Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 21:49

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert4.39.4930
2Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.0221
3Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.1115
4Floris GertsTarteletto - Isorex+0.2512
5Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma+0.349
6Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.7
7Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.6
8Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.5
9Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.4
10Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.3
11Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
12?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norways.t.0
13Jasper OckeloenEkipa amatorska 2020s.t.0
14Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.400
15Olivier PardiniEkipa amatorska 2020+0.420
16Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
17Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
18Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
20Carl Fredrik HagenLotto - Soudal+0.460
21Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
22Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
23Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
24Marvin TassetWallonie - Bruxelles Development Team+0.510
25Davide RebellinEkipa amatorska 2020+0.560
26Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+0.580
27Aksel NömmelaWallonie Bruxelles+1.040
28Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+1.100
29Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
30Tomas PetitEkipa amatorska 2020+1.210
31Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santic+1.230
32Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
33Michiel DielemanEkipa amatorska 2020+1.370
34Peter SchultingVolkerWessels - Merckx+1.470
35Kevyn IstaWallonie Bruxelles+2.200
36Ylber SefaTarteletto - Isorex+2.270
37Sylvain MoniquetGroupama - FDJ Continental Team+2.340
38Laurent EvrardEkipa amatorska 2020+3.250
39Olav HjemsaeterTeam Coop+4.540
40Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
41Justin TimmermansVolkerWessels - Merckxs.t.0
42Sjoerd BaxMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
43Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
44Sean BeroEkipa amatorska 2020s.t.0
45Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
46Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
47Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
48Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
49Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+5.000
50Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+5.060
51Jaap KooijmanVlasman Cycling Team+5.160
52Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+5.250

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)