Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.14.3360
2John DegenkolbLotto - Soudals.t.36
3Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.30
4Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.27
5Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.24
6Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.21
7Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.18
8Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.15
9Sean De BieWallonie Bruxelless.t.12
10Yoeri HavikVlasman Cycling Teams.t.9
11Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
12Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
13Alberto DaineseTeam Sunwebs.t.0
14Wouter WippertEvos.t.0
15Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
16Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
17Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
18Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.0
19Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
20Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
21Cees BolTeam Sunwebs.t.0
22Nahom Kalei DesaleBEAT Cycling Clubs.t.0
23Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
24Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
25Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
26Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
27Boris ValléeWallonie Bruxelless.t.0
28Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norways.t.0
29Jimmy DuquennoyEkipa amatorska 2020s.t.0
30Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
31Jan MaasLeopard Pro Cyclings.t.0
32Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
33Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
34Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
35Daan HoeyberghsBEAT Cycling Clubs.t.0
36Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
37Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
38Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
39Morgan KneiskyGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
40Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
41Tiago Gomes AntunesEfapels.t.0
42David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
43Alexander MaesEkipa amatorska 2020s.t.0
44Willie SmitBurgos - BHs.t.0
45Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
46Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
47Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
48Dieter BouvryEkipa amatorska 2020s.t.0
49Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
50Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
51Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
52Zico WaeytensCofidiss.t.0
53Lander SeynaeveEkipa amatorska 2020s.t.0
54Daniel AbrahamBEAT Cycling Clubs.t.0
55Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsics.t.0
56Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Teams.t.0
57Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
58Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
59Jesper RaschSEG Racing Academys.t.0
60Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
61Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
62Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
63Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Dylan Van ZijlEkipa amatorska 2020s.t.0
65Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
66Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
67Ole ForfangJoker - Fuel of Norways.t.0
68Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
69Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.0
70Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
71Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
72Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
73Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+0.090
74Steven TronetEkipa amatorska 2020+0.120
75Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
76Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+0.140
77Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+0.160
78Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloise+0.180
79Luuc BugterBEAT Cycling Club+0.200
80Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
81Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
82Joost Van Der BurgVlasman Cycling Teams.t.0
83Michael Carbel SvendgaardNTT Pro Cycling Teams.t.0
84Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
85Pierre GoebeertEkipa amatorska 2020s.t.0
86Andreas VangstadJoker - Fuel of Norways.t.0
87Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
88Florentin Lecamus LambertEkipa amatorska 2020s.t.0
89Minnie VerboomSEG Racing Academys.t.0
90Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
91Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
92Dion BeukeboomVlasman Cycling Teams.t.0
93Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
94Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
95Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
96Henrik EvensenJoker - Fuel of Norways.t.0
97Karl Patrick LaukGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
98Wim StroetingaVlasman Cycling Teams.t.0
99Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
100Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
101Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
102Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
103Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
104Beau DuvigneauVlasman Cycling Teams.t.0
105Kelvin Van Den DoolVlasman Cycling Teams.t.0
106Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
107Ryan MullenTrek - Segafredo+0.350
108Kenny NijssenEkipa amatorska 2020s.t.0
109Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
110Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
111Damien GaudinTotal Direct Energie+0.370
112Gaëtan LemoineEkipa amatorska 2020+0.390
113Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorex+0.410
114Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+0.420
115Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
116Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
117Frederik FrisonLotto - Soudal+0.440
118Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
119Stan DewulfLotto - Soudals.t.0
120Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.460
121Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+0.540
122Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+0.590
123August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
124Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
125Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+1.260
126Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
127Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+2.520
128Wesley Van DyckEkipa amatorska 2020s.t.0
129Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+3.140
130Clément CariseyIsrael Cycling Academy+4.260
131Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
132Mads PedersenTrek - Segafredo+5.070
133Nathan HaasCofidiss.t.0
134Stijn De BockTarteletto - Isorexs.t.0
135Eugenio AlafaciEvos.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)