Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 22:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Philippe GilbertLotto - Soudal4.15.3260
2Christophe LaporteCofidis+0.0136
3Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+0.0530
4Mark McnallyEkipa amatorska 2020+0.1927
5Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+0.2924
6Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.21
7Jasper PhilipsenUAE Team Emirates+1.0318
8Julien VermoteCofidiss.t.15
9Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.0812
10Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+3.329
11Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
12Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Jasper De LaatEkipa amatorska 2020s.t.0
14John DegenkolbLotto - Soudal+3.570
15Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
16Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
17Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
18Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
19Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
20Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
21Arne De GrooteTarteletto - Isorexs.t.0
22Damien TouzeCofidiss.t.0
23Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
24Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
25Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
26Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
27Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
28Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
29Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
30Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
31Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
32Davide RebellinEkipa amatorska 2020s.t.0
33Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
34Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
35Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
36Laurent EvrardEkipa amatorska 2020s.t.0
37Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
38Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
39Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
40Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
41Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
42Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
43Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
44Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
45Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
46Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
47Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
48Nicolas DougallEkipa amatorska 2020s.t.0
49Kevin RezaB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
50Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
51Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
52Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
53Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
54Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
55Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiales.t.0
56Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+4.080
57Maikel ZijlaardSEG Racing Academys.t.0
58Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0
59Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+4.140
60Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Team+5.140
61Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+5.210
62Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+6.100
63Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)