Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper StuyvenTrek - Segafredo5.14.2890
2Dimitri ClaeysCofidiss.t.54
3Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.45
4Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.40
5Guillaume MartinCofidiss.t.35
6Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.0531
7Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.0727
8Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.23
9Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.19
10Sean BennettEF Pro Cycling+0.0815
11Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.1211
12Romain SeigleGroupama - FDJs.t.8
13Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+0.145
14Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+0.165
15Odd Christian EikingCircus - Wanty Gobert+0.235
16Jan BakelantsCircus - Wanty Gobert+0.265
17Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+0.275
18Olivier Le GacGroupama - FDJ+0.475
19Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.5
20Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+0.515
21Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+0.540
22Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+0.590
23Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
24Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
25Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+1.030
26Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.280
27Anthony PerezCofidis+1.340
28Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+1.370
29Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
30Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
31Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
32Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
33Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
35Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
36Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
37Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
38Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
39Nicolas ProdhommeEkipa amatorska 2020s.t.0
40Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
41Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
42Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nations.t.0
43Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
44Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0
45Bryan NauleauTotal Direct Energie+1.430
46Tobias LudvigssonGroupama - FDJs.t.0
47Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+2.070
48Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+2.240
49Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+2.280
50Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
51Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
52Maxime VantommeTarteletto - Isorex+2.320
53Jens KeukeleireEF Pro Cycling+2.340
54Steven TronetEkipa amatorska 2020s.t.0
55Piet AllegaertCofidiss.t.0
56Anthony TurgisTotal Direct Energie+2.390
57Yann PestiauxWallonie - Bruxelles Development Team+2.420
58Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
59Frank BonnamourTeam Arkea - Samsic+2.590
60Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+3.060
61Kevyn IstaWallonie Bruxelles+3.130
62Sylvain MoniquetGroupama - FDJ Continental Team+3.160
63Nico DenzTeam Sunweb+3.190
64Tom WirtgenWallonie Bruxelles+3.210
65Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+3.260
66Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
67Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+3.330
68Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+4.270
69Ylber SefaTarteletto - Isorex+7.130
70Antoine WarnierEkipa amatorska 2020+7.160
71Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
72Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
73Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
74Ruben ScheireEkipa amatorska 2020s.t.0
75Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
76Arthur PagnaerEkipa amatorska 2020s.t.0
77Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
78Yorick SlagmuldersMassi - Vivo - Conectas.t.0
79Félix DopchieWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
80Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
81Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
82Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
83August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
84Harm VanhouckeLotto - Soudals.t.0
85Simon SellierTotal Direct Energie+7.210
86Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.0
87Thomas JolyEkipa amatorska 2020+7.390
88Brian Van GoethemLotto - Soudal+7.480
89Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+9.560
90Laurent DidierEkipa amatorska 2020+12.010
91Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
92Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.0
93David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
94Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
95Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
96Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
97Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
98Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
99Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
100Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
101Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
102Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
103Tomas PetitEkipa amatorska 2020s.t.0
104Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
105Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
106Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
107Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
108Max Emil KornerEkipa amatorska 2020s.t.0
109Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
110Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
111Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
112Romain Le RouxTeam Arkea - Samsics.t.0
113Amaël MoinardTeam Arkea - Samsics.t.0
114Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
115Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
116Jonny BrownTeam Skylines.t.0
117Maikel ZijlaardSEG Racing Academys.t.0
118Axel JourniauxTotal Direct Energies.t.0
119Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
120Marvin TassetWallonie - Bruxelles Development Team+12.100
121Vincent De SyEkipa amatorska 2020+15.090

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)