Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:16

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe4.46.5660
2Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.36
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.30
4Leonardo BonifazioTotal Direct Energies.t.27
5Christophe LaporteCofidiss.t.24
6Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.21
7Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.18
8Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.15
9Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.12
10Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.9
11Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
12Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
13Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
14Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
15Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
16Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
17Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
18Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
19Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
20Damien TouzeCofidiss.t.0
21Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
22Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
23Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
24Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
25Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
26Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
27Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+0.070
28Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
29Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
30Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
31Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
32Michele CorradiniEkipa amatorska 2020s.t.0
33Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
34Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
35Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
36Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
37Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
38Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
39Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
40Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
41Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+0.120
42Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
43Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
44Barnabas PeakMitchelton - Scotts.t.0
45Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
46Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
47Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
48Turcanu Veaceslav BiondiEkipa amatorska 2020s.t.0
49Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
50Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
51Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
52Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
53Julien TrarieuxNippo - Delko - Provences.t.0
54Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
55Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
56Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
57German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
58Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
59Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
60Emmanuel MorinCofidiss.t.0
61Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
62Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
63Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
64Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
65Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
66Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
67Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
68Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
69Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020s.t.0
70Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
71Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
72Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
73Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
74Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
75Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
76Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
77Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
78Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
79Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
80Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
81Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concept+0.250
82Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
83Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+0.270
84Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+0.300
85Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
86Wouter WippertEvo+0.320
87Dimitri ClaeysCofidis+0.390
88Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+0.480
89Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+1.120
90Fabien GrellierTotal Direct Energie+1.150
91Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+1.270
92Laurent DidierEkipa amatorska 2020+1.300
93Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
94Laurens De VreeseAstana Pro Team+1.400
95Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academy+1.500
96Marco CanolaGazprom - RusVelo+1.520
97Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
98Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
99Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nations.t.0
100Perrig QuemeneurTotal Direct Energies.t.0
101David RiviereEkipa amatorska 2020s.t.0
102Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.0
103Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
104Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
105Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
106Jonas GregaardAstana Pro Teams.t.0
107Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
108Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
109Alex KirschTrek - Segafredo+2.190
110Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
111Kristian Javier Yustre RodriguezTeam Illuminates.t.0
112Jan André FreulerAmore & Vita - Prodirs.t.0
113Eugenio AlafaciEvos.t.0
114Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
115Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
116Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
117Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
118David GauduGroupama - FDJs.t.0
119Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
120Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
121Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
122Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
123Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+3.070
124Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.0
125Dmitriy GruzdevAstana Pro Team+4.160
126Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020+4.200
127Pierre GoebeertEkipa amatorska 2020s.t.0
128Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
129Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
130Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93s.t.0
131Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+5.200
132Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
133Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+5.340
134Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020s.t.0
135Iltjan NikaAmore & Vita - Prodir+7.100
136Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+8.070
137Axel JourniauxTotal Direct Energie+8.080
138Erik BaskaBora - Hansgrohe+8.150
139Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)