Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 22:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper StuyvenTrek - Segafredo4.16.5460
2Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.36
3Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.30
4Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.27
5Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.24
6Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.21
7Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.18
8Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.15
9Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.12
10Sean De BieWallonie Bruxelless.t.9
11Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
13Krists NeilandsIsrael Start-Up Nations.t.0
14Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
15Floris GertsTarteletto - Isorexs.t.0
16Damien TouzeCofidiss.t.0
17Jan MaasLeopard Pro Cyclings.t.0
18Krister HagenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
19Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
20August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
21Piet AllegaertCofidiss.t.0
22Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
23Abram StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
24Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
25Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
26Jeroen MeijersSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
27Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
28Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
29Kristian AasvoldRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
30Cédric RaymackersEkipa amatorska 2020s.t.0
31Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
32Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
33Adam LewisBEAT Cycling Clubs.t.0
34Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
35Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
36Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
37Jens ReyndersHagens Berman - Axeons.t.0
38Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
39Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
40Rob RuijghEkipa amatorska 2020s.t.0
41Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
42Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
43Rasmus TillerNTT Pro Cycling Teams.t.0
44Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
45Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.0
46Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
47Antwan TolhoekTeam Jumbo - Vismas.t.0
48Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
49Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
50Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
51Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
52Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
53Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+0.250
54Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+0.290
55Huub DuynEkipa amatorska 2020+0.380
56Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+1.000
57Alo JakinSt Michel - Auber 93+1.060
58Bjorg LambrechtLotto - Soudal+1.320
59Ross LambSwiftCarbon Pro Cyclings.t.0
60Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
61Filip MaciejukLeopard Pro Cyclings.t.0
62Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
63Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
64Timothy StevensEkipa amatorska 2020s.t.0
65Tiago Gomes AntunesEfapels.t.0
66Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
67Lindsay De VylderSport Vlaanderen - Baloises.t.0
68Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
69Bjorn Tore Nilsen HoemJoker - Fuel of Norways.t.0
70Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
71Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
72Koen BouwmanTeam Jumbo - Vismas.t.0
73Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
74Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+3.270
75Jasper De BuystLotto - Soudal+4.530
76Harm VanhouckeLotto - Soudals.t.0
77Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
78Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+6.390
79Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norway+8.230
80Andreas VangstadJoker - Fuel of Norways.t.0
81Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
82Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
83Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020s.t.0
84Roy GoldsteinIsrael Cycling Academys.t.0
85Daniel AbrahamBEAT Cycling Clubs.t.0
86Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
87Olav HjemsaeterTeam Coops.t.0
88Johannes HodappTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
89Daan HoeyberghsBEAT Cycling Clubs.t.0
90Max Emil KornerEkipa amatorska 2020s.t.0
91?ivind LukkedalJoker - Fuel of Norways.t.0
92Andrew LeighEkipa amatorska 2020s.t.0
93Jonny BrownTeam Skylines.t.0
94Hamish SchreursIsrael Cycling Academys.t.0
95Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
96Cees BolTeam Sunwebs.t.0
97Ruben ScheireEkipa amatorska 2020s.t.0
98Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)