Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:34

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic3.54.0130
2Cees BolTeam Sunwebs.t.21
3Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.15
4Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.12
5Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.9
6Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.7
7Jelle MannaertsTarteletto - Isorexs.t.6
8Jens AdamsPauwels Sauzen - Bingoals.t.5
9Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.4
10Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.3
11Dennis Van Der HorstMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
12Jelle DondersTeam Dauner - Akkons.t.0
13Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
15Mario SpenglerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
16Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0
17Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
18Michael BorosEkipa amatorska 2020s.t.0
19Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
20Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorexs.t.0
21Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
22Braam MerlierEkipa amatorska 2020s.t.0
23Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
24Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
25Gaëtan PonsLeopard Pro Cyclings.t.0
26Tom VermeerEkipa amatorska 2020s.t.0
27Franklin SixWallonie Bruxelless.t.0
28Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
29Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
30Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
31Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
32Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
33Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.0
35Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
36Eiya HashimotoTeam Bridgestone Cyclings.t.0
37Maxim RusnacEkipa amatorska 2020s.t.0
38Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
39Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
40Johan JacobsMovistar Teams.t.0
41Jarno Gmelich MeijlingEkipa amatorska 2020s.t.0
42Jan BrockhoffEkipa amatorska 2020s.t.0
43Danny Van Der TuukMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
44Pit SchlechterLeopard Pro Cyclings.t.0
45Aidis KruopisEkipa amatorska 2020s.t.0
46Edoardo AffiniMitchelton - Scott+0.170
47Jelle NieuwpoortEkipa amatorska 2020s.t.0
48Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
49Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
50Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
51Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020+0.190
52Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020+0.210
53Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
54Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
55Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
56Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
57Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+0.270
58Tom ThillEkipa amatorska 2020+0.280
59Piet AllegaertCofidis+0.300
60Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)