Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:17

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step26.25.58120
2Wout PoelsBahrain - McLaren+0.1790
3Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.3372
4Patrick BevinCCC Team+0.4266
5Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.5160
6Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.5854
7Neilson PowlessEF Pro Cycling+1.1048
8Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+1.2142
9Chris HamiltonTeam Sunweb+1.2836
10Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+1.3430
11Cameron MeyerMitchelton - Scott+1.4927
12Scott DaviesBahrain - McLaren+1.5424
13Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+1.5821
14Hugh CarthyEF Pro Cycling+2.0018
15Jonathan HivertTotal Direct Energie+2.0916
16Ethan HayterTeam INEOS+2.1714
17Thomas PidcockEkipa amatorska 2020+2.2412
18Dion SmithMitchelton - Scott+2.2710
19Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.9
20Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreen+2.428
21Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+3.140
22Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+3.330
23Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+3.500
24Eduardo SepulvedaMovistar Team+4.330
25Edmund BradburyMemil Pro Cycling+5.130
26Emils LiepinsTrek - Segafredo+5.480
27Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+5.520
28Robert PowerTeam Sunweb+6.020
29Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+6.460
30Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+6.520
31Jürgen RoelandtsMovistar Team+7.020
32Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+7.250
33Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+7.380
34Jasper De BuystLotto - Soudal+7.530
35Alex DowsettIsrael Start-Up Nation+8.050
36Geraint ThomasTeam INEOS+9.120
37Stephen WilliamsBahrain - McLaren+9.420
38Paul OurselinTotal Direct Energie+9.440
39James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+9.490
40Vasil KiryienkaTeam INEOS+10.000
41Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+10.260
42Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+10.300
43Victor De La Parte GonzalezCCC Team+10.500
44Gabriel CullaighMovistar Team+11.150
45Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
46Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+11.180
48Ian StannardTeam INEOS+11.340
49Matti BreschelEF Pro Cycling+11.580
50Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+12.040
51Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+12.300
52Nils EekhoffTeam Sunweb+12.320
53Ryan ChristensenCanyon - dhb p/b Soreen+13.010
54Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates+13.020
55Louis VervaekeAlpecin - Fenix+13.570
56Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+14.120
57Miles ScotsonGroupama - FDJ+14.280
58Ben SwiftTeam INEOS+14.580
59Caleb EwanLotto - Soudal+15.010
60James OramBlack Spoke Pro Cycling Academy+15.100
61Łukasz WiśniowskiCCC Team+15.410
62Alfred WrightBahrain - McLaren+16.580
63Lennard HofstedeTeam Jumbo - Visma+17.060
64Romain CardisTotal Direct Energie+18.190
65Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+18.240
66Jens KeukeleireEF Pro Cycling+19.170
67Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizane+19.400
68Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+20.140
69Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+20.410
70Alistair SlaterVitus Pro Cycling p/b Brother UK+20.510
71Rick ZabelIsrael Start-Up Nation+21.150
72Mark DowneyEvo+21.370
73Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+22.010
74Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Team+22.020
75Hayden MccormickBlack Spoke Pro Cycling Academy+22.360
76Angelo TulikTotal Direct Energie+23.250
77Taylor PhinneyEF Pro Cycling+23.340
78Peter WilliamsSwiftCarbon Pro Cycling+23.420
79Moreno HoflandEF Pro Cycling+23.520
80James FoucheHagens Berman - Axeon+23.560
81Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+26.150
82Erick RowsellEkipa amatorska 2020+26.340
83Richard HandleyEkipa amatorska 2020+27.200
84Matthew HolmesLotto - Soudal+27.590
85Chris FroomeTeam INEOS+28.250
86Matthew BostockCanyon - dhb p/b Soreen+28.510
87Tom BaylisEkipa amatorska 2020+29.000
88Nils PolittIsrael Start-Up Nation+29.230
89Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+30.080
90Tony MartinTeam Jumbo - Visma+30.100
91Alexandre PichotTotal Direct Energie+30.230
92Thomas MosesEkipa amatorska 2020+30.540
93Roger KlugeLotto - Soudal+33.070
94Jonathon McevoyEkipa amatorska 2020+35.140
95Andrea GuardiniGiotti - Victoria+36.150
96Rory TownsendCanyon - dhb p/b Soreen+37.400
97Jonathan MouldEkipa amatorska 2020+38.020
98Thomas StewartCanyon - dhb p/b Soreen+39.150
99Dexter GardiasEkipa amatorska 2020+40.350
100Christopher LathamVitus Pro Cycling p/b Brother UK+41.300
101Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+43.140
102George PymEkipa amatorska 2020+44.330
103Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+45.510
104Phil BauhausBahrain - McLaren+46.140
105Joseph NallyVitus Pro Cycling p/b Brother UK+46.250
106Alex PatonCanyon - dhb p/b Soreen+52.460

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation4.00.5420
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.10
3Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.5
4Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
5Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
7Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
8Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
9Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
11Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
12Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
13Edward TheunsTrek - Segafredos.t.0
14Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
15Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
16Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
17Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
18Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Joseph NallyVitus Pro Cycling p/b Brother UKs.t.0
20Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Cameron MeyerMitchelton - Scott4.14.4620
2Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+0.0110
3Patrick BevinCCC Team+0.025
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
6Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
8Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
9Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
10Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.090
11Scott DaviesBahrain - McLaren+0.140
12Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+0.390
13Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
14Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
15Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
16Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
17Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
19Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
20Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step2.47.4120
2Patrick BevinCCC Teams.t.10
3Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.5
4Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
5Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
6Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
7Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
8Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
9Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
10Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
11Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
12Caleb EwanLotto - Soudals.t.0
13Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
15Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
16Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
17Thomas PidcockEkipa amatorska 2020s.t.0
18Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
19Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
20Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation4.22.0420
2Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.10
3Patrick BevinCCC Teams.t.5
4Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
5Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
7Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
8Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
9Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
10Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
11Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
12Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
13Taylor PhinneyEF Pro Cyclings.t.0
14Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
15Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
17Mark DowneyEvos.t.0
18Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
19Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
20Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+19.375
1Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.5
1Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.5
1Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.5
1Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.5
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.163
2Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.3
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.3
2Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.3
3Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+0.201
3Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.1
3Tony MartinTeam Jumbo - Vismas.t.1
3Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.1
4Wout PoelsBahrain - McLaren+0.260
4Vasil KiryienkaTeam INEOSs.t.0
4Geraint ThomasTeam INEOSs.t.0
4Ian StannardTeam INEOSs.t.0
5Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.360
5Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
5Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
5Victor De La Parte GonzalezCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout PoelsBahrain - McLaren4.01.5120
2Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.0210
3Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.125
4Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.210
5Patrick BevinCCC Teams.t.0
6Thomas PidcockEkipa amatorska 2020s.t.0
7Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
8Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
9Max StedmanCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
10Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
11Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
12Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
13Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
14Mikel Nieve IturraldeMitchelton - Scott+0.270
15Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+0.290
16Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+0.310
17Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.320
18Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
19Stephen WilliamsBahrain - McLarens.t.0
20Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.360

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ian StannardTeam INEOS4.56.2720
2Nils PolittIsrael Start-Up Nation+0.5910
3Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+3.095
4Mark McnallyEkipa amatorska 2020+3.540
5Emils LiepinsTrek - Segafredo+4.040
6Patrick BevinCCC Teams.t.0
7Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
8Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
9Andrew TennantCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
10Nils EekhoffTeam Sunwebs.t.0
11Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
12Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
13Dmitry StrakhovGazprom - RusVelos.t.0
14Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
15Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
16Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
17Matti BreschelEF Pro Cyclings.t.0
18Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanLotto - Soudal1.38.3320
2Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.10
3Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.5
4Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
5Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
6Dion SmithMitchelton - Scotts.t.0
7Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
8Nils EekhoffTeam Sunwebs.t.0
9Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
10Patrick BevinCCC Teams.t.0
11Gabriel CullaighMovistar Teams.t.0
12Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
13Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
15Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
16Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
17Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
18Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
20Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nationpo 1. etapie6
1Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanepo 2. etapie6
1Patrick BevinCCC Teampo 3. etapie6
1Patrick BevinCCC Teampo 4. etapie6
1Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismapo 5. etapie6
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 6. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)