Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:26

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontCircus - Wanty Gobert4.10.5030
2Alfdan De DeckerCircus - Wanty Goberts.t.21
3Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.15
4Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.12
5Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.9
6David Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.7
7Jelle CantTarteletto - Isorexs.t.6
8Alexander GeuensEkipa amatorska 2020s.t.5
9Frantisek SisrElkov - Kaspers.t.4
10Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.3
11Marcel MeisenAlpecin - Fenixs.t.0
12Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0
13Arne De GrooteTarteletto - Isorexs.t.0
14Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorexs.t.0
15Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
16Olivier PardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
17Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
18Clément CariseyIsrael Cycling Academys.t.0
19Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
20David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
21Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
22Stan GodrieEkipa amatorska 2020s.t.0
23Tyler WilliamsEkipa amatorska 2020s.t.0
24Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
25Jan StöhrAC Sparta Prahas.t.0
26Guillaume SeyeBEAT Cycling Clubs.t.0
27Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
28Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
29Matthias LegleyEkipa amatorska 2020s.t.0
30Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
31Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
32Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
33Gil DheygereEkipa amatorska 2020s.t.0
34Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
35Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
36Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
37Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
38Pierre GoebeertEkipa amatorska 2020s.t.0
39Wietse BosmansEkipa amatorska 2020+0.090
40Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
41Piet AllegaertCofidis+0.120
42Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
43Marko KumpAdria Mobils.t.0
44Gianni VermeerschAlpecin - Fenixs.t.0
45Kamil GradekCCC Teams.t.0
46Jonas RickaertAlpecin - Fenix+0.240
47Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
48Ylber SefaTarteletto - Isorex+0.360
49Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
50Michał PalutaCCC Team+0.400
51Mark McnallyEkipa amatorska 2020+1.000
52Paweł BernasMazowsze Serce Polski+1.360
53Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+2.410

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)