Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:48

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julien SimonTotal Direct Energie4.31.0230
2Ignatas KonovalovasGroupama - FDJs.t.21
3Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.15
4Guillaume MartinCofidis+0.0612
5Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+0.159
6Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.7
7Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.6
8Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.5
9Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.4
10Marc HirschiTeam Sunwebs.t.3
11Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
12Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
14Rémy RochasNippo - Delko - Provences.t.0
15Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
16Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
17Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+0.190
18Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
19Anthony PerezCofidiss.t.0
20Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
21Michele GazzaraEkipa amatorska 2020s.t.0
22Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
23Szymon RekitaLeopard Pro Cycling+1.160
24Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+1.450
25Pierre GouaultNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.140
26Romain BardetAg2r La Mondiale+2.310
27Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+2.450
28Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
29Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
30Fabien GrellierTotal Direct Energies.t.0
31Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
32Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
33Justin ParozAkros - Excelsior - Thömus+2.520
34Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+3.200
35Claudio ImhofTeam Vorarlberg - Santics.t.0
36Alo JakinSt Michel - Auber 93s.t.0
37Romain CombaudNippo - Delko - Provence+3.310
38Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
39Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
40Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
41Thomas JolyEkipa amatorska 2020+3.470
42Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Team+4.090
43Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
44Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
45Pit LeyderLeopard Pro Cyclings.t.0
46Luc WirtgenWallonie Bruxelless.t.0
47Niccolo SalviettiSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
48Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kviss.t.0
49Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
50Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
51Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
52Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+4.280
53Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+5.310
54Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
55Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+6.040
56Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vega+6.480
57Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+7.070
58Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020+7.380
59Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+7.420
60Bryan NauleauTotal Direct Energie+7.590
61Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+9.160
62Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+14.130
63Damian LüscherSwiss Racing Academys.t.0
64Jérémy RoyEkipa amatorska 2020s.t.0
65Yannis VoisardSwiss Racing Academys.t.0
66Joseph AreruyaNippo - Delko - Provences.t.0
67Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
68Kristian Javier Yustre RodriguezTeam Illuminates.t.0
69Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
70Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
71Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
72Mirko TrosinoEkipa amatorska 2020s.t.0
73Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
74Tom ThillEkipa amatorska 2020+15.300
75Mario SpenglerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)