Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 16:17

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma4.27.2460
2Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.36
3Frederik FrisonLotto - Soudals.t.30
4Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.27
5Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+0.0324
6Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+0.0621
7Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.18
8Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.15
9Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.12
10August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.9
11Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
12Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
13Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
15Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
16Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
17Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
18Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
19Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
20Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
21Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
22Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
23Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
24Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
25Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.0
26Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
27Wouter WippertEvos.t.0
28Nathan HaasCofidiss.t.0
29Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
30Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
31Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
32Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
33Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
34Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
35Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
36Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
37Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
38Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
39Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
40Ylber SefaTarteletto - Isorex+0.110
41Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
42Guillaume SeyeBEAT Cycling Clubs.t.0
43Stan DewulfLotto - Soudals.t.0
44Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
45Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
46Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
47Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
48Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
49Wim ReynaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
50Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
51Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
52Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
53Jelle CantTarteletto - Isorexs.t.0
54Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
55Eugenio AlafaciEvos.t.0
56Elias Van BreussegemTarteletto - Isorexs.t.0
57Hamish SchreursIsrael Cycling Academys.t.0
58Maikel ZijlaardSEG Racing Academys.t.0
59Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
60Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
61Nathan Van HooydonckCCC Team+0.210
62Edward WalshX-Speed United Continental Teams.t.0
63Bryan NauleauTotal Direct Energies.t.0
64Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
65Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
66Jérémy LECROQB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
67Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+0.240
68Joao Pedro Gonçalves AlmeidaDeceuninck - Quick Step+0.310
69Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
70Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
71Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
72Guy SagivIsrael Start-Up Nations.t.0
73Lennert TeugelsTarteletto - Isorex+0.340
74Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+0.400
75Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+0.450
76Karl Patrick LaukGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
77Clément CariseyIsrael Cycling Academys.t.0
78Jonny BrownTeam Skylines.t.0
79John DegenkolbLotto - Soudal+1.100
80Sergio Torres JorroEkipa amatorska 2020+1.190
81Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
82Tomas PetitEkipa amatorska 2020s.t.0
83Louis BendixenTeam Coops.t.0
84Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
85?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norways.t.0
86Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concept+1.230
87Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+1.580
88Vincent De SyEkipa amatorska 2020s.t.0
89Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.0
90Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
91Robby CobbaertEkipa amatorska 2020s.t.0
92Toms SkujinšTrek - Segafredo+2.270
93Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+2.400
94Gordon De WinterEkipa amatorska 2020s.t.0
95Félix DopchieWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
96Yann PestiauxWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
97Sébastien DelfosseEkipa amatorska 2020s.t.0
98Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
99Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
100Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
101Marlon GaillardTotal Direct Energie+3.140
102Jérémy CornuEkipa amatorska 2020s.t.0
103Alex KirschTrek - Segafredos.t.0
104Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
105Florian VachonTeam Arkea - Samsics.t.0
106Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+3.280
107Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
108Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+4.160
109Mads PedersenTrek - Segafredo+5.090
110Bram TankinkEkipa amatorska 2020s.t.0
111Willie SmitBurgos - BH+7.150
112Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
113Arne De GrooteTarteletto - Isorex+7.540
114David BoucherTarteletto - Isorexs.t.0
115Bohdan MusiienkoEkipa amatorska 2020s.t.0
116Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
117Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
118Olav HjemsaeterTeam Coops.t.0
119Kenny De KeteleSport Vlaanderen - Baloises.t.0
120Charlie ArimontEkipa amatorska 2020s.t.0
121Kenny NijssenEkipa amatorska 2020s.t.0
122Gil DheygereEkipa amatorska 2020s.t.0
123Michael RiceARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
124Kevin De JongheEkipa amatorska 2020s.t.0
125Marvin TassetWallonie - Bruxelles Development Team+7.580
126Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
127Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
128Sjoerd Van GinnekenEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)