Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:25

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe4.33.1290
2Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.54
3Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.45
4Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.40
5Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.35
6Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.31
7Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.27
8Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.23
9Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.19
10Jonas KochCCC Teams.t.15
11Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.11
12Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.8
13Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.5
14Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.5
15Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.5
16Zico WaeytensCofidiss.t.5
17Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.5
18Nikolas MaesLotto - Soudals.t.5
19Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.5
20Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.5
21Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
22Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
23Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
24Adrian KurekMazowsze Serce Polskis.t.0
25John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
26Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+0.080
27Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
28Joris NieuwenhuisTeam Sunwebs.t.0
29Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
30Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
31Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
32Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
33Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
34Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
35Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+0.110
36Ryan MullenTrek - Segafredo+0.130
37Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
38Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
39Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
40Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
41Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.150
42Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
43Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
44Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
45Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+0.190
46Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
47Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020+0.220
48Gianni MarchandTarteletto - Isorex+0.270
49Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
50Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
51Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
52Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
53Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
54Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
55Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
56Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
57Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
58Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
59Michał PalutaCCC Teams.t.0
60Barnabas PeakMitchelton - Scotts.t.0
61Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
62Gatis SmukulisEkipa amatorska 2020s.t.0
63Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.0
64Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
65Rémy MertzLotto - Soudals.t.0
66Paweł BernasMazowsze Serce Polskis.t.0
67Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
68Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
69German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
70Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
71Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
72Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
73Leonardo BonifazioTotal Direct Energies.t.0
74Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
75Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
76Dmitriy GruzdevAstana Pro Teams.t.0
77William BonnetGroupama - FDJ+0.360
78Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
79Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
80Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
81Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
82Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
83Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
84Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
85Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+0.390
86Wouter WippertEvos.t.0
87Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
88Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
89Simon SellierTotal Direct Energie+0.480
90Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
91Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
92Simone PonziEkipa amatorska 2020+0.570
93Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
94Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+0.580
95Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+1.010
96Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+1.180
97Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
98Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
99Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
100Matteo BonoEkipa amatorska 2020+1.240
101Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
102Brice FeilluTeam Arkea - Samsic+1.300
103Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
104Dries De BondtAlpecin - Fenix+1.580
105Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+2.000
106Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
107Emmanuel MorinCofidiss.t.0
108Marco MarcatoUAE Team Emirates+2.320
109Niklas MärklDevelopment Team Sunweb+3.170
110Clément CariseyIsrael Cycling Academy+3.200
111Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
112Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
113Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
114Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+4.350
115Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
116Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
117Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
118Ignatas KonovalovasGroupama - FDJs.t.0
119Jonas GregaardAstana Pro Team+5.190
120Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+5.320
121Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
122Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
123Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
124Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
125Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
126Joan Bou CompanyFundacion - Orbeas.t.0
127Itmar EinhornIsrael Start-Up Nations.t.0
128Leon HeinschkeDevelopment Team Sunwebs.t.0
129Felix GallTeam Sunwebs.t.0
130Kamil GradekCCC Teams.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)