Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 19:52

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept4.18.4830
2Jasper De BuystLotto - Soudals.t.21
3Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.15
4Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.12
5Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.9
6Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.7
7Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.6
8Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.5
9Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.4
10Fridtjof R?inasJoker - Fuel of Norways.t.3
11Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
12Olav HjemsaeterTeam Coops.t.0
13Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
14Wouter WippertEvos.t.0
15Polychronis TzortzakisTarteletto - Isorexs.t.0
16Piotr HavikRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
17Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
19Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+0.020
20Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
21Ylber SefaTarteletto - Isorex+0.040
22Louis BendixenTeam Coops.t.0
23Lennert TeugelsTarteletto - Isorexs.t.0
24Michiel StockmanTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
25Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
26Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
27Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
28Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
29Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
30Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
31Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
32Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
33Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+0.090
35Gianni MarchandTarteletto - Isorex+0.140
36Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.0
37Frederik FrisonLotto - Soudal+0.320
38Sep VanmarckeEF Pro Cycling+0.470
39Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
40Mark McnallyEkipa amatorska 2020s.t.0
41David BoucherTarteletto - Isorex+0.560
42Grégory RastEkipa amatorska 2020+1.230
43Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+2.030
44Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+2.090
45Tanguy TurgisEkipa amatorska 2020+2.400
46Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
47Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+3.100
48Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
49Louis VerhelstEkipa amatorska 2020s.t.0
50Brian Van GoethemLotto - Soudal+3.430
51Robbert De GreefEkipa amatorska 2020s.t.0
52Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+4.520
53Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
54Sasha WeemaesSport Vlaanderen - Baloises.t.0
55Julius Van Den BergEF Pro Cyclings.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)