Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 20:13

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.44
1Lucas HamiltonMitchelton - Scotts.t.44
1Roger KlugeLotto - Soudals.t.44
1Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.44
1Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.44
1Matteo TrentinCCC Teams.t.44
2Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.28
2Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.28
2Philippe GilbertLotto - Soudals.t.28
2Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.28
2Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.28
2Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.28
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.28
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.23
3Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.23
3Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.23
3Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.23
3Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.23
3Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.23
3Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.23
4Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.20
4Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.20
4Simon GeschkeCCC Teams.t.20
4Chad HagaTeam Sunwebs.t.20
4Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.20
4Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.20
5Adam HansenLotto - Soudals.t.18
5Rémy MertzLotto - Soudals.t.18
5Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.18
5Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.18
5Harm VanhouckeLotto - Soudals.t.18
5Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.18
6Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.15
6Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.15
6Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.15
6Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.15
7Leonardo BassoTeam INEOSs.t.13
7Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.13
7Owain DoullTeam INEOSs.t.13
7Edward DunbarTeam INEOSs.t.13
7David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020s.t.13
7Pavel SivakovTeam INEOSs.t.13
8Julien BernardTrek - Segafredos.t.11
8Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.11
8Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.11
8Alex FrameTrek - Segafredos.t.11
8Ryan MullenTrek - Segafredos.t.11
8Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.11
9Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.10
9Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.10
9Jan PolancUAE Team Emiratess.t.10
9Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.10
9Ben SwiftTeam INEOSs.t.10
9Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.10
10Richie PorteTrek - Segafredos.t.9
10Stefan KüngGroupama - FDJs.t.9
10Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.9
10Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.9
10Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.9

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BewleyMitchelton - Scotts.t.9
1Roger KlugeLotto - Soudals.t.9
1Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.9
1Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.9
1Matteo TrentinCCC Teams.t.9
2Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.6
2Philippe GilbertLotto - Soudals.t.6
2Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Steps.t.6
2Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.6
2Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.6
3Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.4
3Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.4
3Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.4
3Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.4
3Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.4
4Adam HansenLotto - Soudals.t.3
4Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.3
4Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.3
4Harm VanhouckeLotto - Soudals.t.3
4Enzo WoutersTarteletto - Isorexs.t.3
5Tom DumoulinTeam Jumbo - Vismas.t.1
5Simon GeschkeCCC Teams.t.1
5Søren Kragh AndersenTeam Sunwebs.t.1
5Martijn TusveldTeam Sunwebs.t.1
5Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Teams.t.1
6Leonardo BassoTeam INEOSs.t.1
6Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.1
6Owain DoullTeam INEOSs.t.1
6Edward DunbarTeam INEOSs.t.1
6Pavel SivakovTeam INEOSs.t.1
7Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Sepp KussTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
7Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
7Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
8Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
8Gianluca BrambillaTrek - Segafredos.t.0
8Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
8Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
8Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
9Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
9Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.0
9Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
9Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
9Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
10Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
10Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
10Alan MarangoniEkipa amatorska 2020s.t.0
10Hideto NakaneNippo - Delko - Provences.t.0
10Kouhei UchimaTeam Ukyos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tom DumoulinTeam Jumbo - Visma+27.079
1Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+27.079
1Chad HagaTeam Sunweb+27.079
1Martijn TusveldTeam Sunweb+27.079
1Maximilian WalscheidNTT Pro Cycling Team+27.079
2Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+0.096
2Dries DevenynsDeceuninck - Quick Step+0.096
2Philippe GilbertLotto - Soudal+0.096
2Davide MartinelliAstana Pro Team+0.096
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.096
3Sam BewleyMitchelton - Scott+0.114
3Lucas HamiltonMitchelton - Scott+0.114
3Roger KlugeLotto - Soudal+0.114
3Cameron MeyerMitchelton - Scott+0.114
3Matteo TrentinCCC Team+0.114
4Richie PorteTrek - Segafredo+0.273
4Stefan KüngGroupama - FDJ+0.273
4Jürgen RoelandtsMovistar Team+0.273
4Miles ScotsonGroupama - FDJ+0.273
4Nathan Van HooydonckCCC Team+0.273
5Erik BaskaBora - Hansgrohe+0.311
5Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.311
5Peter KennaughBora - Hansgrohe+0.311
5Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+0.311
5Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.311
6Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.481
6William ClarkeTrek - Segafredo+0.481
6Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+0.481
6Julius Van Den BergEF Pro Cycling+0.481
6Sep VanmarckeEF Pro Cycling+0.481
7Pascal EenkhoornTeam Jumbo - Visma+0.500
7Neilson PowlessEF Pro Cycling+0.500
7Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+0.500
7Gijs Van HoeckeCCC Team+0.500
7Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+0.500
8Matteo BonoEkipa amatorska 2020+1.060
8Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emirates+1.060
8Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+1.060
8Ben SwiftTeam INEOS+1.060
8Oliviero TroiaUAE Team Emirates+1.060
9Julien BernardTrek - Segafredo+1.100
9Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.100
9Gregory DanielDC Bank - Probaclac+1.100
9Alex FrameTrek - Segafredo+1.100
9Ryan MullenTrek - Segafredo+1.100
10Leonardo BassoTeam INEOS+1.110
10Jonathan DibbenLotto - Soudal+1.110
10Owain DoullTeam INEOS+1.110
10David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+1.110
10Pavel SivakovTeam INEOS+1.110

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)