
28Brent BookwalterMitchelton - Scott+5.240
29Simon ClarkeEF Pro Cycling+5.260
30Michał KwiatkowskiTeam INEOS+6.000
31Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+6.110
32Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+6.180
33Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
34Bjorg LambrechtLotto - Soudal+7.060
35Floris De TierAlpecin - Fenix+7.350
36Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+7.360
37George BennettTeam Jumbo - Visma+7.420
38Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+7.480
39Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+8.110
40Merhawi KudusMitchelton - Scott+8.120
41Ben GastauerAg2r La Mondiale+8.300
42Maxime MonfortLotto - Soudal+8.430
43Hubert DupontAg2r La Mondiales.t.0
44Sepp KussTeam Jumbo - Visma+8.580
45Jesus Herrada LopezCofidis+9.160
46Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
47Stéphane RossettoCofidiss.t.0
48Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+9.350
49Jai HindleyTeam Sunweb+10.250
50Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
51Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+10.440
52Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+10.480
53Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+11.370
54Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
55Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+12.180
56Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
57Jan HirtCCC Team+14.110
58Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+14.150
59Damien HowsonMitchelton - Scott+15.140
60Adam YatesMitchelton - Scott+15.360
61Ben KingNTT Pro Cycling Team+16.030
62Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
63Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
64Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
65Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+19.410
66Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
67Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
68Richie PorteTrek - Segafredo+20.570
69Mikael CherelAg2r La Mondiale+21.010
70Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+21.030
71Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+21.060
72Mickael DelageGroupama - FDJ+21.080
73Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
74Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
75Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+21.130
76Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
77Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
78Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
79Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
80Joey RosskopfCCC Teams.t.0
81Antoine DuchesneGroupama - FDJ+21.230
82Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
83Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
84Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
85Tiesj BenootTeam Sunweb+21.270
86Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
87Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
88Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+21.340
89Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+21.590
90Salvatore PuccioTeam INEOS+22.110
91Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
92Tao Geoghegan HartTeam INEOSs.t.0
93Lars BoomEkipa amatorska 2020+22.190
94Simon GeschkeCCC Team+22.250
95Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+22.340
96Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
97Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
98Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
99Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
100Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+22.370
101Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
102Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
103Davide VillellaMovistar Team+22.460
104Léo VincentGroupama - FDJ+22.580
105Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+23.480
106Imanol Erviti OlloMovistar Team+23.490
107Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
108Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
109Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
110Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
111Dario CataldoMovistar Teams.t.0
112Jetse BolBurgos - BH+23.550
113Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+24.260
114Michael StorerTeam Sunweb+24.420
115Michael AlbasiniMitchelton - Scott+24.540
116Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+25.040
117Mathias Le TurnierCofidis+25.320
118Julien DuvalAg2r La Mondiale+27.410
119Luka MezgecMitchelton - Scott+27.580
120Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
121Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
122Johann Van ZylTeam Skyline+28.140
123Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+28.250
124Franco PellizottiEkipa amatorska 2020s.t.0
125Alessandro De MarchiCCC Teams.t.0
126Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
127Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
128Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
129Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
130Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+28.390
131Matteo TrentinCCC Teams.t.0
132Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+28.500
133Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+28.520
134Benjamin ThomasGroupama - FDJ+29.250
135Fabio SabatiniCofidis+29.310
136Daniele BennatiMovistar Team+29.330
137Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+29.440
138Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+29.490
139Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+29.510
140Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
141Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
142Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
143Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
144Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
145Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+30.090
146Nicola ConciTrek - Segafredo+30.160
147Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
148Jelle WallaysLotto - Soudal+30.350
149Kiel ReijnenTrek - Segafredo+30.500
150Diego Rubio HernandezBurgos - BH+30.580
151Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
152Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
153Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
154Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+31.050
155Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+31.080
156Loic ChetoutCofidis+31.140
157Peter SaganBora - Hansgrohe+31.500
158Elia VivianiCofidis+31.520
159Simone ConsonniCofidiss.t.0
160Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
161Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
162Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
163Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+31.560
164Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+32.230
165Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+32.280
166Kenneth VanbilsenCofidis+32.300
167Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 15:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotGroupama - FDJ5.01.4970
2Miguel Angel LopezAstana Pro Team+0.2850
3Simon YatesMitchelton - Scott+0.3035
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.3220
5Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Enric Mas NicolauMovistar Team+0.3410
7Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.5
8Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+1.253
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+1.332
10Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.491
11Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+2.380
12Tony GallopinAg2r La Mondiale+2.500
13Adam YatesMitchelton - Scott+3.050
14Wilco KeldermanTeam Sunweb+4.010
15Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
16Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
17Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.350
18Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+4.430
19Hermann PernsteinerBahrain - McLarens.t.0
20Sander ArmeeLotto - Soudal+4.480
21Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+5.100
22Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
23Fabio AruUAE Team Emirates+5.190
24Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
25Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.0
27David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
28Edward RavasiUAE Team Emirates+5.300
29Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+6.400
30Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+6.430
31Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+6.450
32Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+8.180
33Ilnur ZakarinCCC Team+8.220
34Floris De TierAlpecin - Fenix+8.310
35Hubert DupontAg2r La Mondiale+8.550
36Tao Geoghegan HartTeam INEOS+9.180
37Maxime MonfortLotto - Soudal+10.010
38Richie PorteTrek - Segafredo+10.170
39Jose Herrada LopezCofidis+10.390
40Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+11.190
41Dario CataldoMovistar Team+12.210
42Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
43Valerio ContiUAE Team Emirates+12.270
44George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
45Simon ClarkeEF Pro Cycling+12.400
46Michael WoodsEF Pro Cyclings.t.0
47Simon GeschkeCCC Team+12.420
48Dylan TeunsBahrain - McLaren+13.270
49Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
50Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
51Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
52Nicholas SchultzMitchelton - Scott+14.130
53Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+14.350
54Jan HirtCCC Team+14.380
55Jai HindleyTeam Sunweb+15.410
56Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+16.390
57Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
58Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.0
59Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+16.530
60Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
61Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
62Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
63Davide VillellaMovistar Teams.t.0
64Bauke MollemaTrek - Segafredo+17.100
65Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+19.110
66Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
67Damien HowsonMitchelton - Scott+21.090
68Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
69Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+21.220
70Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+21.540
71Nans PetersAg2r La Mondiale+22.370
72Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+23.030
73Michał KwiatkowskiTeam INEOS+23.110
74Stéphane RossettoCofidiss.t.0
75Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
76Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+25.130
77Jesus Herrada LopezCofidis+25.480
78Nicolas RocheTeam Sunweb+28.070
79Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
80Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+28.090
81Tiesj BenootTeam Sunweb+28.590
82Laurens De PlusTeam Jumbo - Vismas.t.0
83Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
84Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
85Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
86Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
87Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
88Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
89Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
90Joey RosskopfCCC Teams.t.0
91Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
92Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
93Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+29.060
94Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
95Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
96Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
97Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
98Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
99Daniele BennatiMovistar Team+29.100
100Johannes FröhlingerTeam Sunweb+29.500
101Marc SarreauGroupama - FDJ+29.530
102Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+29.580
103Antoine DuchesneGroupama - FDJ+31.240
104Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
105Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
106Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
107Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.0
108Mikael CherelAg2r La Mondiale+32.000
109Benjamin ThomasGroupama - FDJ+32.050
110Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+32.080
111Alessandro De MarchiCCC Team+32.150
112Rohan DennisTeam INEOS+33.160
113Jetse BolBurgos - BH+33.300
114Matteo TrentinCCC Team+33.340
115Thomas De GendtLotto - Soudal+33.500
116Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+34.160
117Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+35.330
118Luis Angel Mate MardonesCofidis+37.310
119Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
120Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
121Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
122Michael AlbasiniMitchelton - Scotts.t.0
123Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
124Fabio SabatiniCofidiss.t.0
125Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
126Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
127Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
128Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
129Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
130Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
131Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
132Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
133Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
134Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
135Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
136Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
137Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
138Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
139Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
140Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
141Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
142Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
143Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
144Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
145Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
146Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
147Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
148Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
149Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
150Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
151Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
152Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
153Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
154Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbeas.t.0
155Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
156Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
157Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
158Elia VivianiCofidiss.t.0
159Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
160Simone ConsonniCofidis+37.460
161Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
162Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
163Loic ChetoutCofidis+38.130
164Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+38.160
165Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+38.210
166Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+38.320

Wyniki etapu 16:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rohan DennisTeam INEOS37.5770
2Joey RosskopfCCC Team+0.5050
3Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.35
4Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.5120
5Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.15
6Enric Mas NicolauMovistar Team+1.0310
7Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.055
8Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+1.073
9Simon GeschkeCCC Team+1.102
10Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.1
11Dylan TeunsBahrain - McLaren+1.170
12Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Teams.t.0
13Simon YatesMitchelton - Scott+1.280
14Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.290
15Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+1.350
16David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.390
17Wilco KeldermanTeam Sunweb+1.400
18Stephen CummingsNTT Pro Cycling Team+1.490
19Thomas De GendtLotto - Soudal+1.500
20Alessandro De MarchiCCC Team+1.510
21Tony GallopinAg2r La Mondiale+1.520
22Fabio FellineAstana Pro Team+1.530
23Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
24Martijn TusveldTeam Sunweb+1.590
25Benjamin ThomasGroupama - FDJ+2.090
26Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+2.100
27Thibaut PinotGroupama - FDJ+2.110
28Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+2.160
29Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
30Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
31Miguel Angel LopezAstana Pro Team+2.190
32Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
33Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
34Ilnur ZakarinCCC Teams.t.0
35Dario CataldoMovistar Team+2.290
36Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.350
37Brent BookwalterMitchelton - Scott+2.400
38Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+2.450
40Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+2.460
41Simon ClarkeEF Pro Cycling+3.000
42Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.010
43Jelle WallaysLotto - Soudal+3.020
44Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
45Nicolas RocheTeam Sunweb+3.040
46Maxime MonfortLotto - Soudal+3.050
47Rafał MajkaBora - Hansgrohe+3.090
48Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+3.140
49Valerio ContiUAE Team Emirates+3.160
50Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+3.190
51Matteo TrentinCCC Team+3.220
52Mitchell DockerEF Pro Cycling+3.250
53Stéphane RossettoCofidiss.t.0
54Jay MccarthyBora - Hansgrohe+3.350
55Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+3.380
56Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+3.400
57Fabio AruUAE Team Emirates+3.430
58Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+3.490
59Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+3.510
60Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+3.520
61Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+3.570
62Adam YatesMitchelton - Scott+4.010
63Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+4.020
64Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
65Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+4.070
66Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+4.100
67Ben KingNTT Pro Cycling Team+4.110
68Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+4.130
69Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
70Elia VivianiCofidis+4.140
71Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
72Ben GastauerAg2r La Mondiale+4.170
73Edward RavasiUAE Team Emirates+4.190
74Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+4.220
75Tiesj BenootTeam Sunweb+4.230
76Jai HindleyTeam Sunweb+4.290
77Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+4.300
78Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
79Nans PetersAg2r La Mondiale+4.380
80Hubert DupontAg2r La Mondiale+4.390
81Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+4.410
82Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
83Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
84Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.0
85Léo VincentGroupama - FDJ+4.420
86Davide VillellaMovistar Team+4.430
87Tao Geoghegan HartTeam INEOS+4.460
88Michael WoodsEF Pro Cycling+4.470
89Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+4.490
90Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
91Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
92Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
93Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+4.510
94Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+4.520
95Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
96Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+4.530
97Sven Erik BystromUAE Team Emirates+4.560
98Andrey ZeitsMitchelton - Scott+4.570
99Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.0
100Merhawi KudusMitchelton - Scott+5.000
101Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
102Pavel KochetkovCCC Team+5.010
103Jose Herrada LopezCofidis+5.030
104Fabio SabatiniCofidis+5.040
105Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+5.060
106Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+5.150
107Peter SaganBora - Hansgrohe+5.160
108Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+5.170
109Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+5.190
110Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Teams.t.0
111Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+5.230
112Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+5.240
113Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+5.250
114Diego Rubio HernandezBurgos - BH+5.300
115Kiel ReijnenTrek - Segafredo+5.320
116Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
117Ian BoswellIsrael Start-Up Nation+5.330
118Simone ConsonniCofidiss.t.0
119Julien DuvalAg2r La Mondiale+5.360
120Damien HowsonMitchelton - Scott+5.390
121Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
122Kenneth VanbilsenCofidis+5.410
123Floris De TierAlpecin - Fenix+5.440
124Michael AlbasiniMitchelton - Scott+5.450
125Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+5.460
126Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+5.470
127Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+5.480
128Eduard Prades ReverteMovistar Team+5.490
129Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
130Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
131Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+5.520
132Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+5.540
133Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+6.000
134Luka PibernikBahrain - McLaren+6.040
135Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
136Johann Van ZylTeam Skyline+6.080
137Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+6.090
138Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+6.160
139Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+6.170
140Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+6.190
141Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
142Daniele BennatiMovistar Team+6.290
143Loic ChetoutCofidis+6.300
144Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+6.310
145Jan HirtCCC Teams.t.0
146Nicholas SchultzMitchelton - Scott+6.320
147Jetse BolBurgos - BH+6.340
148Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+6.380
149Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+6.410
150Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+6.420
151Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+6.470
152Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+6.530
153Sepp KussTeam Jumbo - Visma+6.550
154Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+6.580
155Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+6.590
156Johannes FröhlingerTeam Sunweb+7.010
157Mark PadunBahrain - McLarens.t.0
158Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
159Luis Angel Mate MardonesCofidis+7.020
160Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
161Lars BoomEkipa amatorska 2020s.t.0
162Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+7.300
163Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+8.000
164George BennettTeam Jumbo - Visma+8.100
165Michael StorerTeam Sunweb+9.040

Wyniki etapu 17:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael WoodsEF Pro Cycling4.09.4870
2Dylan TeunsBahrain - McLaren+0.0550
3David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.1035
4Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.1320
5Ilnur ZakarinCCC Team+0.3815
6Alessandro De MarchiCCC Team+0.4410
7Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+0.485
8Jesus Herrada LopezCofidis+0.513
9Jai HindleyTeam Sunweb+0.552
10Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+1.481
11Stéphane RossettoCofidiss.t.0
12Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.510
13Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+1.570
14Enric Mas NicolauMovistar Team+2.400
15Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
16Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+2.440
17Simon YatesMitchelton - Scott+2.480
18Miguel Angel LopezAstana Pro Team+2.500
19Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+2.520
20Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+2.530
21Adam YatesMitchelton - Scott+3.080
22Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+3.440
23Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
24Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Team+3.530
25Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+4.090
26Tony GallopinAg2r La Mondiale+4.100
27Alexandre GeniezAg2r La Mondiale+4.200
28Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+4.330
29Wilco KeldermanTeam Sunweb+4.550
30Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+5.170
31Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+5.220
32Rudy MolardGroupama - FDJ+5.260
33Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
34Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
35Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+5.300
36Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+5.410
37Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+5.480
38Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+6.060
39Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+6.170
40Davide FormoloUAE Team Emirates+6.190
41Jack HaigMitchelton - Scott+6.300
42Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+6.400
43Simon ClarkeEF Pro Cycling+7.200
44Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+7.340
45Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+7.370
46Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+7.450
47Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+8.260
48Bauke MollemaTrek - Segafredo+8.280
49Hubert DupontAg2r La Mondiale+8.450
50Nicholas SchultzMitchelton - Scott+9.040
51Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
52Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
53Mikael CherelAg2r La Mondiale+9.390
54Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
55Ben KingNTT Pro Cycling Team+10.480
56Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
57Laurens De PlusTeam Jumbo - Visma+10.500
58Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
59Fabio FellineAstana Pro Teams.t.0
60Valerio ContiUAE Team Emirates+10.550
61Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+11.200
62Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+11.240
63Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+11.300
64Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
65Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
66Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+11.560
67Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+11.570
68Ben GastauerAg2r La Mondiale+12.100
69Floris De TierAlpecin - Fenix+12.310
70Davide VillellaMovistar Team+13.190
71Andrey ZeitsMitchelton - Scott+13.260
72Jan HirtCCC Teams.t.0
73Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+13.290
74Imanol Erviti OlloMovistar Team+13.360
75Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
76Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
77Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
78Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
79Dario CataldoMovistar Teams.t.0
80George BennettTeam Jumbo - Visma+14.000
81Damien HowsonMitchelton - Scott+14.030
82Nans PetersAg2r La Mondiale+14.120
83Sven Erik BystromUAE Team Emirates+14.140
84Fabio AruUAE Team Emiratess.t.0
85Edward RavasiUAE Team Emiratess.t.0
86Michael StorerTeam Sunweb+14.330
87Tao Geoghegan HartTeam INEOS+16.590
88Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+17.170
89Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
90Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
91Mathias Le TurnierCofidis+18.180
92Simon GeschkeCCC Team+18.300
93Johannes FröhlingerTeam Sunwebs.t.0
94Daniele BennatiMovistar Team+18.370
95Nikita Umerbekov StalnovAstana Pro Team+18.460
96Michael AlbasiniMitchelton - Scott+19.480
97Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
98Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
99Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
100Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
101Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
102Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
103Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
104Marcus BurghardtBora - Hansgrohe+20.130
105Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+20.270
106Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
107Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+20.590
108Maxime MonfortLotto - Soudal+21.140
109Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+21.190
110Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+21.350
111Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+22.120
112Markel Irizar AranburuTrek - Segafredo+22.170
113Tiesj BenootTeam Sunweb+22.340
114Brent BookwalterMitchelton - Scott+22.360
115Sander ArmeeLotto - Soudals.t.0
116Mickael DelageGroupama - FDJ+22.410
117Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
118Luis Angel Mate MardonesCofidis+22.440
119Joey RosskopfCCC Teams.t.0
120Matteo TrentinCCC Team+22.580
121Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
122Loic ChetoutCofidis+23.020
123Diego Rubio HernandezBurgos - BH+23.150
124Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+23.190
125Kenneth VanbilsenCofidis+23.340
126Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
127Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
128Fabio SabatiniCofidis+24.030
129Elia VivianiCofidiss.t.0
130Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
131Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
132Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
133Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Vismas.t.0
134Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
135Sebastian LangeveldEF Pro Cyclings.t.0
136Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
137Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
138Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
139Ian BoswellIsrael Start-Up Nations.t.0
140Jetse BolBurgos - BHs.t.0
141Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
142Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
143Lars BoomEkipa amatorska 2020+24.110
144Stephen CummingsNTT Pro Cycling Teams.t.0
145Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
146Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+24.170
147Benjamin ThomasGroupama - FDJ+24.250
148Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.0
149Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+24.290
150Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
151Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+24.360
152Peter SaganBora - Hansgrohe+24.440
153Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
154Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
155Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
156Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
157Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
158Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+24.520
159Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+25.300
160Simone ConsonniCofidiss.t.0
161Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+25.330
162Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+26.360

Wyniki etapu 18:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jelle WallaysLotto - Soudal3.57.0370
2Sven Erik BystromUAE Team Emiratess.t.50
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.35
4Elia VivianiCofidiss.t.20
5Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.15
6Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.10
7Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.5
8Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.3
9Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.2
10Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.1
11Simone ConsonniCofidiss.t.0
12Matteo TrentinCCC Teams.t.0
13Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
14Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
15Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
16Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
17Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.0
18Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
19Simon YatesMitchelton - Scotts.t.0
20Miguel Angel LopezAstana Pro Teams.t.0
21Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
22Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
23Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
24Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
25Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
26Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
27Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
28Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
29Fabio SabatiniCofidiss.t.0
30Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
31Wilco KeldermanTeam Sunwebs.t.0
32Rigoberto Uran UranEF Pro Cyclings.t.0
33Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
34Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
35Jack HaigMitchelton - Scotts.t.0
36Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
37Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
38Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
39Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
40Ben KingNTT Pro Cycling Teams.t.0
41Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
42Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+0.170
43Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
44Daniele BennatiMovistar Team+0.200
45Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.210
46Imanol Erviti OlloMovistar Team+0.240
47Michael AlbasiniMitchelton - Scott+0.300
48Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
49David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.360
50Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
51Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
52Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
53Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
54Davide VillellaMovistar Teams.t.0
55Joey RosskopfCCC Teams.t.0
56Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
57Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
58Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.0
59Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.400
60Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
61Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
62Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
63Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
64Dario CataldoMovistar Teams.t.0
65Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
66Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
67Lars BoomEkipa amatorska 2020+0.510
68Fabio FellineAstana Pro Team+0.550
69Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+1.060
70Jai HindleyTeam Sunweb+1.090
71Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+1.110
72Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+1.130
73Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
74Jorge Cubero Galvez