Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 20:36

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenTrek - Segafredo4.57.0890
2Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.54
3Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.45
4Jasper PhilipsenUAE Team Emiratess.t.40
5Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.35
6Jonas RickaertAlpecin - Fenixs.t.31
7Reinardt Janse Van RensburgNTT Pro Cycling Teams.t.27
8Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.23
9Alex KirschTrek - Segafredos.t.19
10Jasper StuyvenTrek - Segafredo+0.0815
11Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+0.1111
12Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.8
13Alberto DaineseTeam Sunwebs.t.5
14Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.5
15Jordi MeeusSEG Racing Academys.t.5
16Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.5
17Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.5
18Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.5
19Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.5
20Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.5
21John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
22Kenneth VanbilsenCofidiss.t.0
23Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
24Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
25Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
26Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Teams.t.0
27Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
28Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
29Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
30Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
31Anthony DebuyEkipa amatorska 2020s.t.0
32Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratess.t.0
33Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
34Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
35Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
36Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
37Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
38Piet AllegaertCofidiss.t.0
39Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
40Julien VermoteCofidiss.t.0
41Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Vismas.t.0
42Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
43Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
44Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
45Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
46Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
47Wesley KrederCircus - Wanty Goberts.t.0
48Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
49Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
50Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
51Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
52Ignatas KonovalovasGroupama - FDJs.t.0
53Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
54Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
55Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
56Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Teams.t.0
57Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
58Gijs Van HoeckeCCC Team+0.260
59Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.290
60Laurenz RexWallonie - Bruxelles Development Team+0.320
61Marten KooistraBEAT Cycling Clubs.t.0
62Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+0.470
63Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
64Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
65Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
66Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
67Paul MartensTeam Jumbo - Vismas.t.0
68Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
69Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
70Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
71Jonny BrownTeam Skylines.t.0
72Julien MoriceB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
73Nicolas ProdhommeEkipa amatorska 2020s.t.0
74Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
75Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
76Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
77Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
78Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+1.270
79Tim DeclercqDeceuninck - Quick Steps.t.0
80Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
81Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
82Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
83Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.0
84Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
85Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
86Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
87Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
88Yannick MartinezEkipa amatorska 2020+3.340
89Tiago Gomes AntunesEfapels.t.0
90Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Teams.t.0
91Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
92Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+5.140
93Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
94Gordon De WinterEkipa amatorska 2020s.t.0
95Stéphane RossettoCofidiss.t.0
96Tom Van VuchelenWallonie - Bruxelles Development Teams.t.0
97Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
98Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
99Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
100Mikel Aristi GardokiFundacion - Orbeas.t.0
101Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
102August JensenRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
103Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
104Justin MottierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
105Karl Patrick LaukGroupama - FDJ Continental Teams.t.0
106Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
107Alexander EvansCircus - Wanty Goberts.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)