Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Jose Lobato Del ValleFundacion - Orbea4.41.4060
2Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.36
3Gianni MosconTeam INEOSs.t.30
4Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.27
5Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.24
6Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.21
7Julien SimonTotal Direct Energies.t.18
8Dion SmithMitchelton - Scotts.t.15
9Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.12
10Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.9
11Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
12Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
13Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
14Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.0
15Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
16Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
17Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
18Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
19David GauduGroupama - FDJs.t.0
20Guillaume MartinCofidiss.t.0
21Ethan HayterTeam INEOSs.t.0
22Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
23Anthony RouxGroupama - FDJ+0.090
24Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
25Simone ConsonniCofidiss.t.0
26Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
27Pierpaolo FicaraTeam Sapura Cyclings.t.0
28Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
29Paolo TotoWorkService - Dynatek - Vega+0.150
30Simone AndreettaEkipa amatorska 2020s.t.0
31Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
32Alessandro FedeliNippo - Delko - Provences.t.0
33Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
34Ivan MartinelliArea Zero - VVFs.t.0
35Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
36Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
37Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
38Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
39Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
40Dario PuccioniWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
41Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
42Mark DonovanTeam Sunwebs.t.0
43Emanuele OnestiGiotti - Victorias.t.0
44Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
45Ildar ArslanovGazprom - RusVelo+0.230
46Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.270
47Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.0
48Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
49Romain BardetAg2r La Mondiales.t.0
50Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+0.290
51Cristian ScaroniGazprom - RusVelos.t.0
52Davide CasarottoGeneral Store - Essegibi - F.lli Curias.t.0
53Simone PonziEkipa amatorska 2020+0.330
54Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+0.350
55Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
56Sébastien ReichenbachGroupama - FDJs.t.0
57Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
58Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
59Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
60Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
61Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNBs.t.0
62Daniel SaviniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
63Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
64Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
65Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
66Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
67Denis NekrasovGazprom - RusVelos.t.0
68Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
69Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
70Michael BrescianiArea Zero - VVF+1.000
71Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+1.050
72Nicolas EdetCofidis+1.090
73Ettore CarliniEkipa amatorska 2020s.t.0
74Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+1.130
75Iuri FilosiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
76Kristijan DurasekUAE Team Emirates+1.230
77Daniele BennatiMovistar Teams.t.0
78Andrea GarosioVini Zabù - KTMs.t.0
79Jacques Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.0
80Umberto OrsiniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
81Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
82Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
83Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
84Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Teams.t.0
85Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+1.330
86Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+1.400
87Domen NovakBahrain - McLaren+1.450
88Simone AntoniniEkipa amatorska 2020+1.490
89Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
90Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+1.530
91Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
92Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+2.040
93Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
94Justin OienCaja Rural - Seguros RGA+2.110
95Anthony TurgisTotal Direct Energie+2.140
96Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
97Samuele ZambelliIseo Serrature - Rime - Carnovali+2.250
98Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+2.290
99Romain Le RouxTeam Arkea - Samsics.t.0
100Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
101Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provences.t.0
102Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
103Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
104Anthony PerezCofidiss.t.0
105Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
106Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+5.400
107Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+5.500
108Nicolo GaribboEkipa amatorska 2020s.t.0
109Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
110Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
111Giuseppe FonziVini Zabù - KTMs.t.0
112Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)