Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 03:09

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren4.29.0360
2Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.36
3Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.30
4Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbeas.t.27
5Leonardo BassoTeam INEOSs.t.24
6Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.21
7Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.18
8Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.15
9Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizanes.t.12
10Jonas KochCCC Teams.t.9
11Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
12Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
13Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
14Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.0
15Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
16Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
17Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
18Joeri StallaertTeam Vorarlberg - Santics.t.0
19Kristoffer HalvorsenEF Pro Cyclings.t.0
20Gino MaderNTT Pro Cycling Teams.t.0
21Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
22Luca MozzatoB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
23Lukas RüeggSwiss Racing Academys.t.0
24Simone PonziEkipa amatorska 2020s.t.0
25Matteo SobreroNTT Pro Cycling Teams.t.0
26Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
27Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
28Stefano OldaniLotto - Soudals.t.0
29Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
30Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
31Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
32Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
33German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
34Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
35Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
36Alessandro FedeliNippo - Delko - Provences.t.0
37Riccardo StacchiottiGiotti - Victorias.t.0
38Grega BoleBahrain - McLarens.t.0
39Kenny MollyWallonie Bruxelless.t.0
40Alexander VdovinLokosphinxs.t.0
41Edoardo ZardiniVini Zabù - KTMs.t.0
42Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
43Dmitry SokolovLokosphinxs.t.0
44Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
45Igor BoevGazprom - RusVelos.t.0
46Ethan HayterTeam INEOS+0.070
47Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+0.080
48Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concept+0.090
49Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
50Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
51Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
52Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
53Paweł CieślikVoster - ATS Teams.t.0
54Raul ColomboWorkService - Dynatek - Vega+0.120
55Antoine WarnierEkipa amatorska 2020+0.140
56Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
57Kilian FrankinyGroupama - FDJs.t.0
58Stefan De BodNTT Pro Cycling Teams.t.0
59Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
60Patrick SchellingIsrael Start-Up Nation+0.170
61Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.0
62Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
63Gordian BanzerAkros - Excelsior - Thömuss.t.0
64Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.0
65Fabien GrellierTotal Direct Energie+0.200
66Brice FeilluTeam Arkea - Samsics.t.0
67Michał PalutaCCC Team+0.210
68Savva NovikovLokosphinx+0.230
69Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
70Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+0.260
71Michele GazzaraEkipa amatorska 2020s.t.0
72Antonio Di SanteSangemini - Trevigiani - MG.Kvis+0.270
73Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
74Mehdi El ChokriIsrael Cycling Academys.t.0
75Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provences.t.0
76Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
77Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
78Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
79Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
80Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
81Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
82Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
83Damiano CarusoBahrain - McLarens.t.0
84Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
85Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
86Piotr BrozynaVoster - ATS Teams.t.0
87Hafetab Weldegebreal WelduEkipa amatorska 2020s.t.0
88Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
89Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
90Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
91Kristijan DurasekUAE Team Emiratess.t.0
92Marc HirschiTeam Sunwebs.t.0
93Diego Pablo SevillaKometa - Xstra Cycling Teams.t.0
94Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
95Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
96Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
97Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
98Mark DonovanTeam Sunwebs.t.0
99Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+0.320
100Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
101Davide OrricoTeam Vorarlberg - Santic+0.340
102Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+0.360
103Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
104Pierre-Luc PerichonCofidis+0.440
105Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+0.460
106Kevin ColleoniBiesse - Arvedis.t.0
107Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
108Guy NivIsrael Start-Up Nation+0.500
109Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020+0.520
110Andrea VendrameAg2r La Mondiale+1.020
111Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+1.030
112Nicola GaffuriniEkipa amatorska 2020s.t.0
113Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+1.100
114Kamil MaleckiCCC Team+1.240
115Wang MeiyinHengxiang Cycling Team+1.280
116Edward DunbarTeam INEOSs.t.0
117Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
118Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
119Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)